Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 21.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Policaiнови [re: tsvet4O]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано25.03.03 19:05



Imam edna lelichka v KAT Durvenica, kojato sreshto skromno pocherpvane mi vrushta talona i ako e po-leko naroshenieto go pravi che ne e sushtestvuvalo nikoga - izgubeni arhivi!
Vuprosnata me ubezdava, che ako akta ne e za alkohol ili zgazen peshehodec primerno i trugnesh da go obzalvash imash blizo 98% verojatnost da ti bude oprosten, prosto zashtoto na nikoj ne mu se zanimava v tazi shibana durzava da vodi delo sreshtu teb za tova che si minal na cherveno ili che si govoril po GSMa dokato si karal.

Drugo neshto: ot kakto imam tazi lelichka sum mnooo nahakan i kato me sprat policai i mine kratkia razgovor i se stigne do ofertata da gi pocherpja gi otrjazvam: "aaa, po-dobre pishi akt!". ZAKLEVAM se che pone 85% ot slushaite sa mi vrushtali dokumentie, zashtoto samo te znajat kolko lista trjabva da izpishat s objasnenie kude, koga i kak tochno se e sluchilo tova. :) Drugoto, koeto lichno men me vleche taka da reagiram e che adski MNOGO im se nerviram kak vsichki sa super shibani korumpirani chengeta i za tova nikoga njama da stanem vnimatelni i suvestni shoferi i za tova sum si kazal, che poveche i 5lv njama da vzemat ot men! Po-dobre onazi lelichka v KAT :)



Тема Re: Policaiнови [re: tsvet4O]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано25.03.03 19:27



Кое не ти е ясно как се доказва?
Лично аз знам за 4-5 случая когато са падали АКТ-ове щото има дупки в закона, ама нема те открехвам, нали учиш право



Тема Re: Policaiнови [re: Wizi]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано25.03.03 19:36



10000 % съм съгласен с теб. Да умрЪт от глад шибаните куки де**а м**а им мръсна корумпирана! Аз кинти на ченгета давах първите 2-3 месеца, то човек трябва да се понаучи малко как се оправят нещата



Тема Re: Policaiнови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор 1OOQ (непознат )
Публикувано25.03.03 21:02



Може ли да се обжалва акта без това изрично да се пише от мен към момента на съставянето или трябва да пиша веднага, че не съм съгласен. Щото съм си миролюбив човек и не се чувствам уверен когато трябва да се опъна на полицая на място. Напълно съм съгласен обаче и с това, че трябва да престанем да им пълним гушите.



Тема Re: Policaiнови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано25.03.03 22:31



Е да, ама съм първи курс:)))
Да се надяваме, че скоро аз ще те открехвам :))))

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Policaiнови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано26.03.03 00:09



Hei wzemi ni otkrehni nas da se spasqwame nie :)) toi neka si uchi tam prawoto :)))


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Policai :(((((нови [re: drv]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано26.03.03 00:13



E te ako imat dawnost 2 godini - nqmam dumi!
Minalata godina septemwri hodih do obshtinata i ustanowih che tam sa wywedeni nakazatelnite postanowlenia samo do april 2000-nata! A az imam ot iuni 2000 nakazatelno i go nqmashe! Pitah i mi kazaha che te oshte ne sa wywedeni! Kakwi 2 godini? Posledno wywedenia mi akt beshe na 2 godini i nqkakwi meseci kogato e pristignal w sistemata na danychnite??!??!?!??!?!?


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!

P.S.
Da ne goworime che imam kup fishowe ot 2000, 2001 i 2002 ot koito nit edin nqmashe :) Abe kup ne e ama za tezi godini imam kym 15 fisha nqkyde ... razni parkiarania, skorosti ala bala :))

Редактирано от Lud Audi fen на 26.03.03 00:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.