Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 18.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Едно питане за A4-2.0 (1996)нови  
АвторГpaдинko (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 14:04



Абе таковата,

Наскоро взех едно такова Audi. Всичко е на 6, обаче имам един такъв проблем -
когато колата е в ниските обороти (примерно на празен ход) и дам
рязко газ, е много вероятно колата да загасне. Това става само при ниски обоороти, някакси просто в 'първата секунда' все едно се дави, после всичко е наред.
Какъв мислите е проблема, и има ли такъв принципно или ова е нормално поведение при този двигател (2.0)
?



Тема Re: Едно питане за A4-2.0 (1996)нови [re: Гpaдинko]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано30.05.03 14:09



Определено не е нормалко поведение, но нямам представа от какво може да се получи.. Нека колегите си изкажат предположенията :)

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Едно питане за A4-2.0 (1996)нови [re: Гpaдинko]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано30.05.03 16:15



Моя Ниссан има същия проблем, но само когато е студен. Не знам кво е.


Я вышел им наперерез!

Редактирано от Resurrector на 30.05.03 16:16.



Тема Re: Едно питане за A4-2.0 (1996) [re: Resurrector]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано30.05.03 17:48



Абе не знам аз ли бъркам или Ауди А4 2.0 няма от 1996год, те са с 1.8 л с и без турбо. Чак сега в новите А4 се слага 2.0 двигател 130 к.с.

Щом те влече


Тема Re: Едно питане за A4-2.0 (1996)нови [re: Audimania]  
АвторГpaдинko (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 19:06



Ами явно бъркаш, щото мойто е точно такова - 1996, 2.0, 150к.с.
Пише си го в оригиналната книжка...



Тема Re: Едно питане за A4-2.0 (1996)нови [re: Гpaдинko]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 07:47



не твърдя да съм много вещ по въпроса, но виж може да е нещо от следните работи- или като дадеш рязко газ се преобогатява сместа или се преобеднява-последнто е по-възможно, защото ти издевнъж пускаш голямо количество въздух и горивото не стига за горене в цилиндрите. провери какъв е състава на сместа. сега точно не мога да ти кажа как, но виж има литература по въпроса. другото може да е от ъгъла на прадварение, т.е. да не е достатъчно предварението. всички тези показатели до голяма степен се регулирет автоматично от борд-компютъра, но все пак има малко възможност за ръчно въздействие. съветвам те да не си правиш сам експерименти, ако не си достатъчно вещ. консултирай се с специалист по диагностика на ДВГ



Тема Re: Едно питане за A4-2.0 (1996)нови [re: alex]  
Автор MEGURO ()
Публикувано02.06.03 17:50



Imam go sushtia problem (B4 2.0E). Kazaha mi da si proveria kabelite????
Ako naistina niakoi znae neshto po vuprosa neka da spodeli, che veche dosta me drazni toia problem




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.