Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Някой може ли да погледне картата  
Автор 3aek (happy)
Публикувано18.11.15 20:35



на това недоразумение на природата





Аз като един себеуважаващ се стелиум във Везни, с доста хора се разбирам и доста мога да понеса, ама това ми е истинско предизвикателство, а по някакъв начин работата ми зависи от него



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор Valaska (непознат )
Публикувано19.11.15 04:13



Мъж е според мен, дано да не греша. НЕПОКОЛЕБИМ твърдоглавец и голям инат. За първи път виждам толкова много точни аспекти - на 7ми градус. Асцендентът вероятно също 7ми градус Козирог. Но има надежда, ти ще се приспособиш, ако това стане, ще бъдете добър екип. Най-трудно ще ти бъде с Козирога (зависи от твоя асцендент).



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: Valaska]  
Автор 3aek (happy)
Публикувано19.11.15 13:36



Мъж е, да. За ината позна, абсолютно твърдоглав, никакво желание да се напасва към обстоятелствата.

По принцип не харесвам мъже Слънце Водолей, но този дори не ми е просто досаден като повечето водолеи, а нещата вървят към непоносимост.

Инат, ламтене за власт, диктаторски нрав, пълна липса на търпение.... какво още - нарцисизъм, желание да си в центъра на вниманието непрекъсното, да слушаш собствените си разсъждения



Предполагам, неговия Марс в Скорпион в съвпад със Слънцето ми прави нещата още по-тегави, щото аз не обичам да ми нареждат, пък неговата позиция е да се разпорежда. А и съвпад на негов Уран с мой Марс в Стрелец - често прехвърчат искри и обвинения двустранно.

А не съм конфликтен човек по принцип



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор Valaska (непознат )
Публикувано19.11.15 16:40



След по-внимателно разглеждане, бих казала че не е чак толкова зле.
Зловещата фигура с Т-квадрата с абсолютно точни аспекти между Слънце, Венера - Плутон - Луна е компенсирана и омекотена от Сатурн и Нептун. И по щастливо стечение на обстоятелствата аспектът между Нептун и Луна е биквинтил а не 150. Марс в Скорпион изгежда наистина най-страшен, но има и там компенсация от Слънцето с което е в квинтил.
Юпитер и Уран взаимно се подкрепят, в тригон са и допълнително са в съвпад по взаимно разположение, което усилва тригона.
Ако твойто Слънце е в съвпад с неговия Марс в Скорпион, не знам...Трудна работа, надежда има само чрез Слънцето му във Водолей и твоите планети във Везни. Добре, че Слънцето му е в съвпад с Венера, това може да е от помощ.
Използвай позицията на неговия Нептун в Асцендента в биквинтил с Луна - не влизай в спор с него, а леко и с финт му се измъквай, което ще е много трудно за един Скорпион. Най-добре е да избягаш от него, ако е възможно.

Редактирано от Valaska на 19.11.15 16:41.



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано20.11.15 00:36



Луна в Овен...




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: Amelia Pond]  
Автор 3aek (happy)
Публикувано20.11.15 09:39



Не, в Лъв е - още по-зле откъм жажда за внимание





Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: Valaska]  
Автор 3aek (happy)
Публикувано20.11.15 09:41



леко и с финт му се измъквай -- Засега успявам, ама ще видим докога ще ми издържат нервите.

Благодаря за мнението!





Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано21.11.15 18:23



Не се вижда картата.
Но какво точно да се гледа. Нормално е да не се разбираш, но не е добре да се ядосваш? Ако държите някой да се ядосва, не е ли по-добре това да е този който не се разбира с теб?





Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: lvony333]  
Автор 3aek (happy)
Публикувано23.11.15 10:16



И по-добре, че не се вижда вече



Проблемът е, че от отсрещната страна се разбират с мен, или поне така си мислят, докато не ми изтрещят бушоните Проблемът е, че аз не харесвам отсрещната страна и се ядосвам, защото нищо не мога да направя.



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано23.11.15 17:24



Почти те разбирам. "Почти" защото макар и рядко, мисля, че ми се е случвало, но е било инцидентно нещо. Едва ли бих издържал да работя с такъв човек.

, не бих се бавил хич и възможно най-бързо бих му обяснил как седят нещата.



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано26.11.15 02:55



Аз пък вярвам на класическата школа в синастрията според която се твърди, че при Слънца, които са в квадрат взаимоотношенията им са напрегнати. В този смисъл се чудя ти имаш ли опит в общуването си с други хора, които са със Слънце във Водолей?



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано28.11.15 10:51



Зайче,извинявай,а и всички други тук,
но къде отиде етиката?Все ли съгласието на човека да му слагаш картата публично и да го обсъждаш?Това е по-зле,отколкото да му сложиш снимката!
Ти как би се почувствала на негово място?!



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: caryb]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано28.11.15 22:49



Не е по зле защото той не пише тук, и никой от тук не го познава.





Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: caryb]  
Автор 3aek (happy)
Публикувано30.11.15 09:48



Хм, няма нито имена, нито нищо, пък и картата изчезна след два дни. Аз лично нямам нищо против да ми слагат / обсъждат картата където и да било





Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор won (cool)
Публикувано09.12.15 14:51



Картата не се вижда, но би ли ми казала твоята натална Венера в кой знак и градус се намира? А неговата?
Също и слънцта ви къде се намират?
Квадратури и опозиции между лични планети не са добри за връзка - особено опозиции.
Синастрия между двете карти и ще видиш има ли между личните ви планети червени линии (квадратури и опозиции).
Комбинираната карта (компзит) също показва как работите или бихте ли могли да работите в екип (като един

). Колкото повече сини линии и затворерни контури (фигури), толкова повече и по-добро сработване, напасване е налице.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: won]  
Автор 3aek (happy)
Публикувано19.12.15 00:05



Няма оправия, за жалост все още е много напрегнато положението - на моменти ми се иска да напусна работата, само за да не се налага всеки ден да комуникирам с толкова тегав човек


Интересното е, че колкото и да се дразним, този човек ме цени в работата, няколко пъти ме повишава, непрекъснато идва и се съветва с мен, направи ме най-близкия до него човек
Колкото повече се отдръпвам и се убеждавам, че трябва да напусна и ситуацията е твърде стресова за мен, толкова повече обрачът се затяга, звъни ми постоянно и ме пита за всичко, вдига ми заплатата

Sun Conjunction Mars 4.44 140
Sun Square Jupiter 2.47 -122
Moon Sextile Mars 1.54 72
Mercury Square Sun 2.05 -261
Mercury Square Mercury 1.45 -189
Mercury Sextile Neptune 0.27 71
Mercury Conjunction Pluto 3.14 83
Mars Sextile Jupiter 0.29 77
Mars Conjunction Uranus 2.38 91
Jupiter Trine Sun 2.58 69
Jupiter Trine Mercury 0.52 91
Jupiter Square Neptune 1.20 -83
Saturn Trine Sun 0.00 120
Saturn Trine Venus 1.37 64
Saturn Sextile Saturn 1.22 45
Saturn Square Neptune 1.39 -73
Uranus Conjunction Mars 0.22 119
Uranus Square Jupiter 1.35 -84
Neptune Conjunction Uranus 0.25 90
Pluto Trine Jupiter 1.08 49
Pluto Sextile Uranus 1.60 27
Ascendant Sextile Mars 1.20 58

Редактирано от 3aek на 19.12.15 00:07.



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано20.12.15 02:55



Може да ти е пратен за да си научиш урока, обаче явно, на теб, като че и предмета хич не ти харесва, не само урока, но пък ти се отдава някак си.



Аз по подобнен начин бях с руския език, едно време в училище. Въобще не учех теорията, но някак си ги налучквах учудващо точно падежите. Въпроса е, че нямах представа как, защо и докога ще ги налучквам.

Не може ли за сложиш картинка, така сonjunction, Square... за да се предположи астрологично, трябва всички да ти знаят картата наизуст.



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано20.12.15 22:06



Интересно ми е преди време, говоря за преди 2 години и половина, момент в който Сатурн настъпва в твоя знак Скорпион и ти през отчетения период имала ли си контакти и познавала ли си се с този мъж?

Но и една друга теория ми се върти в главата. Та ти си Скорпионка, а той е Водолей при което той лесно може да се запалва от твоя стелиум във Везни. И нещо повече да се опитва да запълни една своя слабост, а именно знака Скорпион, чрез самата теб, като ето така си му подръка. В това има ли нещо чудно само, където ти не можеш да го цепиш по линия на Водолей, нещо което ти да изчерпваш от него, като взаимоотношение. Не знам, дали ме разбра доста объркано стана, но пък и човешките взаимоотношения не са едно от най-простите. Та така на кратко. Той, чрез теб запълва една празнина в хороскопа си, която му е чужда и не я владее, тази страна е Скорпион. Като само скорпионите си присвояват нещо за себе си и той това прави на един Скорпион такъв, като теб. Личи си, че поема от твоята енергия, като ти явно оставаш без въздух да му служиш само на него. Друга щеше да е картинката, ако ти беше тая, която да го за воалира и да си го държи, като писано агънце при себе си, но не, това той го прави и не е Скорпион. Очевидно той черпи от твоята енергия дори без да сте спали заедно или правили секс. Има нещо между вас двамата, което не е напълно ясно ми се струва.



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: filmfest]  
Автор 3aek (happy)
Публикувано21.12.15 11:03



Ами не, познавам го от малко повече от година. Интересното е, че всичко стана моментално и много лесно (за разлика от други места, на които съм кандидатствала), при него стана с един имейл и една среща и от следващата седмица вече бях при тях.

Това ми е втори пореден шеф Водолей, явно е карма някаква

Само дато предишния не беше така натрапчив.

Относно твоето предположение -- той наистина сякаш си присвоява от мен енергия. Аз съм и много лоялен човек, ако се държат добре с мен и той явно усеща това и чрез материални облаги и повишения се опитва да ме задържи (той е доста материално ориентиран и пречупва всичко през призмата на парите). Два пъти ме чува как недоволствам от него и после е по-нисък от тревата + повишение на заплатата, за да не реша да си тръгна.

Естествено, че не сме спали заедно, и двамата имаме семейства, а и аз съм доста моногамен човек. Но това, което ме побърква е, че обсебва цялото ми време във фирмата, дори когато съм в обедна почивка звъни за едно или друго...а като съм била в по-дълъг отпуск, се цупи като малките деца. Когато той е в отпуск няма ден, в който да не се обади.

Има нещо садомазохистично в тези отношения, което с друг не ми се е случвало и затова се чувствам не в свои води.

Положителната страна -- може би заради въздушната Венера и при двамата, имаме доста сходни вкусове за музика, свободно време, дизайн, забавление и тн., т.е явно ако не работехме заедно, може би бих го оценила като човек.

Друго интересно е, че явно съм свързана по някакъв начин с мъже с Марс в Скорпион... Мъжът ми също е с такава позиция, имам няколко близки приятели с Марс в Скорпион и винаги отношенията са много динамични - от пълно разбирателство, до скарвания с дълги раздели. С мъжа ми явно напрежението се "обира" чрез секса, а където няма сексуални отношения, има спречквания.

Абе сложна работа, аз съм си дала срок до лятото, ако не се кротнат нещата, да си обирам крушите



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: lvony333]  
Автор 3aek (happy)
Публикувано21.12.15 11:36



Може да ти е пратен за да си научиш урока

Ей, това с уроците.... няма мърдане, откак се помня само уча и уча!





Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор won (cool)
Публикувано21.12.15 13:58



Това аспектите от синастрията ли са? Първата планета е твоята, а втората негова?

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.


Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор won (cool)
Публикувано21.12.15 14:19



Sun Conjunction Mars 4.44 140
Sun Square Jupiter 2.47 -122
Moon Sextile Mars 1.54 72
Mercury Square Sun 2.05 -261
Mercury Square Mercury 1.45 -189


Квадратурите между вашите Мерк-ове са си недоразумения, неразбирателство, но в квадратура е поправимо - повече обяснявайте мотивите си, когато предлагате нещо. Различен подход, начин на общуване - виж в кои зодиакални знаци са и ще разбереш какви са различията. (Фиксиран, кардинален, подвижен знак - в кой знак?)

Твоят начин на общуване по някакъв начин засяга Слънцето му (квадратура). Не знам трябва ли да променяш нещо, но поне в интерес на работата и за да ти е по лесно, помисли къде е проблема.
Но по някакъв начин има и симпатия и привличане между вас: Слънце съвпад Марс, Луна сектил Марс - може би го укротяваш по някакъв начин. Обаче между Венерите ви няма никакви аспекти - сектил или тргон биха били добри аспекти- т.е. нямате общи интереси и цели извън работата си.

Пусни композитна карта, та да видим екипната работа върви ли или пък що не върви.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 21.12.15 14:23.



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: won]  
Автор 3aek (happy)
Публикувано21.12.15 15:22



Ето композитна карта, но неговият час на раждане не го знам и затова вероятно градусите няма да са точни.




Sun in 28° Sagittarius
Moon in 3° Scorpio
Mercury in 18° Sagittarius
Venus in 12° Sagittarius
Marс in 9° Sagittarius
Jupiter in 13° Sagittarius
Saturn in 6° Scorpio
Uranus in 8° Sagittarius
Neptune in 27° Sagittarius
Pluto in 0° Scorpio
North Node in 24° Gemini



Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор won (cool)
Публикувано27.12.15 00:07



Имате Венера, Марс, Меркурий и Юпитер в Стрелец - заедно сте някакъв генератор на идеи! Вземете издайте заедно книга!

За работа определено сте добър екип.
Абе, гледай човека, не гледай картите, ако имаш предвид връзка!

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: Някой може ли да погледне картатанови [re: 3aek]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано30.12.15 13:46



Sun Conjunction Mars
Sun Square Jupiter

..............
Защо разглеждаш само така нещата, при положение, че имаш цели две конкретни карти, т.е. вече има на какво да се опреш при разглеждането?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.