Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 30.04.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Policaiнови  
АвторUhilen (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 19:41



Dnes me spirat za obraten zavoi kadeto ne trqbva. Verno, hvana me kukata. Obqsnqva che sam narushil 3 chlena ot zakona i ima pravo da mi pishe akt. Az kimam. Predlaga mi i alternativata - da piem (cherpq) po edna rakia. Abe mnogo grozno taka, az kat karam ne pia se pak . I mu kazah che ne moga da priema predlojenieto. Nashia se namryshti, varna se do kolata za malko i posle mi vyrna dokumentite i me pusna.

Abe tia kuki... taka kat mi predloji da go cherpq seshta li se kvo shte iskam da napisha v akta posle kato mu otkaja. Verno che nqmam dokazatelstva, ama pak trebe da si ima glavobolia. Nqkoi probval li se e da napishe v akta che sa mu iskali pari? Men ne sa mi pisali akt oshte, ma she stane nqkoj den...



Тема Re: Policaiнови [re: Uhilen]  
АвторAudi9O (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 21:15



Абе мен ме научиха да пиша в зависимост от нарушението ,,Акта ми бе съставен след като ми бе поискан подкуп в размер на 20 - 200 лв,, но не трябва да си сам щото педалите са все по двама.След като го напишеш куката почва да си скача върху шапката , крещи че ще те заключи но и вече не може да унищожи акта.Мисля че това е правилен подход



Тема Re: Policaiнови [re: Audi9O]  
АвторUhilen (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 22:25



Аз бих намекнал предварително че искам да напиша нещо по-специално. Ако му стиска -- да пише



Тема Re: Policaiнови [re: Audi9O]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано23.03.03 22:41



Basi a az shto wse trqbwa da si go prosq da im plashtam ? :(((((
BTW ako bez da sa ti iskali podkup napishesh podobno neshto ne se li syrdqt edin wid?
Drugoto - poneje za da ti napishat akt trebe da sa dwama, kakwo stawa ako e bil 1 i w posledstwie primerno si wikne nqkoi oshte da mu go podpishe? Shtoto towa mi se e sluchwalo wednyj predi 3 godini nqkyde ... realno poglednato wtoria samo se e podpisal, a ne e swidetel na narushenieto!??? Towa realno e newaliden akt ako trqbwa da sme chestni kakwoto i narushenie da si naprawil koeto wtoria ne moje da konstatira kato doide w posledstwie?


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Policaiнови [re: Lud Audi fen]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано24.03.03 09:55



Спира ме една дама преди няколко месеца в Центъра за червен светофар. Аз й викам - Как ще докажете, че съм минал на червено? Тя ми вика - Те на мен ще вярват, не на теб! Е какво повече да му кажеш... Така че ти не можеш нищо да докажеш, щом той се е подписал... Винаги ще твърди, че е бил там

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Policaiнови [re: tsvet4O]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано24.03.03 12:16



Не си прав, тая "дама" може да ти вика квото си иска, акта се обжалва и ако не падне се обжалва след това и наказателното постановление, а в съда може да са настроени и против гадните куки щото и съдиите карат коли Много рядко някоя се занимава да си обжалва АКТ....
А за Луд Ауди фен - тая постановка дето са ти я направили си е обсолютно незаконна . То после и ти можеш да заведеш 3-4 приятели и да кажете, че сте били заедно по време на премеждието с ченгето и да кажете, че другия е дошъл по-късно



Тема Re: Policaiнови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано24.03.03 13:06



Много ми е любопитно как се доказват всичките тия работи... Но съм почти сигурен, че при равни други условия, съдията ще зачете мнението на полицая. Уча право, но за съжаление съм 1-ви курс... Ще ги видя тъпите куки дали ще се зачждат така смело след 2-3 години

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Policai :(((((нови [re: Uhilen]  
Авторdrivepro (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 19:49



Az sym ot Burgas i predi edna sedmica hodih sym Sofiq.Mihan prez balkana.Ta tam karam si 90-100 i edin kamion mi sveti (mnogo me kefi taq kolegialnost), namalqm az bez da gledam kilometraja.OP - spirat me - "Slezte ot kolata".Naseleno mqsto - ogranichenie 50km/h, pokazvat mi radara 72km/h.Ima edno golqmo NO - az ne bqh v naseleno mqsto!!:((( Pishe vyv fisha (10lv.) Pavel banq - a az bqh minal veche i bqh izvyn naselenoto mqsto.Qd me e, che az bqh glupak da se podpisha na tova...:((.Razbirate li, karate si po shoseto, spirat vi typite kuki i vi iskat 50km/h!:(.Mejdu drugoto vqrno li e, che sled 5 godini se unishtojavat globite??



Тема Re: Policai :(((((нови [re: drivepro]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано24.03.03 21:17



Не, трупат лихви, и понеже се плащат в общината може да ти пратят призовка да ходиш да си платиш или ще те съдят.

Щом те влече


Тема Re: Policai :(((((нови [re: Audimania]  
Автор drv (Фен)
Публикувано25.03.03 17:18



И доколкото си спомням имат давност 2 години :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.