Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 20.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Подходяща дата за пластична операциянови  
Автор kotence777 (мама)
Публикувано03.08.15 17:13



Здравейте! Доста отдавна не съм писала,но с две малки деца не остава време :)
Моя много близка приятелка е стигнала до "гениалното" умозаключение,че иска силикон и ботокс. Това ми го сервира на ретроградна Венера. Опитах се да я вразумя, но с лъв на глава не се излиза. Та реших поне да погледна горе-долу е подходящо за нея. На ретро Венера й казах-не. Сега се чудя до края на годината кои периоди да й кажа,че са ОК. Тя работи много,така че не се знае кога ще почива. Мисля на Венера във везни може би да е подходящо,но ако не успее тогава, евентуално венера в стрелец последните градуси. Тя е асцендент стрелец. Публикувам картата й с нейно позволение. Надявам се да не се опропасти хубавата жена.... Но тя си решава.
П.п. Нещо не мога да кача снимка. Ще опитам после пак. Асцендента й е 23 градуса в стрелец.



Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: kotence777]  
Автор kotence777 (мама)
Публикувано03.08.15 17:26



това е. Забравила съм как се качваха снимки.



Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: kotence777]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано04.08.15 18:19



За пластичните операции не се следи асцендента, а шести дом в хороскопа и знакът Дева.

Съответно тя е имала възможност за пластична хирургия докато планетата Плутон беше в знакът Стрелец до края на 2007-ма година. И тогава, когато е акцентирал върху осите 12-ти и 6-ти дом.

Друга възможност през 2003-та и 2004-та година, когато Юпитер беше в Дева. И тогава, когато правеше опозиция с Уран в Риби.



Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: filmfest]  
Автор kotence777 (мама)
Публикувано04.08.15 21:20



Тогава е имала възможност,но не и нужда. Дори и сега аз не виждам нужда,но щом си го е навила на пръста не мога да я разубедя. И така или иначе ще го направи сега,със или без моята "благословия". Тъй,че се надявам поне да е в добър период. Не съм много съгласна,че не се следи асцендента. Все пак това ще е резултатът от интервенцията. Благодаря за мнението. Ще разгледам и оста 6-12ти тогава.



Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: kotence777]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано04.08.15 21:38



Бе, доколкото виждам това е карта на осмодомна лъвица, дет се чуди как и с какво да си счупи главата....

Ама кво пък толкова, нали тя ще си реве после... Виж, може, щом Филфеста казва, че е по Плутон, 6-ти дом и Дева, са тия раути, аз бих и казал да изчака когато Плутон влезе в Дева иначе ще е много зле, пада се след поне 100 години това да се случи мисля, та да изчака.



Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: kotence777]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано04.08.15 21:48



Асцендента ще покаже промяната, да. Но не тя, а пластичните хирурзи ще работят върху нея. За това се гледат осите от хороскопа, които отговарят за тялото. Защо ти е да гледаш осите 6-12? Не разбирам. Нали искаш да я разубедиш. Разбирам, че тя освен, че е Лъвица, но и е зряла по-възраст. Ако искаш да й помогнеш накарай я да разбере, че си има работа с Марс, който й е в Дева. И за което в резултат от тази операция, като цяло това може да я поведе към още и още операции.



Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: filmfest]  
Автор kotence777 (мама)
Публикувано04.08.15 22:44



Ами всъщност тя си работи по този Марс в дева. В тези среди е и още на куп напудрени момиченца и момченца плод на естетичната хирургия. Медицинско лице е. Ще си счупи главата,решила го е. Пробвах всичко. Единственото което иска е да я поставетам кога не е удачно. Ако не го направя ще легне под ножа така или иначе.



Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: kotence777]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано04.08.15 23:13



Не е удачно, когато транзита на Луната прави квадрат или опозиция към рожденото Слънце. Щом ти е приятелка и те пита за това ти защо не я изхитриш, че все пак се двоуми за себе си, кога всъщност да бъде извършена операцията според разположението на звездите? Ето, че тя не знае, какво може да се случи според нещо друго. Е, тя едва ли ще ти разкаже за страховете си, какво, като сте приятелки всеки си има свой личен свят. За това смятам в крайна сметка да й кажеш, че една планета ще й даде шанс в даден момент-Луната. Но други планети ще разиграят картите на операцията в различен план от този на Луната. Защото планетите са свързани и не са това е парадокс на галактиката ни. Слънцето е център да, но планетите поглъщат неговата енергия. Астрологията дотук свършва според мен. И не само това, тя с това повлича хора след себе си. Онези, които ще я оперират не е ли така? Няма смисъл да се дискутира.

Венера е в Лъв и тя си мисли, че тя може да й помогне. Как? Защо се обръща към астрологията? Венера в Лъв сочи да пита естетите хирурзи, а не астрологията. Както искаш го разбери. Ти знаеш тя, как изглежда, а ние тук можем само да въртим хороскопите. Ние не знаем или тоест аз не знам до къде се е развила пластичната хирургия. Само знам, че във Франция докторите и лекарите по това направление постигат невероятен успех.



Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: filmfest]  
Автор kotence777 (мама)
Публикувано05.08.15 00:13



Нейният отговор е "ако не ми кажеш подходящ период до година,лягам под ножа така или иначе. точка". Много близки сме и ми казва почти всичко,да не кажа всичко. Определено не я е страх от хирургията. Винаги е знаела,че ще го направи,но сега е решила да не чака повече. Все пак това си е нейният живот. Щом е решила това,значи има нужда от такъв житейски опит,добър или лош. Не мисля повече да я разубеждавам.



Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: kotence777]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.08.15 00:41



С този квадрат слънце - уран сигурно е много капризна и изискваща. Мисля, че каквото и да й казваш, тя ще го направи през ноември, когато венера и марс минат през плутон, но резултатът няма да бъде това, което тя очаква.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.