Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 14.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Защо хората ме намразват като има направя добро  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано01.05.16 13:13



Дълги години се опитвах да си внушавам, че това не е така, че е тъпа случайност, недоразумение, грешка и т.н. но усещам че е време да погледна реално нещата, да ги приема, да разбера защо са така и как да действам занапред. Предполагам е астрологично заложено. Колкото съм по-добра с хората, толкова повече ме намразват и се държат отвратително. И то има хора, на които съм направила много голямо добро и това добро не е нито напрапено добро, нито е добро според моята лична преценка, а според всички, и са ме помолили изрично за помощ и после са ми благодарили с думи и като е свършило вече стават много зли или просто се покриват и дори се сърдят ако ги потърся да ги питам как са, все едно съм голям досадник, който отнема от ценното им време. Изобщо не искам вечна благодарност, но пък да се държат все едно съм им навредила, а не все едно съм им помогнала също не ми изнася. Околните дори се чудят и питат Ама тоя или тая що така се държи, кво си и направила. И аз Ами добро и направих. Аааа не, не може да се държи така ако си и направила добро, нещо много лошо трябва да си направила на този човек. И така. Това нещо на какво може да се дължи и да престана ли да съм добра с хората при положение, че животът непрекъснато ми демонстрира на практика правилото Направи добро, изяж лайно.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор Prosecutor devil (eyes to see )
Публикувано01.05.16 18:37



Задала си въпросът в грешен клуб.



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: Prosecutor devil]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано02.05.16 12:53



това не е отговор от сериозен астролог

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано02.05.16 13:03



кой ти е казал че съм астролог?



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано02.05.16 23:13



Луната ти в кой знак е? До сега описваш ситуацията за човек принадлежащ към зодия Риби едни такива милосърдни, а Луната ти, къде е, че не знам-интересно ми е.



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: filmfest]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 00:31



Луната ти в кой знак е? До сега описваш ситуацията за човек принадлежащ към зодия Риби едни такива милосърдни, а Луната ти, къде е, че не знам-интересно ми е.

Луната е една каменна топка в орбита около Земята та не виждам връзка ни със риби, ни с милосърдие, ни с нищо.





Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: Prosecutor devil]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано03.05.16 00:41



Ти за алхимия не си ли чувал, че хората се опитват от желязото да направят злато? Така е и с Луната хората считат, че им влияе.



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: filmfest]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 00:54



ЧУвал съм преди теб, националсоциалистите са правили опити са превръщането на живак в злато със скаларно устройство. Подобна глупост да се прави от желязо злато означава че някой яко ви бъзика, ама яко! Хората могат да считат всичко, но човек предполага а Господ разполага....



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: Prosecutor devil]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано03.05.16 01:15



Именно сега по новините гледах как хората се кланят на икона за благоденствие. Това според теб не е ли преклонение пред идол? Астрологията е нещо подобно просто календар.



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: filmfest]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 01:24



Не, не е.Иконата не е идол, а оръжие дадено от Бога за борба срещу Сатана. Слагат се на изток и в църкви и в домове. Пазят от демони. Иконата изобразява светии, а астрологията планети. Схващаш ли разликата?



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: Prosecutor devil]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано03.05.16 01:40



Съгласен съм, но ние живеем с хора, които са идолопоклонници и тъй като живеем редом с тях е нужно да им показваме истината, тъй като те са души наши.



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: filmfest]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 01:42



В отговор на:

Съгласен съм, но ние живеем с хора, които са идолопоклонници и тъй като живеем редом с тях е нужно да им показваме истината, тъй като те са души наши.




Всеки отговаря сам за себе си, наказателната отговорност е персонална категория.



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: Prosecutor devil]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано03.05.16 02:11



Амин.



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: filmfest]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 02:17



Амин.





Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: filmfest]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано03.05.16 11:04



Риба с луна и венера в овен, марс и меркурии водолей, асцендент Лъв

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.05.16 11:09



Кажи сатурн и юпитер къде се намират също.



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: Prosecutor devil]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано03.05.16 11:10



Човек не може да избере в какво да вярва. Вярва в това, в което има причина да вярва. Наясно съм, че в Библията пише че астрологията е от дявола. Аз самата съм вярваща и имам икони из цялата къща, и ползвам светена вода. Но на тоя етап имам повече практически доказателства, че астрологията работи, па ако ще да е от рогатия, отколкото моленето пред икони и всички тия неща. Освен това имам близки хора дълбоко религиозни от много години, но не съм забелязала вярата да ги е направила по-добри хора и изобщо не са по-добри от невярващите по никакви показатели. Единствено са добри проповедници

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: КАКВОооооооО?нови [re: OldWitch]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 11:32



може, може, виж го наш Яковов колко послушен съм го направил.

не смее гък да ми каже. в Библията каквото е записано там е истината и затова съм тук, време е за ад. ти се отклонила от иконите към то астрологията? ето това ти е грешката ти ме призова.



Тема Re: КАКВОооооооО?нови [re: Prosecutor devil]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано03.05.16 11:43



Айде още един ентусиаст да ме вкарва в рая. Абе я кажи, вие кво печелите от вкарването на заблудени в правия път

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: КАКВОооооооО?нови [re: OldWitch]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 11:46



ни мога да те вкарам в рая, ни искам, ти заслужаваш публично обругаване за тази си мисъл. относно второто ти изречение неведоми са пътищата божи, Сатаната понякога действа в интерес на Бога.



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано04.05.16 04:51



Транзитите погледна ли си? Уран ти се разхожда над Луната и Венера в Овен. Което ще рече, че чувствата и емоциите трябва да бъдат хладни. И ти и да искаш да бъдеш по-топла в отношенията си с другите Уран ще руши тази топлота с удари под кръста.



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: filmfest]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано04.05.16 10:51



Не съм гледала щото не разбирам много от астрология. Близки приятелства не искам да имам защото за мен приятелството е нещо много специално и влагам повече отколкото мога да си позволя и отколкото получавам. Така че съм разбрала, че ми е противопоказно. Проблемът по-скоро е, че хората се държат враждебно и не мога да разбера защо пък и те не ми казват директно в очите, иначе има признаци, че помежду си ме коментират живо щото изграждат мнение за мен на хора, които не ме познават.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Редактирано от OldWitch на 04.05.16 15:29.



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано04.05.16 13:27



Аха, носи ти се име сред хората явно ей така без да искаш ли? И може би от това се притесняваш макар и да не си асоциална в поведението си. Хората са такива те стереотипизират другите, които са леко или малко по-различни от тях за по-лесно. Но това са повече психологически хватки отколкото астрологични. Астрологията побира в себе си законите на кармата. И със съответен анализ ги разчупва. Като чета очакваш хората да бъдат по-искрени. Искаш в отношенията ти с тях да има повече яснота. А въпросът ми е винаги ли е било така с теб или сега за пръв прът ти се случват подобни намеци от страна на другите?



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: filmfest]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано04.05.16 15:38



Не ми пука че се говори и какво се говори за мен, само казах, че очевидно зад гърба ми се дискутират неща, за които самата аз съм любопитна, защото показват как ме виждат отстрани и това ще ми отговори на въпросите защо това и онова. Намеци няма, напротив - твърдят, че не говорят за мен, но аз усещам, че го правят защото хора, които не познавам, но се познават с мои познати, ме намразват. Имам чувство, че всичко е тайно и като че ли ги е страх да ме информират за каквото и да било да не би случайно да ми направят услуга или пък да не ме предизвикат да реагирам - не знам и аз защо, май и двете. В очите ми са или лицемерни или дистанцирани, но примерно в интернет на моменти се отпуснат и ми се озъбят без видима причина - все едно се е трупало нещо от преди и изведнъж като от нищото се озъбва насреща ми. Май винаги си е било така

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор Prosecutor devil (злия дух )
Публикувано04.05.16 17:31



виждаш ли противоречието в мислите ти че не ти пукало а ти си любопитна?хората те мразят защото сексът с теб е върховен и те мразят жените защото им отнемаш мъжете даже и мислено. точно затова всичко го правят тайно и скрито от теб,





Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано05.05.16 00:48



На теб сериозен ли ти се струва този проблем? Можеш ли да се справиш с него или задължително държиш да ти се направи хороскоп?



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: filmfest]  
Автор FILER099 (Яков Пратеникът)
Публикувано05.05.16 03:25



В отговор на:

На теб сериозен ли ти се струва този проблем? Можеш ли да се справиш с него или задължително държиш да ти се направи хороскоп?




Хороскопът не може реално да предскаже бъдещето на човек освен ако нещо нечистиво не е замесено. Няма начин даже и според божественият окултизъм няма начин. Бог се намира сред непристъпна светлина и е огън от любов и многобройни са неговите Вселени. Колкото повече нагоре отива духът към по-висши измерения и се просветлява толкова хаосът на който трябва да устои става по-голям и по-несинхроничен, с по-сложни формули се работи и изведнъж динамиката става толкова голяма че минало, настояще и бъдеще стават ЕДНО ЦЯЛО!



Тема въпросът е какво се опитванови [re: OldWitch]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано05.05.16 08:46



да ме научи животът да го уча и да се свършва. За сега единственото, кото виждам, че не трябва да правя добро. Но ми изглежда нелогично

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: Prosecutor devil]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано05.05.16 09:53



ти си ненормален

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор FILER099 (eyes to see )
Публикувано05.05.16 09:55



а ти еблива

искам те!



Тема Re: az ще ти отговорянови [re: OldWitch]  
Автор FILER099 (сатана )
Публикувано05.05.16 23:15



не мисли за смъртта тя ще дойде, обърни срещу църквата!



успех!



Тема Re: въпросът е какво се опитванови [re: OldWitch]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано06.05.16 06:09



Казват, че хората по-лесно биха понесли обидите от враговете си отколкото отправените от приятелите си благодеяния. Замисли се, ти някога, не си ли била в такава ситуация? Интересно ми е?

Давай на принципа, гонят ли те бягай, дават ли ти взимай. Тоест, като знаеш, че е така имай си го винаги, като едно на ум, колко му е.

Винаги, като правиш добро изисквай за дискретност от другата страна или не се хващай на хорото, за да има яснота в отношенията.



Тема Re: въпросът е какво се опитванови [re: filmfest]  
Автор FILER099 (GhOsT Of WAR)
Публикувано06.05.16 10:30



говориш с жена която се е описала като вещица, говори с мен, нали си астролоГ?





Тема Re: въпросът е какво се опитванови [re: FILER099]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано06.05.16 11:04



Знаеш ли, правилно се е получила думата "астролоГ" в твоя пост на края на думата с главно Г. Защото за мен специално астрологията е такава материя при която човек трябва изключително да внимава да не застава в стойка ге. Виждам символизъм тук в това. Казвам ти това, защото една от причините поради които до сега не разговарях с теб беше, за да дам възможност на астроложките, колежките, те първи да те опознаят. Но ти като нямаш търпение за разговор вече ще наруша мълчанието си. С други думи очевидно е, че астроложките ми дават предимството да си поговоря с теб първи. И аз сега вече ще мога да ти пиша без да се притеснявам за задните си части, тоест да не съм в стойка ге, както ти казах, че имам опасения за опасност при заниманията с астрология.



Тема Re: въпросът е какво се опитванови [re: filmfest]  
Автор FILER099 (GhOsT Of WAR)
Публикувано06.05.16 11:12



един съвет като на приятел - колкото е по-голяма опасността толкова тя е по-невидима



не си играй с огъня!



Тема Re: въпросът е какво се опитванови [re: FILER099]  
Автор won (cool)
Публикувано07.05.16 09:10



Файле, много са ти старховити картинките, които пускаш! Имам чувството, че провеждаш екзорсизъм в няколко клуба.

Остави хората да си пишат, никой на теб нищо не ти налага или не изисква да вярваш.

На теб наталният Марс ти беше в 7-дом, ама не си спомням в кой знак...
Кажи нещо за астрономията - някое интересно небесно явление, което предстои. Какво сатана с астероида Ison - кога ще се завръща пак?
Определено астрономията си е баш наука, а астрологията само си я ползва (който го може) да разчете енергийните проявления на планитарните цикли върху Земята и всеки от нас.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано13.05.16 23:19



Що да няма обяснение - има. Но кажи, какво е ползата да знаеш, след като нищо няма да се промени? Аз не виждам смисъл някой да се опита да ти обяснява.
Защото ти би трябвало да си разбрала до сега. Ако не си - няма смисъл.





Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: lvony333]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано14.05.16 09:39



мерси, много ми помогна



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано16.05.16 18:00



В безизходица съм. Защото като не разбираш астрология как да ти обясня? А ако пък разбираше, щеше да знаеш и също нямаше смисъл да ти обяснявам. А трети вариант, който да води до резултат, няма.





Тема Отнови [re: OldWitch]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано01.09.16 14:13



астрологична гледна точка нямам познанията да ти обясня защо, но от психологическа ще кажа нещо накратко: Ами защото се чувстват зависими и задължени, което не е твой, а изцяло техен проблем. Аз като правя добро, го правя заради самото добро и не очаквам нищо, обяснявам на хората, че не са ми задължени с нищо, но когато някой има нещо такова в главата си, само сам може да го извади. Освен това, на тях им изглежда като превъзходство това, че ти можеш да правиш добро и се наострят, като осъзнаят, че те не биха помогнали в подобна ситуация. Не ми се пише повече, не си падам по дългите писания, дано да съм ясна.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор specular (безпристрастен)
Публикувано17.07.17 11:39



Това не е толкова астрологически въпрос, даже не и чисто психологически, а и доста философски. Като говориш за "добро", това абсолютно понятие ли е, или субективно? Без да си отговориш първо на този прост въпрос, по-нататъшни човъркания са абсолютно безполезни. А да си отговориш е лесно, трябва само да видиш родителите си, баби, дядовци, все едни такива хора които очевидно живеят в един друг свят. Целта в живота на повечето баби примерно е да те угоят и увият добре в одяла. За тях това е "добро" - някакво примитивна и докарана до крайност форма на физическа грижа.

Извън това разминаване, което народа е нарекъл "непоискано добро", има и "незаслужено добро". Човек като цяло не е способен да цени нещо за което не се е трудил. В психиката на всяко физическо същество, съществува концепцията за усилие и награда, причина и следствие. Това е като да дресираш кучета и котки. Ако направят това което искаш, им даваш храна, т.е. поощряваш модел на поведение. Давайки им храна просто така, какво поведение поощряваш? Че каквото и да правят, те ще си получат наградата, че ти си даденост? Че ако решиш да спреш, те няма да знаят причината, и просто ще ти се озлобят? 99.999% от хората смея да твърдя, че работят на същият прост принцип. Принципно му викаме първите 7 години, но естествено изобщо не се изчерпва само с тях...

Така че това което наричаш "добро", в повечето случаи всъщност се проявява като"зло". Това което срещаш като ответна реакция е или защитно поведение на често подсъзнателно ниво, за да не развие човек подобен негативен модел на поведение, или вече го е развил. Първото е типично примерно за тинейджърите, в опита им да се откъснат и самоопределят. В тях е заложен този бунт към "непоисканото добро" даже на биологично ниво, т.е. става въпрос за нещо доста фундаментално. Истинските неща не могат просто да се "дават", иначе отнемаш на човека шанса сам да ги открие. И колкото той е по-далеч от това откритие, толкова повечето ти се озлобява. Примерно затова хората толкова мразят да ги "поучават".

За тия които не искат да го схванат тези неща, има една много точна английска дума - self-righteous. Т.е. много "праведни", ама само за себе си. В техните представи сами по-себе си може да няма нищо лошо, даже напротив. Но желанието им да ги проектират навън, очаквайки всеки да им отговори по начинът по който те си мислят, че заслужават, излиза извън контрол. Това най-вероятно е вече астрологическият привкус.

Имаш съвпад Луна и Венера в 9-ти дом, и то в Овен. Говори за силни възгледи за това как си представяш любовта, връзките, емоционалната ти кондиция като цяло. От друга страна обаче Слънце и Юпитер в 8-ми дом - силна пък трансформация която се случва с теб, всичко те засяга прекалено надълбоко. Особено пък в тия Риби... Със социалните 7-ми и 11-ти дом активни, всякакви връзки те засягат силно. В 7-ми е Меркурий, т.е. може би показва желание за партньор с който да общуваш, нужна е и интелектуална близост. Докато Сатурн е в е по-широко социалният 11-ти което говори, че най-трудните ти уроци са точно там. Т.е. един вид за това което писах и преди. На тясно, лично ниво, може да намериш партньор който да е сходен с твоите представи, но проектирането им навън генерално, към хората "като цяло", е невъзможно, и ще срещнеш огромен отпор докато го приемеш и разбереш как да се отнасяш с тях.



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: specular]  
Автор won (cool)
Публикувано08.08.17 14:12



Много ми хареса анализът ти! Продължавай да споделяш знанията си с нас.



No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.