Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:36 27.04.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема New S4 detected in Sofiaнови  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано01.06.03 12:42



Snoshti obikolih stolichnite gonki, kakto znaete te se prowejdat w dwa razlichni kraq na Sofia. Dokato se dwijeh ot Boyana kym Voenna rampa po bul. Bulgaria sys skorost okolo 120 pokrai men se chu samo edin fiuuuuuuuuu i na swetofara na Dimiter Nestorov vidqh samo edni stopowe, ot tam gaz do lamarinata za da go dogonq i da widq na swetofara kakwo e towa NLO, koeto sys 120 me podmina kato sprql.
Spiram az do nego i na pyrwo chetene otkriwam nowoto A4 Avant - cherna perla s mnogo godini djanti i malko po-razlichen wynshen wid... s cqlata si naglost pochwam da dawam napred nazad za da go ogledam a ot wytre edno mlado gyze me izuchawa s lubopitstwo kakyw sym i kwo sym se ogledal w kolata mu.
Zа okolo 15-20sekundi razgadah NLO-to, '03 Audi S4 Avant 4.2 Quattro.
Swirkam mu i toq swalia stykloto s podobawashta gordost, che nqkoi se e wgledal w predpolagam nowata mu pridobiwka. Wikam mu pich, S4? Toi vika da, otkyde razbra i az ... mi razbrah...wikam, wyrwi li kak e, picha otgowarq, ebati biacha e, wikam mu dai gaz na doluda go widim kwo prawi. Toq se uhili i kato swetna zeleno otpusna syedinitelq ot kym sigurno 5000rpm, w tozi moment widqh edno Inglostadt-sko kombi da izliza ot mqsto s 50 km/h! pri koeto mi ideshe da si metna i knijkata i kolata sys se talona i kliuchowete w pyrwata kanafka i da si wzema taxi za da se pribera...

Neznam, ama nqkak si sled towa wsichko mi se struwashe che se sluchwa super bawno

=====

Правилният избор - Ауди Куатро



Тема Така е човече...за жалост...нови [re: Nasti]  
Автор Vlado-BENZ (R&B в колата!!!)
Публикувано01.06.03 12:55



...скоро аз няма да имам такава...
Кво мога да кажа, то всичко ти си го каза, кола-мечта, в момента ако трябва да съм честен, ми се доплака...просто има само 2 коли които са ми по-близо до сърцето от повечето Мерцедеси: Audi S4 и BMW M3, за жалост сигурно никога няма да мога да си купя такива кукли, поне не и нови...
Блазе ти че поне си я видял...

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Re: Така е човече...за жалост...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано01.06.03 13:42



Na men puk rs4 mi e oshte po-blizo do sar4iceto ...........sushto i rs2 kato tezi ot snimkata
V mobile.de gledah 4e se prodava B4ka s nqkav tunning za 35000 evro ,kolata e 502 konq 100-200 za 8 sec........nai-qkoto e 4e na bagajnika sedi tabelka 1.9 TDI



Тема Не ми се плаче, РЕВЕ ми се!!! [re: MaXo]  
Автор Vlado-BENZ (R&B в колата!!!)
Публикувано01.06.03 14:17



Баааа, аре за RS2 как да е, не е кола от лъскавите корици, но за 4-ката, не мога да ти опиша как ми се иска да си я карам лекичко, до мен да седи Елена от Antique примерно, и някой с Ферари Модена да ми се направи на тарикат...

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Re: Не ми се плаче, РЕВЕ ми се!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор -Lee- (wow)
Публикувано01.06.03 15:11



da ne kaja mnogo tejka duma, ama ferrarri-to ste te shruska kato stoi da gledai :)
mojeshe da kajesh naprimer 'niakoi s nova C, E, S klasa' naprimer ;))



Тема Абе не знам, да ти кажа...нови [re: -Lee-]  
Автор Vlado-BENZ (R&B в колата!!!)
Публикувано01.06.03 18:35



...гледах едно филмче от интернет, RS4 и Modena на старт, и в тва филмче би аудито, аз за това давам тва сравнение, може някой от вас също да го е гледал...
А колкото до нови C, E, S - класи, не мога да разбера кво пак намесвате Мерцедес, що не каза БМВ например, а като говорим за кола която 100 % скъсва въпросното Ферари, да ти припомня SL55AMG, а?

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Re: Абе не знам, да ти кажа...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано01.06.03 19:56



I az go imam vaprosnoto film4e



Тема Re: New S4 detected in Sofiaнови [re: Nasti]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано01.06.03 21:00



kato spomena S4 Avant, se setih za edno vaprosche. zasto RS4 se pravi samo Avant? ima li nesto obsto s razpredelenieto na tejesta ili otgovora e drug?

03 C230K coupe
01 Corolla


Тема i az go vidqh...нови [re: c23O]  
Автор carlson (непознат )
Публикувано01.06.03 22:58



prosto neam dumi za tva audi,na gorublqne na sfetofara posoka plovdiv go vidqh v4era ,spre to4no na 20 sm do mene,ide6e mi da svala prozoreca i da go pogala,taka go zagledah 4e podpreh edin bak6i6 pred mene ta si izkrivih nomera



Тема Re: Абе не знам, да ти кажа...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторLee (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 10:45



za sravnenie :

ferrari 360 Modena
uskorenie : 0-100 4,3 sec.
teglo 1390 kg
395 bhp

SL55AMG
uskorenie : 0-100 4,6 sec.
teglo 1820 kg
476 bhp

a i da ne zabraviame limitirana max speed na SL-a na 250km/h , dokato na Ferrarito e do 305 km/h.

Vij ako poglednesh SL600 (500 bhp) ili SL CM74 (555 bhp) togava govorim za drugi neshta.
0-160 km/h za 4,6 sec. za SL600
nice, huh ?

Istinata e novoto AUDI Nuvolari Quattro
5000 cc
0-100 km/h za 4 sec
600 bhp
750 nm / 553.2 ft lbs @ 2000 rpm

eto tova e samolet s mnoogoo podemna sila :)) ama mai ste si ostane concept.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.