Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 25.05.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ЧЕСТЕН ВЪПРОС  
Автор Гyщepът oт дъpвoтo ()
Публикувано31.01.03 20:08



Някои въобще интересува ли го като пита за колони или просто иска да се заяжда. Повечето хора питат, питат и най-накрая си купуват най-големия боклук. Има ли смисъл тогава да се опитваме да помагаме?



Тема Re: ЧЕСТЕН ВЪПРОСнови [re: Гyщepът oт дъpвoтo]  
АвторDHV (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 20:29



Не се ядосвай. България сме все пак. Повечето хора за пръв път чуват че има тонколони по $3000 или по $10 000 или да не говорим за Dynaudio Evidence, които сигурно знаеш колко струват.
Аз давам съвети в други клубове, (там поне по-възприемат), а за тонколоните повече чета, защото няма как да чуя много модели лично.

Теоретично погледнато идеалната тонколона е тази която възпроизвежда 100% точно подадения и сигнал нали? Да, ама съм сигурен че ще има някой, който да каже че такава колона му звучи отвратително, защото намример "няма мек звук". Така ли е?



Тема Re: ЧЕСТЕН ВЪПРОСнови [re: DHV]  
АвторD (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 21:21



Absoljutno!!! - Wse pak nqma musika, kola i jena, koqto da mi haresa na 100%.
Tuning si trqbwa!



Тема Бравонови [re: DHV]  
Автор Гyщepът oт дъpвoтo ()
Публикувано01.02.03 20:14



Я как знаеш за тези неща все едно винаги си се занимавал с колони- ха,ха.
Абсолютно подкрепям мнението ти - като става въпрос за звук ние все едно говорим на различни езици с някои хора.



Тема Re: Бравонови [re: Гyщepът oт дъpвoтo]  
Автор KИHГ KOHГ (биропиец)
Публикувано03.02.03 11:26



Защо говориш за заяждане? не виждам нищо лошо да питат хората, и да получат най различни мнения! Това е и идеята - да се съберат колкото може повече различни мнения. А кой какво ще си купи е лично негово право и избор.
А това, че някой не е приел мнението ти не мисля че трябва да го приемаш като лична обида
Много ясно е че евтините колони да по кофти от скъпите. Но колко хора могат да си позволят колони от 3000$ и нагоре?



Тема ..нови [re: KИHГ KOHГ]  
Автор Гyщepът oт дъpвoтo ()
Публикувано03.02.03 11:32



Да прв си, но аз просто изказвам мнение, а на всичкото отгоре предлагам и вариант за тези които търсят високия клас , но за по ниски пари.
Просто някои имаха неодобрително отношение към мнението ми по въпроса за колоните, а аз винаги съм обосновавал позицията си.



Тема Re: Бравонови [re: KИHГ KOHГ]  
Авторzmej (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 22:57



tova, 4e ne6to e skypo, ne zna4i, 4e e dobro. vse pak tova e ne6to, koeto se ocenqva subektivno.
o6te pove4e, 4e ideqta e druga - ima kolono za po 600lv par4eto, koito zvu4at prili4no (za vky6ti imam navpredvid) - vizh v pas pri krasi.
ama ideqta e tova ne6to ti da go napravi6 sy6toto i da ti izleze po 200 kinta par4eto (sy6toto edva li, no vse pak)...



Тема Ами да ти кажа честнонови [re: zmej]  
Автор Гyщepът oт дъpвoтo ()
Публикувано04.02.03 23:21



Ами да ти кажа честно, точно колоните закоито ти говоря размазват прословутия PAS за 1600лв - онзи от кориандър, така че мисля че имам някакво право . А за 200 кинта - какво да ти кажа, трябва да знаеш че колкото и да пада цената винаги има един минимален праг и чисто и просто за 200 лева не може да се направи особено добра колона. разбира се всеки си избира цената и класа, но горе долу най-ниската цена която аз предлагам е 500 лева за наистина много добри колони.



Тема Re: Ами да ти кажа честнонови [re: Гyщepът oт дъpвoтo]  
Авторzmej (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 23:55



syglasen sym, i az iskam quad esl, ama nema (vypreki 4e rabotq po vyprosa)...
vyprosyt e v tova, koeto mozhe da se napravi (nikoga, ama nikoga nema da si kupq gotovi koloni)
oba4e tezi koloni (za okolo 200 kinta par4eto - dvulentovki) sym gi smqtal za edin priqtel (govoriteli vifa) i kato gi nastroihme - umrqh - ne povqrvah, 4e mozhe taka 4isto da sviri i pri tova s dolna grani4na - 43Hz sys 17 sm bas!!! v smisyl, zasluzhavaha si parite pone 3kratno...
a ina4e za 500 kinta (par4eto, de) mozhe da se napravi dosta prili4na 3lentova kolonka (bez da broime trud, de ;))))
koftito e, 4e trudno se namirat svestni govoriteli tuka u nas :(((



Тема Re: Ами да ти кажа честнонови [re: zmej]  
Автор KИHГ KOHГ (биропиец)
Публикувано05.02.03 09:30



Виж брато,
да ми говориш за правени колони за 200 лева....стига бе!!! При условие, че техниката ми струва 5000 кинта как ме виждаш с правени съндъци за 200???
и друго....как за 200 - 500 лева ще направиш нещо по-добро от CERWIN-VEGA (съвсем примерно)?? Ако беше така да са фалирарли отдавна
Поздрави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.