Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 04.07.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Правени колони - мисията (не)възможнанови [re: peter]  
Автор дp.Kиpилoв (новак)
Публикувано26.06.03 20:25



Ако искаш-заповядай, но да се уговарям за 10-те секунди си е чисто субективно, не знам какво означава разочарование за теб...

I like eveything, but mediocrity...


Тема Re: Правени колони - мисията (не)възможнанови [re: дp.Kиpилoв]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 22:12



Ok ,mnogo mi e chudno , az kato vseki individ si imam individualni vuzprijatija i sled tolkova probi,slushane, gledane ,chuvane i kakvo li ne oshte sum si izgradil njakakva predstava za kachestven zvuk . Predpolagam che moze bi ste postignali neshto dobro i shte mi e prijatno da go chuja .Ta ako iskash pishi mi na e-maila stefanb@abv.bg da se ugovorim kogato e udobno da si donesa diska i da slushame :) Blagodarja ti predvaritelno



Тема Peterнови [re: peter]  
Автор Гyщepът oт дъpвoтoМодератор ()
Публикувано26.06.03 23:16



Въж какво надут сомодоволнико peter, ако искаш се оплачи на незнамкои си за отношението ми, но ти си единственият човек с които не може да се говори нормално в този форум. Дори titan е километри пред теб, той поне иска да чуе, а ти просто искаш да плюеш и въобще не слушаш какво ти се говори. Ти въобще прочете ли какво съм ти написал.
А историиките че добрите специалисти можели да бъдат одобрени от някоя голяма фирма са си приказки от 1001 нощ, само ти живееш с тези илюзии. Хората могат, а разни глупаци продължават да си купуват буклуци от масовия пазар.
Няма да ти губя времето повече, само че знам едно, дори и ти не знаеш наизуст поне половината модели на pro ac (или както се пише), така че не се прави на голяма работа. И аз мога да изредя утре поне 10 модели и марки които не си чувал и какво от това!?


И между другото, това се отнася само за отновението на peter по въпроса, а въпроса за колоните въобще не искам повече да се разисква, каквото съм казал казал съм по въпроса.
А това че има правячи на колони - некадърници и че всеки иска колоната да му излезе 200 лева...................... и аз не знам!

Редактирано от Гyщepът oт дъpвoтo на 26.06.03 23:20.



Тема Re:нови [re: Гyщepът oт дъpвoтo]  
Авторpeter (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 10:35



бла-бла-бла-бла

и защо, според теб, да са илюзии и приказки от 1001 нощ, аз работя в английска фирма, която ми плаща доста добри пари за това, което правя. това, че ти не се класираш, не значи, че класацията не работи.

а защо мислиш, че не може да се говори с мене? сигурно предпочиташ да си общуваш само с хора, които ти казват колко си прав, което обяснява и безкритичното ти отношение към "правените" колони.

моля те, кажи ми за тези 10 фирми за колони /можеш да пропуснеш тези, които са правени тук/, които не съм чувал, защото мисля да се ъпгрейдвам в скоро време и ще трябва пак да пообиколя пазара.

и накрая - по въпроса не си казал нищо смислено, с което да си изчерпал темата, но май няма и да кажеш.



Тема Re:нови [re: Гyщepът oт дъpвoтo]  
Авторpeter (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 11:48



забравих да кажа - с "надут самодоволнико" ме спечели завинаги, звучиш почти като мечо пух.



Тема Браво, titan!нови [re: titan]  
Автор Rutcho (Бирата)
Публикувано27.06.03 17:54



Наистина ми допадна това, което си написал.
Според мен с колкото повече различна аудиотехника се запознае човек, толкова повече разбира, че всичко е въпрос на индивидуални възприятия.
А това, че нямаш още представа за идеалният звук, означава, че си започнал да ставаш безпристрастен - най-ценното качество на аудиофила!
Според мен идеален звук не съществува, но това не ни пречи да се опитваме да го постигнем.
Не е толкова важна конкретната конструкция, ако е технически грамотна, целта е била да се постигнат определени РЕАЛНИ резултати и конструкторът има талант, творбата му поне заслужава да се чуе...
Ако искаш, заповядай да чуеш моите сандъци, за жалост не мога да ги помъкна, много са тежки... Ако искаш, че се чуем през уикенда...



Тема Не мислиш ли, че прекали?нови [re: peter]  
Автор sTannoy (припознат)
Публикувано27.06.03 18:48



Гущера може да звучи като Мечо Пух, но не дразни всички с темерутските си изказвания, както правиш ти!
Добре, ВСИЧКИ ВЕЧЕ РАЗБРАХМЕ, ЧЕ СИ СИ КУПИЛ ProAc !
Да са ти честити!
Купи си каквото искаш, само ни остави на мира!
На нас ни е кеф да си правим тонколони. Някои успяват, други не. Това не е особено важно. Не всеки художник създава Джокондата, но заслужава много повече уважение от този, който никога не е хващал четката, а се пише голяяяяяям капацитет, защото е имал пари да си купи нещо марково.
Ако няма какво да кажеш по темата (което е очевидно) остави тези, които ги интересува, да си комуникират спокойно и да "тънат в невежество"...

Vino purum - penis durum!


Тема СТИГА !!!нови [re: peter]  
Автор Xacaн (Талибан)
Публикувано27.06.03 18:55



Гущере, защо го траеш този?
Това, което пише, си е чиста проба спам !!!
Участвам в този форум, защото се интересувам от аудио, а не да чета обидни излияния!
Ако толкова му се е допсувало на момчето, да заповяда в Клуба за попържни.
Там ще му кажа какво мисля за него и близките му роднини.
А тук се говори за правени колони, независимо харесва ли му или не и на мен тази тема ми е много интересна !!!





Тема Re: Браво, titan!нови [re: Rutcho]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 20:36



Dobre ,az v Nedelja sum svoboden i moga da doida kudeto kazesh :)



Тема Re: Браво, titan!нови [re: Rutcho]  
Автор Гyщepът oт дъpвoтoМодератор ()
Публикувано27.06.03 21:37



Моля след теста, titan да даде качествена и безпристрастна оценка на чутите колони. Така де, да каже в краина сметка дали са го впечатлили и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.