Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 14.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: samoznaika]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 21:58




Астрологични коментарий няма да давам,защото съм "селянка" и за тях знанието е далече,далече.

"В противен случай ще пусна оплакване до модератор! "
Кой не говори чист матерен език...

Редактирано от varadave на 23.02.11 22:01.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: samoznaika]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 22:48



Не съм имала никакво намерение никой да обиждам или да се заяждам...
но като ми се стряскат и обиждат реагирам по същият начин...
Достатъчно проблеми ни очакват, живота се превърна като завещанието на "страха" за някои, които са зад кулисите е свадба , а за другите брадва.

Редактирано от varadave на 23.02.11 22:52.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят? [re: varadave]  
Автор kotence777 ( "известна":) )
Публикувано24.02.11 03:39



Еми не комуникирай бе Варадаве. Ти това сама го избираш. И на мен ми е интересна темата, но лично ти, нищо съществено не казваш освен да "раздаваш правосъдие" кой какъв астролог е и т.н.,което между впрочем не ти е работата. Ако имаш какво да кажеш, заповядай. За другите неща,колко си добра (или поне колко мислиш,че си добра) знаем, няма нужда да припомняш постоянно.

Порто,много хубава тема. Надявам се да се включат и другите хора,които има какво да кажат. Сори за спама,но от толкова много мнения изгубих търпение да чета всяка глупост. Съсипа се хубавата тема.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: kotence777]  
Автор varadave ()
Публикувано24.02.11 04:21



нищо съществено не казваш освен да "раздаваш правосъдие" ...

Защо не кажете ВИЙ нещо съществено например приликата и разликата между
двата хороскопа.






Или можете само да се групирвате и гоните и обиждате другите.


Редактирано от varadave на 24.02.11 04:24.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: varadave]  
Автор Porto* ()
Публикувано24.02.11 09:49



Варадаве и сто карти да пуснеш - файда няма! Не можеш да напишеш едно свястно изречение, какво да говорим за някакъв, дори елементарен анализ

.

Единственото, което правиш и продължаваш все по-тъпо и упорито, е да настройваш хората срещу себе си. Колко човека още трябва да ти кажат, че си им неприятна и че искат на спокойствие да си четат темата, която така или иначе не допълваш с нищо, а единствено оффтопикясваш ?

Като искаш да се правиш на велика астроложка си пусни тема и си анализирай на воля, но не и да оспамваш тази. Аз поне не смятам да те удостоявам с повече внимание.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят? [re: samoznaika]  
Автор Porto* ()
Публикувано24.02.11 09:50



Здрасти, радвам се да те видя

.
Ако трябва да съм искрена темата ме вълнува и я обмислям от може би преди месец, дори преди да се развият събитията в Египет. Просто се колебаех дали точно тук е подходящото място да я пусна. Явно колебанията ми са били оправдани.
Наистина, откакто Уран се мота накрая на риби, повече от година вече, ме осени някаква особена проницателност и интуиция. По едно време сънувах неща, които след това се сбъдваха, определено вълнуващо и странно усещане. За астро-тълкуванията ми важи същото.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: kotence777]  
Автор Porto* ()
Публикувано24.02.11 09:59



И аз се надявам да се включат други, а пък и ти също.



Предлагам за размисъл картите на последното лунно и слънчево затъмнение и как засягат картата на Либия. Смятам, че също са достатъчно показателни:

Либия


Лунно затъмнение 21.12.2010


Слънчево затъмнение 04.01.2011


И разбира се, не на последно място ингреса на Слънцето в козирог:


Като ми остане време ще се върна с кратък коментар по тях. Надявам се междувременно да има и други включвания.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор kotence777 ( "известна":) )
Публикувано24.02.11 10:56



Порто,не съм се занимавала с мунданна астрология, така че само ще следя темата когато имам време. На мен ми беше интересно при Кадафи как са отразени събитията, защото го засягат доста лично. Обаче, нали не се знае кога точно е роден....

Варадаве, с никого не се групирвам,нито пък съм написала обидни. Ти си тази, която обижда другите за щяло и нещяло. На всяка манджа мерудия. Няма тема,която да не оспамиш. Как пък един път не замълча? Има ли въобще една тема, в която да не СПАМИШ??? Тук-там се обадиш да припомниш на другите колко са невежи,а виж ти си велика астроложка. Този клуб не е твой личен, нито пък е за професионални астролози, въпреки че са добре дошли. Тук има и други хора с професии, никого не съм видяла да се изтъква, нито пък да категоризира другите. Просто прекали и то отдавна. С теб приключих. Ако иска модератора да трие. Аман от спам.

Порто, пак извинявай, че аз лично се занимавам с глупости. Ясно е, че някои каузи са загубени.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: varadave]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано24.02.11 13:25



Даааа ... и линкът е интересен. Ще има какво да си чета. Благодаря.

Редактирано от Kaлoмaин на 24.02.11 13:28.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор varadave ()
Публикувано24.02.11 16:49



Файда има ,но не виждаш нищо освен твойте преписани тълкувания ...
много си зле и си зла...


И после скьпа ...работя и практикувам а ти преписвай и преписвай...

Редактирано от varadave на 24.02.11 17:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.