Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 01.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Къде да си оправя датчиканови  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 13:12



за нивото на горивото?Показва си каквото си иска ,ту пълен - ту празен резервоар даже оня ден закъсах за бензин заради него стрелката се мести постоянно независимо колко бензин има ,все едно засяда поплавъка.Някой ако има идея от какво може да става това или да ми кажете в кой сервиз да отида в София или в Пловдив ще съм му благодарен.
10х



Тема Re: Къде да си оправя датчиканови [re: питaщ]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано30.04.03 13:37



Каква ти е колата?

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Къде да си оправя датчиканови [re: tsvet4O]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 14:38



Audi 80 B3



Тема Re: Къде да си оправя датчика [re: питaщ]  
Авторdeliveryman (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 16:17



v serviza na audi be ,trjbva da smenish dat4ika na tabloto deto e strlkata za gorivoto



Тема Re: Къде да си оправя датчиканови [re: deliveryman]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано12.05.03 16:30



Kade go prashtash choveka ?!
W Unitrade she mu otrejat glawata za toq datchik! Tam chasovnicheto beshe nad 200lv :)) Smetai za kwo ide rech.
Da si potursi tablo na staro ~100lv wyrwqt, za 80kite daje i po-tunko, no i sam moje da si poigrae s negovoto. Pone da izkljuchi "studeni" wruzki.

Qzuk che imah edno tablo za chasti ama go razkarah s kolata :(

---
Nothing is ever a total loss; it can always serve as a bad example...


Тема Vij tova...нови [re: питaщ]  
Авторstb (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 17:46



ako se shashka i temperaturata na antifrisa togava e edin stabilisator na naprejenieto. sakrepen e na tabloto i e kato transistor s 3 isvoda. srednija e masa, ljav -12V(vhodjashto), desen mejdu 9,75-10,5 V. ako ishodjashtoto e isvan tesi granizi; обикножено е около 10 V; se smenja jajata- okolo 5-10 lv. sa zelta se svalja tabloto , no ne se raska4a, dava se kontakt i se meri. sa reda na kra4etata ne sam siguren, srednoto e sigurno masa.



Тема Re: Къде да си оправя датчиканови [re: int 27h]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано12.05.03 18:57



Сигурен ли си, че е от таблото? Не е изключено и поплавъка да е проблема...

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Къде да си оправя датчиканови [re: tsvet4O]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано12.05.03 19:22



Ami to... naj-lenso se probwa s drugo tablo :))) Moje da e kofti problem s kabelite nqkude da okusqwa na masa.. ili w datchika za nivoto.

Za 5 min smenqsh tabloto i go eliminirash ot zadachkata. Mislq che nqma da ima problem w samata morga da go probwa ili naj-dobre ako e ot chovek koito prodawa cqla kola na chasti.

---
Nothing is ever a total loss; it can always serve as a bad example...


Тема Re: Vij tova...нови [re: stb]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 19:08



шашка се само стрелката за бензина,всичко друго работи нормално,най-вероятно е някъв вид окъсяване на кабели защото при изгасена кола отзад се чува някакво цъкане,но немога да разбера от пластмасите ли е това цъкане или са някви тоци за това първо ми се иска да отида в някой сервиз ,но не в Unitrade защото за смяна на ремъци,масло и филтри взимат около 750лв.Някой не знае ли сервиз само за ел инсталации?



Тема Re: Vij tova...нови [re: питaщ]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано14.05.03 09:37



Незнам, и аз имам абсолютно същия проблем и незнам къде да отида. Ако намериш някой майстор, който да се занимава с такива проблеми, пусни едно ЛС. А иначе това "цъкане" може да е и от бензиновата помпа. Ново ли е като шум или така си беше колата?

Съединението прави силата! Audi



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.