Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Някой може ли да погледне картата  
Автор 3aek (happy)
Публикувано18.11.15 20:35



на това недоразумение на природата





Аз като един себеуважаващ се стелиум във Везни, с доста хора се разбирам и доста мога да понеса, ама това ми е истинско предизвикателство, а по някакъв начин работата ми зависи от него



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор Valaska (непознат )
Публикувано19.11.15 04:13



Мъж е според мен, дано да не греша. НЕПОКОЛЕБИМ твърдоглавец и голям инат. За първи път виждам толкова много точни аспекти - на 7ми градус. Асцендентът вероятно също 7ми градус Козирог. Но има надежда, ти ще се приспособиш, ако това стане, ще бъдете добър екип. Най-трудно ще ти бъде с Козирога (зависи от твоя асцендент).



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: Valaska]  
Автор 3aek (happy)
Публикувано19.11.15 13:36



Мъж е, да. За ината позна, абсолютно твърдоглав, никакво желание да се напасва към обстоятелствата.

По принцип не харесвам мъже Слънце Водолей, но този дори не ми е просто досаден като повечето водолеи, а нещата вървят към непоносимост.

Инат, ламтене за власт, диктаторски нрав, пълна липса на търпение.... какво още - нарцисизъм, желание да си в центъра на вниманието непрекъсното, да слушаш собствените си разсъждения



Предполагам, неговия Марс в Скорпион в съвпад със Слънцето ми прави нещата още по-тегави, щото аз не обичам да ми нареждат, пък неговата позиция е да се разпорежда. А и съвпад на негов Уран с мой Марс в Стрелец - често прехвърчат искри и обвинения двустранно.

А не съм конфликтен човек по принцип



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор Valaska (непознат )
Публикувано19.11.15 16:40



След по-внимателно разглеждане, бих казала че не е чак толкова зле.
Зловещата фигура с Т-квадрата с абсолютно точни аспекти между Слънце, Венера - Плутон - Луна е компенсирана и омекотена от Сатурн и Нептун. И по щастливо стечение на обстоятелствата аспектът между Нептун и Луна е биквинтил а не 150. Марс в Скорпион изгежда наистина най-страшен, но има и там компенсация от Слънцето с което е в квинтил.
Юпитер и Уран взаимно се подкрепят, в тригон са и допълнително са в съвпад по взаимно разположение, което усилва тригона.
Ако твойто Слънце е в съвпад с неговия Марс в Скорпион, не знам...Трудна работа, надежда има само чрез Слънцето му във Водолей и твоите планети във Везни. Добре, че Слънцето му е в съвпад с Венера, това може да е от помощ.
Използвай позицията на неговия Нептун в Асцендента в биквинтил с Луна - не влизай в спор с него, а леко и с финт му се измъквай, което ще е много трудно за един Скорпион. Най-добре е да избягаш от него, ако е възможно.

Редактирано от Valaska на 19.11.15 16:41.



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано20.11.15 00:36



Луна в Овен...




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: Amelia Pond]  
Автор 3aek (happy)
Публикувано20.11.15 09:39



Не, в Лъв е - още по-зле откъм жажда за внимание





Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: Valaska]  
Автор 3aek (happy)
Публикувано20.11.15 09:41



леко и с финт му се измъквай -- Засега успявам, ама ще видим докога ще ми издържат нервите.

Благодаря за мнението!





Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано21.11.15 18:23



Не се вижда картата.
Но какво точно да се гледа. Нормално е да не се разбираш, но не е добре да се ядосваш? Ако държите някой да се ядосва, не е ли по-добре това да е този който не се разбира с теб?





Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: lvony333]  
Автор 3aek (happy)
Публикувано23.11.15 10:16



И по-добре, че не се вижда вече



Проблемът е, че от отсрещната страна се разбират с мен, или поне така си мислят, докато не ми изтрещят бушоните Проблемът е, че аз не харесвам отсрещната страна и се ядосвам, защото нищо не мога да направя.



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано23.11.15 17:24



Почти те разбирам. "Почти" защото макар и рядко, мисля, че ми се е случвало, но е било инцидентно нещо. Едва ли бих издържал да работя с такъв човек.

, не бих се бавил хич и възможно най-бързо бих му обяснил как седят нещата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.