Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:37 22.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Къде да си оправя датчиканови [re: tsvet4O]  
Авторdeliveryman (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 13:20



po4ti sam siguren,v audi rabotja nes6to mi se varti iz glavatan 4e im e problem tozi dat4ik na VW group



Тема Re: Vij tova...нови [re: питaщ]  
Авторdeliveryman (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 13:24



parvo ne e unitrade a autotechnica ...vtoro: ti mi ja dokarai kolata i shte ti kaza kakvo i e i shte ti vzema 10 ili nai mnogo 20 lv ,a posle 4asta si ja tarsi ot kadeto
iskash (vzimame tolkova pari za remacite zashtoto sa originalni audi)



Тема Re: Vij tova...нови [re: deliveryman]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано14.05.03 13:42



Zdrasti, kolko shte mi wzemete za diagnostika na Bord computer na coupe 2.0 20V ?
W unitrade otkazaha da go gledat che nqmalo vreme, a i zapiswash ot dnes za wdrugiden.

Pokazwa samo 0.0, ne reagira na up/down/reset. Trip computera gi prawi tia problemi, Bord computera mislq che raboti korektno.

---
Nothing is ever a total loss; it can always serve as a bad example...


Тема Re: Vij tova...нови [re: deliveryman]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 13:05



ОК,само да се прибера в София,че в момента не съм там и ще я докарам.10х



Тема Re: Къде да си оправя датчиканови [re: deliveryman]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано16.05.03 13:40



Neeee ne e tozi :))) drugia e .. za temperaturata :)
za benzina si raboti :)


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Vij tova...нови [re: int 27h]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано16.05.03 13:44



ami po takyw nachin ne reagira trip-a kogato ne sa wklucheni dwata malki cherni kuplunga w tabloto :)) nali tezi dni si igrah s moeto i otkrih che ne reagira ako ne sa wklucheni tezi dwete .. autocheck-a bachka no kazwa che imash izgoreli krushki i ne izgaswa brems licht :)


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Vij tova...нови [re: deliveryman]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано16.05.03 13:46



Kato si tolkowa izpechen q mi kai dali na S4 '93 (C4 kupe) stawa S wolana ot A6 C4 ili C5 ? Shtoto iskam da si sloja takyw ... okaza se che S wolana do '94 e nekyf adski eban i e samo za bez airbag! Pod S wolan imam pred wid onzi sys trite prychki :)) 10x predwaritelno.


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Vij tova...нови [re: Lud Audi fen]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано16.05.03 13:59



Da, towa e ochevidnia problem ;-)) No neznam dali shte se naviat az da otwarqm tabloto da widq zakacheno li e.

Ama dori da ne beshe zakacheno trqbwashe da myrdne razhoda. Navyrtqh 10tina km i tozi rejim (1/100l) mislq che sreden razhod sled poslednia reset? (pada se naj-gore, naj-wlqwo na trip displaya).
Na onowa bordpc mu izgaswa brems licht-a kato natisna spirachkata vednuj.
Btw ne se li natiskashe wrytkata pod chasovnika za autocheck procedura on-demand?

Toq pich ot autotechnica taka i ne mi pomogna za diagnostikata A ne iskam da se wytrq posle 750$ za nowo bord PC!
Btw EBATI SAITA ! I nie si mislim che nqmame sait



---
Nothing is ever a total loss; it can always serve as a bad example...

Тема Re: Vij tova...нови [re: int 27h]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано16.05.03 14:41



Znachi, on demand e kato natisnesh lqwata wrytka... ili drypnesh .. ne pomnq ... towa e za autocheck-a ... ama ne sym siguren dali problema s autocheck-a mi togawa e bil ot lipsata na dwata cherni kuplunga shtoto ako trqbwa da sym sywsem chesten imashe i oshte nqkolko drugi kuplunga koito ne bqh wkluchil :))
No opredeleno ako onezi dwata ne sa pusnati ne raboti izobshto trip-a! A nai-gore w lqwo na wsichko razlichno ot S4/S6 (C4) e momenten razhod na benzin! Srednia e dolu po sredata mislq si ...
A pichowete det ne sa nawiti da poglednesh dwata kuplunga im kai che shte go duhat inak shtoto ako ne znaesh problem w obshtia sluchai reshenieto e nowo bordpc .. koeto znachi che kolata im e neprodawaema (pochti) taka che spazari! to ne e koi znae kakwa hamalogia... prawi go pred tqh i nemash problemi ... ili ako iskash im kai "abe az tuka znam edin maistor" i gi wodish pri mene a az shte se prestorq na maistor :)))


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.