Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 11.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нещо като идея...  
Автор ДoнKиkoт (не Кихот :-))
Публикувано14.07.02 16:10



Вдъхновен от идеята за стикерите, без да искам я развих...
Ами да вземем да си поръчаме тениски с надпис Audi и кръгчетата в червено и сиво, както си му е редът. Мисля, че няма да е трудно да се направят, а като се съберем доста хора ще се заформи прилична поръчка. За мен например десетина на първо време ще ми стигнат :-)
Лошото е, че нямам идея къде и как могат да се поръчат... Може би в някоя рекламна къща... вижте там в отдела
Аз имам една такава от Юнитрейд, ама с една закъде



Тема Re: Нещо като идея...нови [re: ДoнKиkoт]  
Автор nema 6-pet (честно казано)
Публикувано14.07.02 17:10



Talk to me about the teniskite :)

edinichna broika shtampata e okolo 6-9 leva, v zavisimmost ot broia na cvetovete, mislia....

za 20-40-50, shte padne cenata na okolo 5 leva za shtampa. Ako imate interes, moga da vi kazha kyde da gi porychate, a ako pyk iskate moga i proekta da vi napravia)

Audi rulez, ma tova si go znaete :)

i za da ne capam foruma s drugi temi, da pitam tuk.... kachestveni tamponi da znaete kyde se prodavat? che shte se razpadna niakyde po pytia, s tia deto sym v momenta.

i oshte edna ideia... da spretnem edno BBQ na rilskia manastir niakoi den edna duzina audita?

mazalo!


Тема Re: Нещо като идея...нови [re: nema 6-pet]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано14.07.02 18:18



Мдаа, идеята за Рилския манастир и на мен ми допада. Нека да е през септември обаче, че сега с тези отпуски трудно ще се съберем много хора.



Тема Re: Нещо като идея...нови [re: Mugaga]  
Автор nema 6-pet (честно казано)
Публикувано14.07.02 18:58



Ami da slaga moderatora edin topic naj-gore i tova e :)

Kolkoto do septemvri, biva. taka shte se syberem dosta hora, a i tam niama da e prenaseleno, taka che action.

mazalo!


Тема Re: Нещо като идея...нови [re: nema 6-pet]  
Автор julys (205)
Публикувано14.07.02 20:13



to ako shte e 5,6 kinta
po-dobre si zemete nekvi beli teniski, pechatate koj-kakvo si iska na transfer paper (hp imat. sigurno i drugi imat) i posle s jutia i hop gotovo....
ako shte porychvate, po dobre da gi izbrodirat, ili pone da prishiat syotvetnata emblema,
pomislete dobre....



br:)


Тема kato stana duma :)))нови [re: julys]  
Автор nema 6-pet (честно казано)
Публикувано14.07.02 20:38



tochno tozi transfer e malko kalpava rabota... ne malko, ami dosta kalpava rabota e.

ima veche dalech po-svestni tehnologii... edin primer: ako imate pyt okolo alabin, tochno sreshtu vhoda na BIA (Bylgarskata Industrialna Kamara) ima edno pavilionche, tam lepiat i to s prilichno kachestvo. s relefi, bez relefi, edno drugo. mislia, che dori i po-niska cena ot tiahnata moje da se nameri.

Kolkoto do transfernata hartia, vseki Office 1 pechata na transfer, obache... prekaleno mnogo ostatychen film ima (i krainia efekt e gaden)

inache ima kup drugi nachini: Flok, Sito pechat, etc. no za poslednoto triabva dosta prilichna broika, inache cenata e visochka.

i taka.

Kolkoto do brodiraneto, na obiknoven t-shirt da brodirash e gadno, a pyk za po-plytna 'vatenka' e malko toplichko :)

inache mashinno brodirane ima sreshtu kino mir, a viarvam i na oshte 100 000 mesta v Sofia.

Tova e ot men, ako moga pomagam, kazvaite.

mazalo!


Тема Re: kato stana duma :)))нови [re: nema 6-pet]  
Автор ДoнKиkoт (не Кихот :-))
Публикувано14.07.02 22:52



Тва с принтирането и ютията е гадно - пробвал съм
Ами ще почакам още малко да видя дали идеята ще намери подкрепа и ако не - ще се свържа с теб да помагаш!
Благодаря ти за отзивчивостта!



Тема Re: kato stana duma :)))нови [re: ДoнKиkoт]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано15.07.02 08:09



az sym za fanelkite no predlagam wmesto da sa nekwi si fanelki ... da sa bluzki tip lacoste... s qkichka i kopchenca


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: kato stana duma :)))нови [re: Nasti]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 09:17



Точно така, Nasti, по-стилно е

Точно в момента съм с една такава "фирмена" фанелка, с якичка и копчета, логото на фирмата е "залепено" и стои релефно. То е нещо като "гумено", ама отгоре на пипане е като "велур", сигурно "nema 6-pet" може да каже дори и по това описание каква е технологията.

С риск да ми се разсърдите, да ви кажа че съм 100 пъти по навит на клубна фанелка, отколкото да си лепя стикери по колата. Не казвам че няма да си купя стикери, но това ще е за подкрепа на идеята, а да си го залепя е друга работа ... Не ме кефи да си лепя по колата к'вото и да било то. Освен ако не измислите нещо дето като го залепя, да ми се скрият дупките от градушката Сега остава да ми кажете да се боядисам жълт и една голяма лепенка "1280" на предния капак ще оправи работата

BTW, един от основните ми критерии, като си купувах колата, беше по нея да няма (дори и следи от) лепенки, фолио, перденца и т.н. Сещайте се защо ....

Айде, фанелки, н'ого съм навит .. Ако се стигне и до консесус за шрифта на Ауди69 (майтап, бе, да не се обиди някой) цена няма да имате ....



Тема Re: kato stana duma :)))нови [re: BullDog]  
Автор nema 6-pet (честно казано)
Публикувано15.07.02 10:12



Значи, по описанието, което ми даваш, това, което стои като гумено-велурено е флок, реже се на режещ плотер после се бели на ръка и се лепи с ютия. такава е по принцип технологията или поне беше такава. издържа, ако е добре направено около година-две и то при внимателно пране. пак казвам, зависи от зависи, аз имам още т-шърти, които са от хиляда и балканската и не са се разлепили, но ето това е моето предложение:

Стилни лакосте-тип блузки с фина бродерия. много по-маниашко и стило от секви лепенки по блузите.


а пък по някое време предлагам и дезигн на един сайт на клуба да направим. дизайна от мен, от вас искам да навиете Спайдерчо да помогне с бек-енда

Това е от мен засега, че шефката дебне кат гладна патрулка.

mazalo!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.