Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 10.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Абе не знам, да ти кажа...нови [re: Lee]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано02.06.03 11:38



Te weche obqwiha i primerni ceni za bazowia model... ti goworish za concept

=====

Правилният избор - Ауди Куатро



Тема Re: New S4 detected in Sofiaнови [re: Nasti]  
Автор deliveryman (непознат)
Публикувано02.06.03 18:50



po-kvo go poznaxte 4e e S4-ka bre???da ne ste mu otvorili kapaka i da ste mu vidqli osmaka?



Тема Re: New S4 detected in Sofiaнови [re: deliveryman]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано02.06.03 21:00



kato go widish shte razberesh

=====

Правилният избор - Ауди Куатро



Тема Оооо, определено ще разбереш!!!нови [re: Nasti]  
Автор Vlado-BENZ (R&B в колата!!!)
Публикувано02.06.03 21:28



S4 се разбира само по миризмата на изгорелите газове, човече!

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Re: New S4 detected in Sofiaнови [re: Nasti]  
Автор deliveryman (непознат)
Публикувано03.06.03 13:29



e shtom kazvash...az ne gi poznavam deto po-cql den gi gledam...btw karal li si novata A4 3.0???



Тема A6 2.5TDI.. ili S6??нови [re: deliveryman]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 16:21



deliveryman.. bez da se sardish.. ama ti mai ne si savsem naisno s avtomobilite vaobshte.. parvo neznaeshe 4e e imalo Quattro s ra4na blokirovka na srednia diff, sega razpraviash 4e nea da poznaesh S4 ot obiknovenno A4, osven ako ne vidish dvigatelia. ebati razlikata vav rabotata na 8-ka i 6-ka (ako e eventualno s 2.6 ili 2.8) e adski razli4na.

v tozi red na misli...
snoshti se pribiram ot work i gledam edno A6 sreshtu mene.. gledam go s laskavi ogledala, nisko, 6iroki gumi... vikam ebati niakoi pak vzel A6 i si mislia 4e kara S6.. i kak si go pomislih i 4uh kakav zvuk vadi spored men si beshe sas sigurnost 8 cyl.. loshoto beshe 4e go 4uh v niski oboroti (dvijeshe se v tiasna ulu4ka) i nemoga da kaja turbini imashe li.
podminava me tova Audi i gledam otzad pishe A6 2.5TDI
otdolu se pokazvaha oba4e dva ogromni auspuha, a i se vijdaha dosta shiro4ki gumi.
niakoi vijdal li go e tova 4udo??? opredeleno smiatam 4e niakoi gazar si pravi mnoo losha gavra s naroda s tova TDI otzad na bagajnika.
tova izvadi takav zvuk na niski oboroti 4e mojeshe da me otkaje momentalno da go gonia.



Тема Re: A6 2.5TDI.. ili S6??нови [re: M]  
Автор deliveryman (непознат)
Публикувано03.06.03 16:42



ne ti se sardq,mnogo...quattro NJAMA sreden diff., ima edin torsen koito e vgraden VAV opashkata na skorostnata kytija...na tova ako mu vikash sreden az se predavam....ako imash vreme mini da ti pokaza njakoi pat kato e tuka edna A8 3.7 s palno zavodsko oborudvane (van6no i vatreshno) na S8 i ako poznaesh 4e e 3.7 a ne S8 shte ti dam 100$ li4no,a za S4 go kazah zashtoto v4era si govorix s edino ot mo4etata koeto beshe na kurs v ingolshtad i sa mu ja pokazvali(S4) s razgloben dvigatel do neja...posle e gledal edna 3.0 sas vanshen zavodski tuning na S i mi kaza 4e ne e mogal da gi razli4i bez da otvarja kapaka...tova mi beshe misalta,prosto rasazdavax 4e moze da e njakoja 3.0 s tuning zashtoto i tja varvi uzasno povjarvai mi( karax edna predi 3 dena) a 4ernata rano ili kasno shte doide tuk i togava shte ti kaza dali e real.



Тема Re: A6 2.5TDI.. ili S6??нови [re: deliveryman]  
Автор del_sol_fen (ThePhotographer)
Публикувано05.06.03 06:45



абе кой беше казал че МБ SL600 bil 0-160km/h за 4.6 секунди!!!
егати измислиците, това е абсолютно невъзможно!
Първо ти го изкара по-бърз от Макларън Ф1 който струва $1,500,000
Второ ти го изкара че може да "изпоти" булид от Формула 1
Трето ти го изкара че е по-бърз от мотор.

Момче, ти не си добре нещо, не че ме бърка много кво пишеш и кво вярваш, но като видях че никой не ти е обърнал внимание на глупостите , трябваше да пиша!

Si Power - Wona Go ???


Тема Re: A6 2.5TDI.. ili S6??нови [re: del_sol_fen]  
Автор del_sol_fen (ThePhotographer)
Публикувано05.06.03 06:47



П.П. БТВ, Макларън Ф1 му дават 6.1 секунди от 0-160км/ч , значи този МБ е не само по-бърз , но и 1.5 секуди по-бърз което е ужасно многооооооооо!

Si Power - Wona Go ???


Тема Пълно е с измекяринови [re: M]  
Автор Fanatic ()
Публикувано05.06.03 11:13



Въобще не се учудвай най-вероятно си е било 2.5 ТДИ
аз познавам един пич който кара едно тъмно синьо металик Ауди А4 1.8Т което така е наточено, че всеки го мисли за РС4, и така пише и на предната решетка и на задния капак, обаче не е нито авант нито нищо, с огромни 17" джанти и гуми, с сребърни огледала с 5 абсолютно черни стъкла, абе страшен смях, с 2 кюнеца отзат ама от тези вдигнатите нагоре дето са по 20 лева в Мкомплект, вътре има ДВД и ебати музиката, и човек като го види по светофарите си вика ебати гъзара, а всъщност само на външен вид изглежда добре, а колата си е съвсем обикновенна.

Нещо друго ми направи впечатление в тази "резачка" дясното огледало е по-малко от лявото, при други Аудита не съм виждал такова нещо, според мене са голям ментак тези огледала щтото са доста по-лъскави от другите.....

It is sport edition



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.