Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: kotence777]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано05.08.15 01:03



Според мен лично подходящ период би бил есента, когато Слънцето ще навлезе в знакът Везни и тя самата тогава ще бъде в контакт с енергиите на операционните инструменти, които ще влязат в тялото й за да има тя при това свое положение успешна интервенция на тези външни изкуствени тела в нея. Лечението след това, разбира се ще продължи. Слънцето ще излезе от Везни и тогава планетите ще я напуснат. Защото операцията вече ще е минала. Досещаш се, че Везните са единствения знак от зодиака, които символизират предмет. Планетите така помагат. Тя ще направи нещо при тяхното разположение. Е, нека наистина тя да реши, дали да продължава да се влияе от тях или от наблюдението на медицинските лица. Защото след като Слънцето излезе от знакът Скорпион след като е минало лечението, тя разбира се ще е свободна след това отново да се свърже с тях, с планетите. Но, ако тя пак тогава ще пита: кога ще е подходящо да си сваля силикона. Или кога за някаква друга подробност да речем да се подложа на операция? Тя пак ще е свързана с Марс, който и е в Дева. За мен това трябва да й е ясно, избира период, но промените, които ще настъпват в нейното тяло са си биологични.



Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: kotence777]  
Автор won (cool)
Публикувано05.08.15 12:23



Сега аз дата няма да кажа, а само какво трябва да се избягва. Венера, докато е ретроградна - не трябва да прави нищо подобно. Транзитна Луна не трябва да е в знака на Телец или Рак (заради органите, които съответстват на тези знаци). Луната трябва да е във фаза Пълнолуние, за да се възстанови успешно и без усложнения. Луна без курс - не трябва да е в този период. (VOC Moon - в някой Лунен календар това трябва да се търси)
А сега с едни Ефемериди виж кога е това.

А бе аз съм против всякаква хирургия, която не е животоспасяваща...Ако е здрава, да се радва на това. Всички стареем, важното да ни е интересно и да сме с точните хора. Не може на всички да се харесаме.

Сега ще и видя карта и аз.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 05.08.15 12:38.



Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: kotence777]  
Автор won (cool)
Публикувано05.08.15 12:33



Даа, Сатурн в Лъв е много слабичък Сатурн и въобще по-скоро означава инат, отколкото здравословна упоритост и креативност. Квадратурите на Луна, Меркурий и Венера (в Лъв) към Юпитер, който е в Телец - тази дама въобще сигурна ли е в нещо? Мени си мнението, емоциите, външният вид дори, критерии и кво ли не, вероятно според това, колко вървежна се чувства в момента.

Предлагам да иде на психоаналитик, а не на пластичен хирург. Сорри, ама нищо добро не го чака който и да е , ако самочувствието му не идва отвътре и то от трайни ценности и постижения.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 05.08.15 12:35.



Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: won]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано05.08.15 17:09



Транзитна Луна не трябва да е в знака на Телец или Рак (заради органите, които съответстват на тези знаци).

Е те лекарите на знаците ли ще правят операция или на лицето, което се е подложило?

Луната трябва да е във фаза Пълнолуние, за да се възстанови успешно и без усложнения.

Кое да й се възстанови емоциите или операцията й?

Сега ще и видя карта и аз.

Чак сега ще й видиш картата, ти си била много отговорно момиче брей.





Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: Lucky Eva]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано05.08.15 17:13



С този квадрат слънце - уран сигурно е много капризна и изискваща. Мисля, че каквото и да й казваш, тя ще го направи през ноември, когато венера и марс минат през плутон, но резултатът няма да бъде това, което тя очаква.

Само този аспект слънце-уран ли намери, за да обрисуваш характера й? Тя, че ще го направи ще го направи. Котенце777 над сто пъти каза, че тя ще го стори.



Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: filmfest]  
Автор won (cool)
Публикувано06.08.15 19:56



Да, за тези ми твърдения не е необходимо да видя натална карта. Те са общовалидни правила за операции (поне това , което аз съм научила от медицинската астрология, а то не е много).
“Глупак е онзи, който практикува медицина, без да се съобразява с движението на звездите и планетите.”

“Не докосвайте с желязо онази част от тялото, която се управлява от знака, през който тъкмо тогава преминава Луната.”
Хипократ /460-370 пр.н.е./




Виж таблицата.


Прочела съм някъде, че за зарастване на рани и възстановяване е благоприятна фазата Пълнолуние. Самата операция да не е в период на Луната, когато е без курс.

А и след като видях картата й, смятам, че няма да й е първата операция за разкрасяване. Проблемите са й други всъщност, ама за тях кзметиката няма да помогне и астрологията също.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: won]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано06.08.15 21:03



Момиченце преди новата ера не е имало хирургия.



Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: filmfest]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано07.08.15 06:33



Много си симоуверен в неверни твърдения. Защо тогава наричат Хипократ бащата на медицината? Лекарите защо дават "хипократова клетва" ? Негови са и думите „Лекар, невладеещ астрологията, е по-скоро глупак, отколкото лекар.” За теб света може да започва от 197 и нам си коя година, а преди това да мислиш, че на земята са живяли само невежи маймуни, но не е така....



Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: lvony333]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано07.08.15 06:53



Единствено лекар може да каже, как е, г-н доктор Снагълс.



Тема Re: Подходяща дата за пластична операциянови [re: filmfest]  
Автор kotence777 (мама)
Публикувано07.08.15 21:50



Благодаря много за мненията! Май я усещам да се разколебава. Дано докато венерата тръгне директно да се осъзнае. Но в крайна сметка това си е нейна работа. Аз като приятелка мога само да изкажа мнение и да я подкрепя,независимо какво реши.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.