Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 03.07.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема kakyv 29'' TV?нови  
Автор bezobraznia (игривко...)
Публикувано12.04.03 03:09



Zdraveite pi4ove, da vi pitam edin vypors, no pls otgovorete samo ako imate direktni nabliudenia...
skoro si vzeh Sat Reciever IDDigital - cifrov i... usper mnogo sym dovolen ...
oba4e v momenta go gledam na edin Panasonic 21' ot 1990-ta godina
ne 4e e losh Panasonic-a, no iskam da si kupia nov TV koito da e 29' ...
daite mi syvet na kakyv da se spra ... kato nai-zadyljitelnoto uslovie e da e zdrav i evtin 29 inch-a ... predpolagam 4e tova sa riadko sreshtani dumi v edno opredelenie za TV, no vse pak :) .... biah se sprial na ploskia 29' Panasonic 100HZ, obache mi se vijdat mnogo 1300 leva :( ... posle gledah 50HZ-ovia , no mai pak mi se struvat mnojko okolo 1000 leva ... skivah edin Toshiba 29A3R za 700 leva, koito ne e plosyk ami e Super Black kineskop ... ... stava li tozi Toshiba?!
otna4alo kazah tova za SatRecievera za da se znae 4e ne mi triabva zadyljitelno Stereo ili Hyperband etc... prosto mi triabva ka4estven i evtin 29' "monitor"
spodelete mnenia za vashite TV pokupki...

Blagodaria vi predvaritelno



Тема Re: kakyv 29'' TV?нови [re: bezobraznia]  
Автор Julian (разбирко)
Публикувано12.04.03 09:42



1300 lv ne sa mnogo kato za 100Hz 29". Ako ne dyrjish na stote Hz mojesh da slezesh i pod 1000lv, no ne bih ti prepory4al da si vzemash TV koito ne e s plosuk ekran. Vse pak tova 6te e dosta star model, a i niama da spestish koi znae kolko mnogo.



Тема Re: kakyv 29'' TV?нови [re: Julian]  
Автор bezobraznia (игривко...)
Публикувано12.04.03 14:27



10x, i az se priblijavam kym tova mnenie, NO kakyv po-evtin TV i po-to4no marka !?
1300 leva ne sa mnogo, syglasen sym , obache dooosta se ohar4ih s razni pokupki i za tova me pritesniavat kintite ...



Тема Re: kakyv 29'' TV?нови [re: bezobraznia]  
АвторX-RAY (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 14:44



Я и аз да ви питам какъв телевизор препоръчвате в диапазона 1000-2000лв? Какво трябва да има? За звука искам само да е стерео, имам си ресивър. Сега ще ходя да гледам какви модели има и за какви цени, но ще се радвам ако някой има представа кое си струва и сподели тук.



Тема Re: kakyv 29'' TV?нови [re: X-RAY]  
Авторsuso (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 15:50



LG-1680лева супер як
SAMSUNG също
SONY-около 2550 лева всичи екстри два тунера най доброто за парите си
в почти всички големи магазини цените са изравнени



Тема Re: kakyv 29'' TV?нови [re: bezobraznia]  
Автор Julian (разбирко)
Публикувано12.04.03 19:04



Vij sega vse pak toia panasonic deto si go gledal 50Hz za 1000lv mislia 4e e dobyr izbor. Gledam takuv v momenta. Ne mojesh da slezesh pod tazi cena. Po edno vreme go imashe na promocia za 900 taka 4e ako se poogledash malko moje i da ucelish pak niakoe namalenie. Edinstveno ne mi haresva 4e niama AVL da ti poddyrja postoianno nivo na zvuka po vreme na reklamite koito obiknovenno sa po silni. Ina4e i SONY i JVC i LG ot toia klas pak sa na tezi pari taka 4e tova e polojenieto.



Тема Re: kakyv 29'' TV?нови [re: bezobraznia]  
АвторThunder (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 09:25



V Tehnoplis ima promocia na LG 29'xxxx model, koito e sys 100Hz i kup extri!
Razpitai za nego, zastoto toi e na 1000lv kato cena i moje bi ste ti svyrshi rabota!
Uspeh!



Тема Re: kakyv 29'' TV?нови [re: bezobraznia]  
АвторGipS (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 10:16



Аз си взех Samsung 100Hz PIP- 2 тунера Дигитално и прогресивно сканиране (насищане). Доволен съм покрива очакванията ми.
Колебаех се за Sony , но с такива екстри Сонито е двойно по-скъпо.
Пък и тази техника се развива бързо и цените падат... защо да се дават много пари! Съжелявам само ,че не си взех широкоекранния модел маи 32''!?



Тема Re: kakyv 29'' TV?нови [re: GipS]  
Авторseagirta (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 20:21



za kakvi pari si go vze Samsunga i otkyde. Daj malko poveche h-ki ili pishimodela da go vidim v inet

10xs



Тема Re: kakyv 29'' TV?нови [re: seagirta]  
Авторpriqtel (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 09:24



Moq savet e da ne se zanimava6 s tezi skupi televizori po tozi na4in dava6 pari za markata a ka4estvoto otdavna ve4e ne zavisi ot markata vij v koyto i dae serviz bakano e s markovi tv ako pita6 men naj dobrij izbor e tv SANG 29" 100Hz plosak ekran za okolo 700-800lv i toi kato markovite e s 2-3 godini garancij a ka4estvoto e sa6toto ako ne po-dobro Ne si davaj parite samo za edno ime




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.