Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 30.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: az ще ти отговорянови [re: OldWitch]  
Автор FILER099 (сатана )
Публикувано05.05.16 23:15



не мисли за смъртта тя ще дойде, обърни срещу църквата!



успех!



Тема Re: въпросът е какво се опитванови [re: OldWitch]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано06.05.16 06:09



Казват, че хората по-лесно биха понесли обидите от враговете си отколкото отправените от приятелите си благодеяния. Замисли се, ти някога, не си ли била в такава ситуация? Интересно ми е?

Давай на принципа, гонят ли те бягай, дават ли ти взимай. Тоест, като знаеш, че е така имай си го винаги, като едно на ум, колко му е.

Винаги, като правиш добро изисквай за дискретност от другата страна или не се хващай на хорото, за да има яснота в отношенията.



Тема Re: въпросът е какво се опитванови [re: filmfest]  
Автор FILER099 (GhOsT Of WAR)
Публикувано06.05.16 10:30



говориш с жена която се е описала като вещица, говори с мен, нали си астролоГ?





Тема Re: въпросът е какво се опитванови [re: FILER099]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано06.05.16 11:04



Знаеш ли, правилно се е получила думата "астролоГ" в твоя пост на края на думата с главно Г. Защото за мен специално астрологията е такава материя при която човек трябва изключително да внимава да не застава в стойка ге. Виждам символизъм тук в това. Казвам ти това, защото една от причините поради които до сега не разговарях с теб беше, за да дам възможност на астроложките, колежките, те първи да те опознаят. Но ти като нямаш търпение за разговор вече ще наруша мълчанието си. С други думи очевидно е, че астроложките ми дават предимството да си поговоря с теб първи. И аз сега вече ще мога да ти пиша без да се притеснявам за задните си части, тоест да не съм в стойка ге, както ти казах, че имам опасения за опасност при заниманията с астрология.



Тема Re: въпросът е какво се опитванови [re: filmfest]  
Автор FILER099 (GhOsT Of WAR)
Публикувано06.05.16 11:12



един съвет като на приятел - колкото е по-голяма опасността толкова тя е по-невидима



не си играй с огъня!



Тема Re: въпросът е какво се опитванови [re: FILER099]  
Автор won (cool)
Публикувано07.05.16 09:10



Файле, много са ти старховити картинките, които пускаш! Имам чувството, че провеждаш екзорсизъм в няколко клуба.

Остави хората да си пишат, никой на теб нищо не ти налага или не изисква да вярваш.

На теб наталният Марс ти беше в 7-дом, ама не си спомням в кой знак...
Кажи нещо за астрономията - някое интересно небесно явление, което предстои. Какво сатана с астероида Ison - кога ще се завръща пак?
Определено астрономията си е баш наука, а астрологията само си я ползва (който го може) да разчете енергийните проявления на планитарните цикли върху Земята и всеки от нас.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано13.05.16 23:19



Що да няма обяснение - има. Но кажи, какво е ползата да знаеш, след като нищо няма да се промени? Аз не виждам смисъл някой да се опита да ти обяснява.
Защото ти би трябвало да си разбрала до сега. Ако не си - няма смисъл.





Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: lvony333]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано14.05.16 09:39



мерси, много ми помогна



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано16.05.16 18:00



В безизходица съм. Защото като не разбираш астрология как да ти обясня? А ако пък разбираше, щеше да знаеш и също нямаше смисъл да ти обяснявам. А трети вариант, който да води до резултат, няма.





Тема От [re: OldWitch]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано01.09.16 14:13



астрологична гледна точка нямам познанията да ти обясня защо, но от психологическа ще кажа нещо накратко: Ами защото се чувстват зависими и задължени, което не е твой, а изцяло техен проблем. Аз като правя добро, го правя заради самото добро и не очаквам нищо, обяснявам на хората, че не са ми задължени с нищо, но когато някой има нещо такова в главата си, само сам може да го извади. Освен това, на тях им изглежда като превъзходство това, че ти можеш да правиш добро и се наострят, като осъзнаят, че те не биха помогнали в подобна ситуация. Не ми се пише повече, не си падам по дългите писания, дано да съм ясна.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.