Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 20.09.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема DV cameraнови  
Авторb@ndO (Нерегистриран)
Публикувано19.09.02 14:51



Zdr. Pichove [ i pichkii :-)]

imam edno ogromno pitane za DV kameri:

kakva marka i koi model e nai dobre da si kupia za kum 1500 kinta



Тема Re: DV cameraнови [re: b@ndO]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано19.09.02 17:11



Za men Sony e dobre , az imah takava na razpolozenie ot edin prijatel i sum mnogo dovolen



Тема Re: DV cameraнови [re: titan]  
Авторonia (Нерегистриран)
Публикувано19.09.02 22:43



Vij

i tuk



Тема Re: DV cameraнови [re: b@ndO]  
Авторvalvemaster (Нерегистриран)
Публикувано20.09.02 09:41



Здрасти!

От половин година имам Panasonic NV DS-27. Много съм доволен - има 600 пъти digital zoom, много ефекти - както по време за запис, така и при възпроизвеждане. Много е лека и удобна за работа, без майтап, като детска играчка е! Сега гледам са пуснали и новите модели DS-29, DS-30. Сигурно са още по-добри.

V.



Тема 10x a lot ama ... [re: onia]  
Авторb@ndO (Нерегистриран)
Публикувано20.09.02 09:44



10x a lot
ama az iskash niakoi koito e polzval razlichni modeli na razlichni firmi da mi preporucha na samo marka no i tochno opredelen model

shtoto v i-net vseki si hvali negovoto i vsichko e super a na praktika se okazva che poveche ot 50% ot predlaganite neshta sa bokluci



Тема Re: DV cameraнови [re: valvemaster]  
Авторonan (Нерегистриран)
Публикувано20.09.02 09:51



to digital zoom-a e absoliutno boshlaf rabota moi chovek

vajno e Optical. i BTW panasonika e pulen s plasmasa ta ne e iasno kolko vreme shte izkara



Тема ARE DE >>>>нови [re: b@ndO]  
Авторb@ndO (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 16:24



Nikoi li ne e bachkal s DV kameri da mi preporucha niakoi model



Тема :)нови [re: b@ndO]  
АвторRoro (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 16:38



zdrasti! i az dosta wreme pitah i razpitwah za DV kameri. istinata e 4e za 1500 kinta ne moje6 da si kupi6 hubawa cifrova kamera. nai populqrniq standart za poluprofesionalno polzwane w momenta e miniDV. AZ li4no si kupih Panasonic NVDS37. no ti prepory4wam NVDS38 razlikata e 4e tq ima oswen izhodi i whod za zapis. ima karta za snimki. cweten wizior + LCD displei. nqma na4in da izgubi6 beliq balans po wreme na snimki za razlika ot 4ernobelite wiziori. ima distancionno
udobna i kompaktna e ! a obektiwa i e srawnitelno dobyr za tozi klas kameri
cenata w momenta i e 1700 lw, no moje6 da wzeme6 NVDS27 za 1400 lw
towa e uspeh! Ako pyk ima6 powe4e kinti si wzemi hubawa kamera:) uspeh



Тема Re: :)нови [re: Roro]  
Авторivokol (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 21:36



Според мене всичко зависи за какво ще я ползвуваш тази камера и къде ще пращаш сигнала. Ако ти трябва там за снимане на домашни партита, те всичките miniDV камери правят хубава картинка на автоматика и него слушай тоя Roro (дали пък не оня от ММ чувал той за бял баланс) за белия баланс той като го изпраскаш на автомат снима както може, но не се губи. Зависи какво ще правиш после със записаното и как ще го обработваш. Ако ще го записваш на VHS или на S-VHS квато и да е дигитална камера върши работа. Виж ако ще го обработваш цифрово това е вече друга работа, изобщо ако ти трябва за професионална работа тез кинти не стигат. Аз лично ползвам от 3 г. JVC DVL-9600 малко стар модел, обаче ми се струва, че компромисът цена-качество при тази фирма е най-добър и гледай к'во пише на камерата на моята пише Made in JAPAN



Тема Re: :)нови [re: ivokol]  
АвторRoro (Нерегистриран)
Публикувано25.09.02 13:03



na awtomatika ne moje winagi i na wsqka swetlina i uslowiq i towa go znaqt hora koito snimat, a za tezi koito si igraqt na partita i:))))) moje i na awtomatika:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.