Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:56 28.09.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Harman/Kardon ?нови  
Авторfree (Нерегистриран)
Публикувано14.12.02 01:37



Zdraveite,

Obikolih njakolko magazina za da si kupja hubavi, kachestveni koloni za kompjutara. Za moja iznenada vsichki prodavachi v tezi njakolko magazina mi kazaha che ako iskam neshto hubavo , to da si vzema kolonki na tazi firma Harman/Kardon. Tezi koito vidjah sa znachitelno po skupi ot Sony, Panasonic i dr. podobni marki. Poneje obache ne sum mnogo najasno s tezi neshta (priznavam si), shte pomolja njakoi da mi otgovori dali firmata e dobra, dali tzenata na produktite i otgovarjat na kachestvoto.

Merci!



Тема Re: Harman/Kardon ?нови [re: free]  
Автор _Gift_ (верващ)
Публикувано14.12.02 12:32



Зависи какво искаш да слушаш. Ако са МР3, пазарувай по-евтиното. Няма да усетиш голяма разлика.
Сравни характеристиките - хармонични изкривявания, честотна лента, син. и муз. мощност.
А хармън кардън пред сони (например) е като мерцедес пред хюндай

Вервайте ми!


Тема priatelнови [re: _Gift_]  
Авторgu6ter (Нерегистриран)
Публикувано15.12.02 10:12



Abe az razbiram da iska6 sistema za dom uzvo4enie i da sa ti kazali tazi firma- ama za komputarni koloni vuob6te ne sezamisliai i vzimai po evtinoto - razlika niama nikakva.

GLUPOSTI nali?



Тема Re: priatelнови [re: gu6ter]  
АвторKilmister (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 20:25



Mnogo jaka marka e...ama tuk v Bg, tva koeto sam go vijdal ot Harman Kardon malko mi "namirisva".....



Тема Re: Harman/Kardon ?нови [re: free]  
Автор end ()
Публикувано18.12.02 22:06



Ако питаш коя е по голяма като фирма -sony без съмнение е по голяма.Ако те интересува кой прави по качествени колони -отговора е по скъпите са по качествени.Нищо ново под слънцето нали ?



Тема Re: priatelнови [re: Kilmister]  
Автор Mixy (почетен член)
Публикувано18.12.02 23:27



По-скоро жълтее. Не съм сигурен за другите им компоненти, но ресивърите са Made in China ...

Mixy


Тема Re: Harman/Kardon ?нови [re: end]  
АвторKilmister (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 20:29



Imenno....jaltee..che chak....takova neshto nikoga njama da sloja v kashti.Otvratitelen zvjat i tva trjabva da te navejda na misaltta kade e proizvereno:) Az imam katalog na Harman/Kardon za 2002 no ot Germanija i tva koeto e tam na pazara..... Prosto drugi neshta!



Тема Re: Harman/Kardon ?нови [re: free]  
АвторDSorcerer (Нерегистриран)
Публикувано22.12.02 17:12



В момента и аз си търся сравнително добри колонки за PC-to и като се поразрових в INTERNET, открих че на повечето места, където се разискваха колонки за PC се споменаваха най вече три фирми KLIPSCH (www.klipsch.com), Cambridge Sound Works (продават се от Creative Labs) (www.hifi.com или www.creative.com) и Logitech (www.logitech.com). Не разбирам много от HiFi и усилватели но останах с впечатление, че ако искаш добри колонки за PC можеш да избираш между KLIPSCH ProMedia 5.1, Cambridge SoundWorks MEGAWORKS THX 5.1 550 или Logitech Z-680. Всичките са THX Certified и си имат и предимства и недостатъци. Лично на мен най-много ми допадат KLIPSCH ProMedia 5.1 но за съжаление те нямат представител в България така че най-вероятно ще дочакам Cambridge SoundWorks MEGAWORKS THX 5.1 550 (продават се от Creative Labs).



Тема Mersi na vsichki.. [re: DSorcerer]  
Авторfree (Нерегистриран)
Публикувано22.12.02 18:51



..za otgoorite.Mislja che se poorientirah. Suglasen sum za tova che edno 80% ot tehnikata se proizvejda v Kitai. No az spetzialno proverih kak e polojenieto pri moja sluchai.....e, proizvedeni sa v shtatite. Kolkoto do Klipish, Cambridge i Logitech - da, na men sushto mi haresaha i vsushnost v nachaloto misleh da si vzema podobni. No, purvo sa mnogo malki, i vtoro nali za tova i beshe vuprosa - che v razlichnite magazini mi preporuchvaha edno i sushto , t.e H/K.
Mersi oshte vednuj na vsichki!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.