Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:37 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Какво се случва в арабския свят?  
Автор Porto* ()
Публикувано15.02.11 14:15



Какво става в арабския свят? В страни, в които „демокрация” бе понятие граничещо с фантазията, днес народа желае точно това – край на десетилетните диктаторски режими и незабавно започване на социално-икономически реформи.

Уран е сигнификатор на обществените промени, революции, протести. Освен това е и сигнификатор на интернет и социалните мрежи, откъдето започна всичко. В момента е на 28 градуса в знак риби и от известно време аспектира Слънцето в картите на държавите, които започнаха демонстрациите.
Слънцето, от своя страна, е основен сигнификатор на властта като цяло.

В картата на модерен Египет, построена към момента на обявяване на Републиката, то е на 27гр23м в близнаци т.е. по настоящем Уран транзитира в квадрат с него. Актуален в момента е и сатурновия възврат, активиращ квадрата Сатурн-Уран и показващ сътресенията в държавата по отношение на стабилност, сигурност и ред.



Погледнах и картата на Тунис, държавата, от която тръгнаха протестите – Уран транзитира в съвпад със Слънцето.


Вече и в Сирия започват да се организират за протести чрез социалните мрежи. Слънцето в картата на Сирия отново е в мутабелен знак, в края на дева и отново е засегнато от транзита на Уран.


Напълно е възможно тази вълна на недоволство да залее и Либия в момента, в който Уран влезе в овен и направи квадрат към Слънцето т.е. март-април тази година.


Демонстрациите в Либия всъщност започват още този месец - предстои т.нар "ден на гнева". Дали ще последва свалянето на Кадафи, както стана с Мубарак в Египет?



Тема Re: Какво се случва в арабския свят? [re: Porto*]  
Автор yeйн шлereл (₪)
Публикувано15.02.11 19:48



... остава само да кажеш на коя дата ще дойде Новият Световен Ред?





Тема Re: Какво се случва в арабския свят? [re: yeйн шлereл]  
Автор varadave ()
Публикувано16.02.11 16:30





Ac rola " FROZEN ELECTRON"

cool най-прясната прогноза преди 3 hour

Редактирано от varadave на 16.02.11 16:37.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят? [re: Porto*]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано20.02.11 22:16



Спомням си, че преди време Гали писа, че външните планети нямат голямо значение, защото движението им е с много голям период. Така че на практика няма големи промени. Но пък в такъв случай може да се предположи, че точно тези планети са от значение за поколенията като цяло. А доколко животът на индивида е подвластен на жизненото състояние на едно поколение всеки може сам да прецени. Чела съм, че Уран е олицетворение на една от най-активните сили, чието влияние се засилва през ерата на водолея. Ама знае ли човек - ще поживеем, ще видим.





Тема Re: Какво се случва в арабския свят? [re: Porto*]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано20.02.11 22:37



Верно стана интересно в Арабския свят.


Но все още е много мътно и съмнително да се разбере всъщност кой и какво иска, и кое искане ще надделее накрая.
Ако се има в предвид българския опит - 20 г. люшкане към "големи братя" придружено със борба и редуване на влияния към демократизираме и цивилизоваме с тарикатеене и крадене, и като се вземе в предвид, че сме в Европа ... незнам какво да мисля за Арабските страни..... не съм много оптимист в краткосрочен и средносрочен план...
То не знам дали те знаят какво точно искат и как искат да го постигнат, сигурно е единственото, че знаят какво не щат.
Пък Уран има едно свойство: да е доста непредвидим в промените.

Редактирано от lvony33 на 20.02.11 22:38.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор killah (absolut)
Публикувано22.02.11 10:20



Мен много взе да ме тревожи положението в Либия, където наемници стрелят де-що видят и жервите все повече се увеличават. Кой, дали и как ще се намеси отвън - не знам. Не съм напълно убедена, че не трябва да се намесват външните планети, именно защото една революция не почва от днес за утре, а и трябва известен период за да назрее до гражданско неподчинение. Прави ми впечатление, че Плутон е в съвпад мидпойнт Сатурн/Уран, което е ясно какво ще рече в световен мащаб. Да не станем свидетели на нещо още по-голямо, само...

Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!!!


Тема Re: Какво се случва в арабския свят? [re: killah]  
Автор Porto* ()
Публикувано22.02.11 13:53



В картата на Либия, построена към датата на обявяване на Независимостта,


отново прави впечатление актуалния сатурнов възврат, точно както и при Тунис.
Но тук Сатурн е в съвпад с Марс, поради което никак не е случайна намесата на армията на страната на властта и избиването на стотици хора с цел потушаване на протестите. Докато в Тунис армията бе на страната на народа, в Либия тя застана твърдо зад Кадафи. И събитията тепърва предстои да се ожесточават.

В момента е налице и юпитеров възврат, както и транзит на нодалната ос аспектиращ слънцето.
Транзитът на Плутон към Юпитер може би подсказва, че тези катаклизми ще доведат до завръщане на ислямския фундаментализъм. Вече се разбра, че сред опозицията има групировки, имащи за цел да превърнат страната в ислямски емират.

Според мен нещата ще се изострят още повече, тъй като Уран през другия месец влиза в овен и квадратът му със слънцето ще стане точен. Предпоставките за гражданска война вече са налице.
За съжаление също смятам, че този конфликт лесно може да прерасне в международен, поради факта, че в Либия има петрол, а западните държави имат сериозни икономически интереси там.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят? [re: killah]  
Автор varadave ()
Публикувано22.02.11 21:04



По коя техника работиш в мунданната астрология ???
Аспектите да ,но има и други неща. Домовете и аспектите се тълкуват по съвсем друг начин.

Редактирано от varadave на 23.02.11 01:00.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят? [re: varadave]  
Автор varadave ()
Публикувано22.02.11 21:12



Прави се карта хороскоп на света =>WELTHOROSKOP...
И по мунданната астрология под знака на БЛИЗНАЦИТЕ са страните ЕГИПЕТ,БЕЛГИЯ,
АНГЛИЯ,АМЕРИКА.
Под Знака на Скорпиона са Дания,Норвегия,Алжир,Мароко... А ЗА ЛИБИЯ???

Редактирано от varadave на 22.02.11 21:25.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят? [re: varadave]  
Автор killah (absolut)
Публикувано22.02.11 23:28



Какво се заяждаш и с мен??? Просто си разсъждавам.


Не ползвам никакви конкретни техники, а прилагам мои виждания, защото нямам претенции да знам всичко, а да се уча и да не приемам нещата за даденост.

Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.