Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 05.07.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: programmableнови [re: DHV]  
АвторRC (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 14:28



Ти някога виждал ли си такива и работил ли си с нещо подобно?
Дай инфо как се казват и къде се продават.



Тема Re: Мерси на всичкинови [re: RC]  
Автор Gallandro (Ал Кохоне)
Публикувано12.02.03 14:30



Идеята ми е точно за базовите функции. Искам просто да не се пресягам, към масата хиляда пъти и да търся Вярното сред Многото, когато просто гледам някой филм. За разни настройки най-вероятно ще продължа да си ползвам оригиналните.

IF JADEN THEN
GOTO BIRARIA


Тема Re: programmableнови [re: RC]  
Автор KИHГ KOHГ (биропиец)
Публикувано12.02.03 14:35



Нали ти казвам че го имам това нещо...не се продава само дистанционното а то е на ресивъра! Програмира се или чрез кодове на съответния уред който ще ползваш или както казва DHV от самото дистанционно на нещото...било телевизор, видео или пр. По този начин си спестяваш да търсиш в тъмното 100 други дистанционни...
А къде се продават такива ресиври...ами..започни от Техномаркета..



Тема Re: Мерси на всичкинови [re: RC]  
Автор KИHГ KOHГ (биропиец)
Публикувано12.02.03 14:37



не го приемам... виж по-горе написах кое какво е



Тема Re: programmableнови [re: KИHГ KOHГ]  
АвторRC (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 14:59



Питането в първия постинг беше малко по-друго.
Вече говорим за съвсем различни неща.
Човека питаше според мен "дали да си купи едно копче което да може да си зашива на различните балтони дето има, а не да си купува балтон".
И все пак какви марки са техниките които управляваш по този начин от ресивъра?



Тема Re: Мерси на всичкинови [re: Gallandro]  
АвторRC (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 15:13



За тази цел вероятно ще намериш нещо подходящо, но все пак зависи от марките и моделите на техниката която имаш и искаш да управляваш.
Имай в предвид, че голяма част от нещата на пазара са китайски и там рекламния и пазарен елемент е силно застъпен.



Тема Re: programmableнови [re: RC]  
Автор KИHГ KOHГ (биропиец)
Публикувано12.02.03 15:15



Човека каза че "Ресивъра му е с универсално дистанционно, което не хваща другите неща" - въпросът е дали това дистанционно е програмируемо или не! ако не е...може да си купи друго но незнам до колко би било ефективно...както каза той китайска тояга за 12 лв....малко ме съмнява!
Та значи с моето дистанционно след програмирането съсвсем спокойно и както казах със изпълнение на всички функций на оригиналните дистанционни управлявам:
Телевизор SONY, Видео PANASONIC и DVD TOSHIBA. Понеже ресивърът е YAMAHA без да се налага допълнително програмиране управлява и CD плейрът и тунера които също са такива.



Тема Аз питах за ПРОГРАМИРУЕМОнови [re: RC]  
Автор Gallandro (Ал Кохоне)
Публикувано12.02.03 15:27



Съмнявам се да намеря универсално, което да подържа всичко. Мисля че има свесни по магазините за дистанционни, например има един в безистена под колоните на Пиродска. В едно квартално магазинче, а и в книжарницата на ТУ-София съм виждал разни китайски пръчки по 12, 18 и 24 лв., ама токова не ми се взима. Предполагам че по по-свестните магазини ще има и по свестни. Даже би трябвало да продават и резервни за ресивъра на КИНГ КОНГ. Иначе гледах в ТехноМаркета даже едни видеота SAMSUNG с програмируеми (не универсални) дистанционни. Явно вече започват да ги слагат навсякъде.

КИНГ КОНГ какъв ти е точно модела на рисъвъра? Та да видя направо дали няма да намеря резервно за него.

IF JADEN THEN
GOTO BIRARIA


Тема Re: programmableнови [re: KИHГ KOHГ]  
АвторRC (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 15:28



Благодаря за инфото.



Тема Re: Аз питах за ПРОГРАМИРУЕМОнови [re: Gallandro]  
Автор KИHГ KOHГ (биропиец)
Публикувано12.02.03 15:35



YAMAHA DSP A-5 но се съмнявам да намериш. По скоро кажи какъв е твоят ресивър и самото дистанционно програмируемо ли е? ако е YAMAHA ще ти кажа кодовете на различните машинки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.