Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 26.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Unitradeнови  
Автор ДoнKиkoт (не Кихот :-))
Публикувано15.05.02 12:16



Момчета, имам намерение да закарам моята кошница да я погледнат хора, които разбират. Та да ви питам как става там - с предварително записване или свободно и ако е възможно да ми дадете някакъв телефон...
А колко стотинки приблизително трябва да си приготви човек за едно такова удоволствие - диагностика на двигателя и смяна на въздушен филтър...
Благодаря!



Тема Re: Unitradeнови [re: ДoнKиkoт]  
АвторGremlin (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 12:55



Az hodih tam minalata sedmica. Po princip e po-dobre da si zapazish chas ot predishen den, no ako niamat mnogo rabota move da stane i w syshtia den - az se obadih sutrinta i otidoh w rannia sledobiad. Togawa, kogato hodih az, w serwiza w Druvba ne im raboteshe aparaturata za diagnostika na dwigatelia, taka che otidoh w tozi na Gorna Bania. Cenata za merene na kompresia e 20lv, a za diagnostika na dwigatelia e 30lv - za drugo ne znam. Telefonite na serwizite sa syotwetno 9732469 / 9786844 na tozi w Druvba i 9556071 / 9556502 na tozi pri Gorna Bania.



Тема Re: Unitradeнови [re: ДoнKиkoт]  
Автор The One (избраният)
Публикувано15.05.02 13:12



Цената на диагностика е 25 лв с ДДС. Включва и мерене на компресията, което обикновенно не го правят. Включва и центровка на запалването.
Абе диагностика като диагностика. Разбират момчетата.
Ако си с ECU имаш допълнително VAG1551 което е 3.60 с ДДС.
Обаждаш се и си запазваш час предварително.

Телефон в дружба: 793753 (централа). Искаш сервиза.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Unitradeнови [re: The One]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано15.05.02 17:20



бе май не са май баш такива цените или мене ме работят или пък колата ми им се вижда по луксозна от твоето ауди ама предния път като спомена за тия цени веднага отидох да запиша час за диагностика обаче смотаняка приемчик ми каза дословно около 60лв ще ми струва удоволствието и аз се отказах.........щото мислех за 25 лв си струва ей така профилактично да я закачат....ама шейсет лева само за протокола ми се видяха множко.........

незабележим


Тема Ееее...нови [re: silent]  
Автор The One (избраният)
Публикувано15.05.02 17:52



тия са престъпници тогава.
Ще ти покажа фактурата!
Ебаси, каква е твоята кола та искат толкова пари ?
Моята е бензин, 5 цилиндров '87 година.

Wipe them out! All of them!


Тема Dunev Motor Sportнови [re: The One]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано16.05.02 08:32



Serwiza na DUNEV imat mnogo dobyr stand ot 2001 godina. Prawiat i gaz analiz i wsichko. Cenata na diagnostikata e 15lw. Horata koito sa hodili do sega tam sa dowolni - az mislq da gi posetia nqkoi pyt syshto


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Unitradeнови [re: silent]  
Автор *** (нерегистрирани)
Публикувано16.05.02 09:11



мен пък ми казаха (в Дружба) за диагностика - 50лв. за корадото! май е по преценка на приемчика :((((

'94 2000 16V

Тема Re: Dunev Motor Sportнови [re: Nasti]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 09:55



ia na svetni de e toia serviz na DUNEV MotroSport?



Тема Re: Unitradeнови [re: ***]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано16.05.02 09:58



mene kato pitah wednyj mi kazaha "za washata kola e:...." sledowatelno bi trqbwalo da opredeliat cenata spored awtomobila... model, motor i t.n. ... wypreki che sled kato gi kachwat na edin i syshti stand ne wijdam zashto e takawa razlikata


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Dunev Motor Sportнови [re: M]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано16.05.02 10:03



4-i kilometyr ... bazata na CSKA sreshtu tqh e serwiza.. ima i benzinostancia i gazostancia... pishe DMS s golemi bukwi ... cherwena e benzinostanciata na cwiat... celia im kompleks e cherwen


S Cars - Crazy Cars!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.