Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 26.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Споконови [re: spe]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано26.08.03 12:04



Що да е зле, колега? Не съм се возил на такава, но се съмнявам да е чак толкова зле... Все пак това не е спортен автомобил
Който иска скорости, да си вземе 1.8 Т. Аз да имам 1.9 дизелче А4, пък ме гледай как се мъча



Тема Re: А как се познава турбото, дали е ок?нови [re: deliveryman]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано26.08.03 12:05



Лошото е, че настоящият собственик може всичко да е сменял, ама никой не знае ак е било при по-предишния



Тема Re: Споконови [re: tsvet4O]  
Авторspe (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 13:53



Az da ti kaja imah ena takava za 1 sedmica 96 godinka bez klima - ama reshih da ne se mycha verno poveche - vervai mi - nema mnogo obshto sys svesten avtomobil (ako kriterija ne e edinstneo zdravina). Ama to pyk si e vypros na vkus de.



Тема Re: Споконови [re: spe]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано26.08.03 15:08



е какво й е, освен че не върви?
това за мен е перфектната кола, особено ако си имаш и една малка резачка, като решиш да спортуваш



Тема Re: Споконови [re: tsvet4O]  
Авторspe (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 15:47



Mi na men lichno ne mi haresa da ja karam taz kola, ne mi beshe prijatno... pak kazvam vypros na vkus... segashnoto vozilo a3 1.8 20V mi haresva mnooooooooogo mnogo pyti poveche... Ne znam - pokarai ja taja 1.9 tdi - 90 konja na a4 na kupeto pri tova 96 godina i moje i da doidesh na moeto mnenie:)



Тема Re: Споконови [re: spe]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано26.08.03 16:08



Гледай сега - няма спор, че А3 с тоя двигател е по-добрият ибор - обаче правил ли си сметка колко пъти повече в пари ти излиза возенето с А3? Е за мен това е по-важно на етапа! Когато почне да не ме интересува какво пише на колонката на бензиностанцията пак ще си купя бензинова кола- дотогава - дизел power!



Тема Re: Споконови [re: tsvet4O]  
Авторspe (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 16:36



Tyi e, samo deto im edna malka podrobnost:) Za avtomobil ot toz klas razlikata v cenata na kola edna i syshta godina, s priblizitelno identichni extri benzin i dizel e okolo 2000-3000 leva v polza na dizela:) za tija 2-3 hiljadi az lichno she sipvam benzin dosta vreme:) Otnachalo iskah diesel i vyobshte ne spomenavah za benzin, ama kato vidjah cenite...



Тема Re: Споконови [re: spe]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано26.08.03 17:15



Така е. ако караш по 5000 на година, няма смисъл. Аз обаче минавам доста км. и си избивам разликата. да не говорим, че аз карам доста по-ефтина кола и там тази разлика не се усеща



Тема Re: А3-А4 ?нови [re: Чepнorлaв]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано26.08.03 23:01



Що не земеш една Астра 1,7Д или 1,7 ТДИ на майка ти?
Нали жената не е спортиска?
Мисля че ще е по-изгодна инвестиция и ДОСТА по-ефтин вариянт!

VTEC POWER



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.