Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 27.06.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Zashto shte si prodam DVD-to  
АвторVenko (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 10:44



Zashto li ?? Zashtoto mi pisna da me rabotiat monopolisti a taka shte si spestia edno dopalnitelno izklashtane. Niakoi zabeliazal li e situatziata w momenta???? Ili po tochno pazarnoto powedenie na "Alexandra" ???

Epizod parwi beshe kogato Alexandra zapochnaha da pishat filmi na DVD - epizod 2-ri pusnaha promotziite i prodadoha dowolno kolichestwo zalezhala stoka (razbbirai DVD player-i). Epizod 3-ti namaliha broia na filmite izdawani na sedmitza i wdignaha tzenite.

Mezhdu epizodite - dokolkoto razbiram - pone tuk w Burgas - iawno wsichki ili pochti wsichki rent-ove za naemane na kaseti i dvd mai weche sa sobstwenost na Alexandra.

A da, shtiah da zabrawia - ubiha konkurentziata ili ako ne drugo ia dokaraha do wegetirashto sastoianie.

Razbiram che strashno im se shte da se wazpolzwat ot monopolnoto si polozhenie momchetata ama nachina hich ne mi hareswa. Ei za towa shte si prodam dvd-to. Wiarno goliam kef e ama za 5 kinta diska - filma moga da go gledam i w kinosalon (pak na alexandra) .... ima go i drugia wariant - shte si darpan filmi i shte si gi gledam na pc-to ili shte si gi ripwam na VCD :))

Interesno mi e da chuia i washeto mnenie za nastoiashteto polozhenie



Тема Re: Zashto shte si prodam DVD-toнови [re: Venko]  
Авторlgrach (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 20:12



Mi da...za kvo ti e tva tapo DVD,za tija pari shte gledash kino!Az moito sashto go zasilix.....i kvo jivee se i bez nego. Kolko mu iskash i kvo e??????



Тема Re: Zashto shte si prodam DVD-toнови [re: lgrach]  
АвторSgromolenko (Нерегистриран)
Публикувано30.07.02 23:02



I az taka... Pisna mi ot teja tapatzi. 5 leva !!! 5 cireja da im izljazat na gaza!!!
Predi pone imashe razni promoziiki - za 2 dena, za 5 dena... Abe da go duhat. veche se namirat lesno pochti wsjakakvi ripove. Medijata v metro e pod levche. Za njakolko min si go copirash filma i si e tvoj. Shte wzemam na DVD edinstveno filmi s izkljuchitelen 5.1 zvuk. Wsichko ostanalo minavam na CD-ta :)))



Тема А защо аз няма да си го продамнови [re: Venko]  
Автор end ()
Публикувано31.07.02 14:02



Просто защото нямам такова.И не искам да имам.



Тема Re: Zashto shte si prodam DVD-toнови [re: Venko]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано07.08.02 18:38



abe az imam dvd i nqma da go prodam nikoga za6totomi e v pc-toi kato cd-rom e prosto jestoko probval sum mnogo cd-romove ama tova e obiec,ina4e kato dvd sum go puskal samo vednuj i da si kaja razlikata m/du dvd i divx pri gledane ot 3 m raztoqnie e nikakva ,govorq za hubavite ripove razbira se



Тема Re: Zashto shte si prodam DVD-toнови [re: Venko]  
Авторi az taka (Нерегистриран)
Публикувано09.08.02 12:19



Напълно съм съгласен с теб, пич!

Дразни ме най-вече това, че Алексадра не изкарва никакви филми на DVD, ама никакви... Остави цените.. Ходя аз във видеотеката и се пуля по половин един час, докато намеря кво да гледам.. и най-често правя компромиси като вземам някой от по-старите филми, щото нови няма!!

Та затова мисля, че алтернативата е VCD-тата... От доста време се опитвам да проуча въпроса с възможността да си записвам сам VCD-та, или в краен случай да си купувам отнякъде ако са изгодни. Само, че до момента нямам успех в това си начинание. Та молбата ми е ако някой от вас знае нещо повече за това как може човек да си дръпне едно AVI от нет-а, послед да си го конвертира в съответния формат (VCD) и да си го гледа и да им е..е майката на тия от Александра.

Та знаете ли какъв софтуер е нужен за конвертирането, после на какво CD трябва да се запише (CD-RW, DVD-RW?? знам ли и аз???) и съответно дали трябва да е DVD записвачка, или може да е обикновена CD такава.

Иначе, на DVD-то най-хубавото му е ЗВУКА... картината не е нищо особено.. Но като си сложиш Satellite Speakers System е нещо различно... и е хубаво да си го имаш във вас, да можеш да го гледаш докато си се излегнал удобно на дивана или дори си си полегнал на леглото...

Айде, че се увлякох!
Очаквам мненията ви с нетърпение!



Тема Re: Zashto shte si prodam DVD-toнови [re: i az taka]  
Автор Venko Grig (Странник)
Публикувано12.08.02 14:07



Towa sam reshil da prawia i az - ama parwo shte izchakam upgreat-a da si naprawia - konvertiraneto na divx kam vcd go probwah i stawa dobre - na duron 800 mashina edin film se konwertira za okolo 4 chasa - da kazhem 5 sas motaneto. Ne sam probwal oshte kak shte izlese kato se play-wa na TV ot DVD-to mi no pone na monitora zabelezhima razlika mezhdu 2-te niama. Edinstwenia problem koito zabeliazah e namaliawane niwoto na zwuka w VCD faila - no to i towa se oprawia lesno ako pipnesh WAV-a predi da naprawish VCD-to ... e drugia problem razbira se e che VCD-to e na 2 diska (a za po dalgi filmi i poweche sigurno) no imaiki predwid tzenata na naema towa e bial kahar.

Podrobno opisanie ima na ei tia linkowe (10 x na pichowete deto mi gi dadoha)

http://www.vcdhelp.com/divxtovcd.htm
http://www.vcdhelp.com/srtsubsvirtual.htm

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дято Коледа!


Тема Zashto NIAMA da si prodam DVD-toнови [re: Venko]  
АвторONAN (Нерегистриран)
Публикувано19.09.02 14:47



Prosto zashtoto poddurja MP3 i go polzvam predimno za slushane na muzika
haide susu zdrave bastuni

BTW veche DVD-tata zsa po 2 kinta





Тема Re: Zashto shte si prodam DVD-toнови [re: Venko]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано19.09.02 16:09



Tuk v Sofia e pulno s dvd ta ,koito ne se izdavat ot Alexandra i sa dosta evtini ,vse novi filmi,njakoi dori gi njama po kinata oshte i sa po max 20 lv , a po videotekite gi davat pod shtanda za 1 lev :))))



Тема Re: Zashto shte si prodam DVD-toнови [re: Venko]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано19.09.02 16:38



Az lichno njama da si prodam dvd-to zashtoto ne sum zavisim ot Alexandra , puk i ot nikoi , ako mi trjabva neshto - namiram si go otvun.Pri katalog ot nad 1000 zaglavija s perfektno kachestvo matrichni dvd-ta ne vizdam zashto da mislja vuobshte za Alexandra ( toja Stefan - shefa im e goljam smeshnik ).
Vtoro sistemata mi e po-gotina ot povecheto kina v Sofia kato zvuk,moze bi ot vsichkite dori ,a i kato kartina se doblizavam malko do lentata :)) shte mi se :)))
Povecheto novi filmi gi imam oshte predi da izljazat tuk v BG na kino .Puk i kakvo moze da se sravni s kefa da imash kino v kushti :))) Da ne govorim kolko momicheta biha spodelili divana da usetjat zvuka .................:)))))))))))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.