Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:31 26.06.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема dvd-rom + sbнови  
Автор The Driver (непознат)
Публикувано06.12.02 11:10



dvd-rom e teac a sb e Audigy MP3+. Имам сигнал на дигиталния изход на sb, но е чисто стерео. При тест в режим 5.1 и ac-3 пак само чисто стерео. Обажда се само фронта. Центъра и сателитите ги няма никакви. Ресивера е Onkyo TX-DS595 и му се подава сигнал в коаксиала, разпознава сигнала като pcm и толкова. DVD-ROM го буткам с PowerDVD3.0.
Въпроса ми е : може ли да се чуе в крайна сметка DOLBY DIGITAL 5.1 SURROUND или DTS, след като от Creative твърдят че може?



Тема Re: dvd-rom + sbнови [re: The Driver]  
АвторLb (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 09:53



тука са фафльовци брато и няма кой да ти отговори в това число и аз не мога да съм ти полезен !



Тема Re: dvd-rom + sbнови [re: The Driver]  
Автор Beeblebrox (Zeyphod)
Публикувано18.12.02 21:23



Щом казват, че поддържат 5.1 канала, значи е така. Зареди най-новите драйвери за SB платката от техния сайт. Не знам дали това е проблема, но аз например, не можех по никакъв начин да пусна и 4-те канала на SB Live под Windows XP, докато не update-нах драйверите.
Ако и това не помогне, виж DVD софтуера.



Тема Re: dvd-rom + sb [re: Beeblebrox]  
Авторgmg (Нерегистриран)
Публикувано05.01.03 19:50



Az sam s Abit au10 5.1 i s tri usilvatela.Edin za predni edin za zadni i edin za sub i center moga da ti kaza samo 4e zvuka e neveroqten kato na kino.Nqkoy den moje da butna bloka.Ako ne ti se vqrva pishimi za da go 4uesh ako iskash gmg2001@abv.bg



Тема Re: dvd-rom + sbнови [re: The Driver]  
Автор Mgla (--==<||>==--)
Публикувано10.01.03 18:32



На PowerDVD-то казал ли си му в менюто за аудиото да минава директно през SPDIF?



Тема Re: dvd-rom + sbнови [re: Mgla]  
Автор The Driver (непознат)
Публикувано23.01.03 10:29



казах му :-) но пак същото.

упдейтнати са и драйверите но пак няма файда.

да няма някаква грижа с ХР-то например



Тема Re: dvd-rom + sbнови [re: The Driver]  
Авторsdfsdf (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 12:18



i az sym s takyv SB, toi si ba4ka s DD5.1 s DTS nemoje! ako mu izpolzvash SPDIF izhoda s koaksial, resivera ti razkodira DD5.1 i DTS pone moq de.
resivera mi e Pionner, nqmam nikakvi griji s DD i DTS i DSR.
mislq che ti e ot resivera ne ot SB. pone v moq resiver se zadava s kolko koloni si. vish si dovre negovite nastroiki...



Тема Re: dvd-rom + sbнови [re: The Driver]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 13:59



mmm v control panela ima edno sound and audio devices tam ima speaker settings advanced ima da si setnesh s kolko koloni si cukai neshto i vish dali ima razlika
sumnqvam se che ti e tam problema :> no razcukai se pak




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.