Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Какво се случва в арабския свят?  
Автор Porto* ()
Публикувано15.02.11 14:15



Какво става в арабския свят? В страни, в които „демокрация” бе понятие граничещо с фантазията, днес народа желае точно това – край на десетилетните диктаторски режими и незабавно започване на социално-икономически реформи.

Уран е сигнификатор на обществените промени, революции, протести. Освен това е и сигнификатор на интернет и социалните мрежи, откъдето започна всичко. В момента е на 28 градуса в знак риби и от известно време аспектира Слънцето в картите на държавите, които започнаха демонстрациите.
Слънцето, от своя страна, е основен сигнификатор на властта като цяло.

В картата на модерен Египет, построена към момента на обявяване на Републиката, то е на 27гр23м в близнаци т.е. по настоящем Уран транзитира в квадрат с него. Актуален в момента е и сатурновия възврат, активиращ квадрата Сатурн-Уран и показващ сътресенията в държавата по отношение на стабилност, сигурност и ред.



Погледнах и картата на Тунис, държавата, от която тръгнаха протестите – Уран транзитира в съвпад със Слънцето.


Вече и в Сирия започват да се организират за протести чрез социалните мрежи. Слънцето в картата на Сирия отново е в мутабелен знак, в края на дева и отново е засегнато от транзита на Уран.


Напълно е възможно тази вълна на недоволство да залее и Либия в момента, в който Уран влезе в овен и направи квадрат към Слънцето т.е. март-април тази година.


Демонстрациите в Либия всъщност започват още този месец - предстои т.нар "ден на гнева". Дали ще последва свалянето на Кадафи, както стана с Мубарак в Египет?



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор yeйн шлereл (₪)
Публикувано15.02.11 19:48



... остава само да кажеш на коя дата ще дойде Новият Световен Ред?





Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: yeйн шлereл]  
Автор varadave ()
Публикувано16.02.11 16:30





Ac rola " FROZEN ELECTRON"

cool най-прясната прогноза преди 3 hour

Редактирано от varadave на 16.02.11 16:37.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано20.02.11 22:16



Спомням си, че преди време Гали писа, че външните планети нямат голямо значение, защото движението им е с много голям период. Така че на практика няма големи промени. Но пък в такъв случай може да се предположи, че точно тези планети са от значение за поколенията като цяло. А доколко животът на индивида е подвластен на жизненото състояние на едно поколение всеки може сам да прецени. Чела съм, че Уран е олицетворение на една от най-активните сили, чието влияние се засилва през ерата на водолея. Ама знае ли човек - ще поживеем, ще видим.





Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано20.02.11 22:37



Верно стана интересно в Арабския свят.


Но все още е много мътно и съмнително да се разбере всъщност кой и какво иска, и кое искане ще надделее накрая.
Ако се има в предвид българския опит - 20 г. люшкане към "големи братя" придружено със борба и редуване на влияния към демократизираме и цивилизоваме с тарикатеене и крадене, и като се вземе в предвид, че сме в Европа ... незнам какво да мисля за Арабските страни..... не съм много оптимист в краткосрочен и средносрочен план...
То не знам дали те знаят какво точно искат и как искат да го постигнат, сигурно е единственото, че знаят какво не щат.
Пък Уран има едно свойство: да е доста непредвидим в промените.

Редактирано от lvony33 на 20.02.11 22:38.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор killah (absolut)
Публикувано22.02.11 10:20



Мен много взе да ме тревожи положението в Либия, където наемници стрелят де-що видят и жервите все повече се увеличават. Кой, дали и как ще се намеси отвън - не знам. Не съм напълно убедена, че не трябва да се намесват външните планети, именно защото една революция не почва от днес за утре, а и трябва известен период за да назрее до гражданско неподчинение. Прави ми впечатление, че Плутон е в съвпад мидпойнт Сатурн/Уран, което е ясно какво ще рече в световен мащаб. Да не станем свидетели на нещо още по-голямо, само...

Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!!!


Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: killah]  
Автор Porto* ()
Публикувано22.02.11 13:53



В картата на Либия, построена към датата на обявяване на Независимостта,


отново прави впечатление актуалния сатурнов възврат, точно както и при Тунис.
Но тук Сатурн е в съвпад с Марс, поради което никак не е случайна намесата на армията на страната на властта и избиването на стотици хора с цел потушаване на протестите. Докато в Тунис армията бе на страната на народа, в Либия тя застана твърдо зад Кадафи. И събитията тепърва предстои да се ожесточават.

В момента е налице и юпитеров възврат, както и транзит на нодалната ос аспектиращ слънцето.
Транзитът на Плутон към Юпитер може би подсказва, че тези катаклизми ще доведат до завръщане на ислямския фундаментализъм. Вече се разбра, че сред опозицията има групировки, имащи за цел да превърнат страната в ислямски емират.

Според мен нещата ще се изострят още повече, тъй като Уран през другия месец влиза в овен и квадратът му със слънцето ще стане точен. Предпоставките за гражданска война вече са налице.
За съжаление също смятам, че този конфликт лесно може да прерасне в международен, поради факта, че в Либия има петрол, а западните държави имат сериозни икономически интереси там.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: killah]  
Автор varadave ()
Публикувано22.02.11 21:04



По коя техника работиш в мунданната астрология ???
Аспектите да ,но има и други неща. Домовете и аспектите се тълкуват по съвсем друг начин.

Редактирано от varadave на 23.02.11 01:00.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: varadave]  
Автор varadave ()
Публикувано22.02.11 21:12



Прави се карта хороскоп на света =>WELTHOROSKOP...
И по мунданната астрология под знака на БЛИЗНАЦИТЕ са страните ЕГИПЕТ,БЕЛГИЯ,
АНГЛИЯ,АМЕРИКА.
Под Знака на Скорпиона са Дания,Норвегия,Алжир,Мароко... А ЗА ЛИБИЯ???

Редактирано от varadave на 22.02.11 21:25.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: varadave]  
Автор killah (absolut)
Публикувано22.02.11 23:28



Какво се заяждаш и с мен??? Просто си разсъждавам.


Не ползвам никакви конкретни техники, а прилагам мои виждания, защото нямам претенции да знам всичко, а да се уча и да не приемам нещата за даденост.

Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!!!

Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: varadave]  
Автор Doctor Who (Ентропия)
Публикувано22.02.11 23:44



Либия-Рибия?!



...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Тема е чи ...нови [re: varadave]  
Автор yeйн шлereл (₪)
Публикувано23.02.11 01:01



... англия не е ли овня?





Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: killah]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 01:05



Сори не е заяждане

късогледа съм та не видях къде се включих.



Тема Re: е чи ...нови [re: yeйн шлereл]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 01:09



... англия не е ли овня?
Овня е и Германията и тя блее...



Редактирано от varadave на 23.02.11 01:10.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор killah (absolut)
Публикувано23.02.11 01:12



Не всички от армията застават срещу собствения си народ. 2-ма офицери кацнаха в Малта, други 4-ма войници бяха подпалени, защото са отказали да стрелят по тълпата.
Наети са войници от други държави.

А ГАДафи ще използва този коз:"може би подсказва, че тези катаклизми ще доведат до завръщане на ислямския фундаментализъм. Вече се разбра, че сред опозицията има групировки, имащи за цел да превърнат страната в ислямски емират" като оправдае геноцида, който се вихри в момента. Запада няма да се намеси, освен с лицемерни реплика от сорта :"силно сме обезпокоени от случващото се". Ще седят и ще гледат. Италия, обаче, има най-големият интерес ГАДафи да не падне.

Гражданската война е факт за мен, след изявлението на Гада в трето лице:"Муамар Кадафи не е нормален човек, когото можете да отровите или да поведете революция срещу него. Муамар Кадафи не е президент, а лидер на революцията. Той няма какво да губи. Ще се сражавам до последна капка кръв."

Жалко само за младите, загиващи по улиците.
Нормално е да се притесняваме за евентуален ислямски емират; за потока от бежанци, който вероятно ще се насочи към Европа.

А дали имаш някаква карта на Гадафи, все пак той семейството му са основните фигури?

Редактирано от killah на 23.02.11 01:15.



Тема ъмчи ...нови [re: varadave]  
Автор yeйн шлereл (₪)
Публикувано23.02.11 01:12



... да де ... англия и германия са бойни овни, а франция си е ленив лъФ





Тема Re: ъмчи ...нови [re: yeйн шлereл]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 01:17



Конфуциус като знаеш що питаш





Тема е чи ...нови [re: killah]  
Автор yeйн шлereл (₪)
Публикувано23.02.11 01:18



... всички държави ги очакват революции бря

... я виж кога ще започне и у Булгаристанъ, че да си докарам вилата и търнокопа от селото



Тема м'и ...нови [re: varadave]  
Автор yeйн шлereл (₪)
Публикувано23.02.11 01:19



... за дъ се самоизтъкнъ





Тема Re: е чи ...нови [re: yeйн шлereл]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 01:19







Тема Re: м'и ...нови [re: yeйн шлereл]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 01:24



конфигурейшън и ръкопляскане с една ръка...





Тема Re: м'и ...нови [re: varadave]  
Автор Porto* ()
Публикувано23.02.11 07:48



varadave и уейн шпигел - моля ви да не ми спамите темата!!!

В противен случай ще пусна оплакване до модератор!

Превърнахте клуба в селски мегдан! Ега ти и нахалството!

Като не ви интересува този въпрос, не влизайте тук!





Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: killah]  
Автор Porto* ()
Публикувано23.02.11 07:56



Кадафи е роден насред пустинята в бедуински лагер в много бедно семейство и има спорове даже за датата му на раждане, какво остава за точен час.

Вариантите за дата на раждане са общо взето крайно толкова противоречиви - срещат се 01 юни 1942, 07 юни 1942, "някъде през пролетта", "през септември".



Тема Re: м'и ...нови [re: Porto*]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 15:22



Явно не си видяла въпроса поставен от мен към тебе...
Мунданна Астрология?
Аспекти и домава система това ,което си дала не е по системата на мун. астрология
а е свободно съченение.


Аз ще дам оплакване...



Тема Re: м'и ...нови [re: varadave]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 15:35



Мога да дам инфо как се тълкуват мунданните аспекти с точната им развръзка
и място на събитие,но не виждам смисъл защо да си хабя мастилото.





Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 15:46



Ти чуваш ли се какво пишеш...зведите и планетите са еднакви за всички народи
,нации и религии но те не правят революции. Урана и слълнцето ги остави намира
те не са виновни за мунданната обстановка.



Редактирано от varadave на 23.02.11 15:56.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: varadave]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 16:00




Порто . като не си подготвена не се напъвай да анализираш ...
Пишеш за ДЕМОКРАЦИЯ=>ДЕМОС... коя планета е сигнификанта за НАРОДА и ДЕМОКРАЦИЯТА???

"Какво става в арабския свят? В страни, в които „демокрация” бе понятие граничещо с фантазията, днес народа желае точно това – край на десетилетните диктаторски режими и незабавно започване на социално-икономически реформи. "

Е от тук трьгни и си тьлкувай картата.

Редактирано от varadave на 23.02.11 16:08.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: varadave]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 16:19



Уран е сигнификатор на обществените промени, революции, протести.

Иска ти се много да е така , да се нагласи хороскопа ...
обществените промени не са по уран,революции, протести и войни са по 7.дом мунданна астрология и планетата марс.






Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: varadave]  
Автор Porto* ()
Публикувано23.02.11 16:48



Ох, Варадаве пак нищо не си разбрала.... Научи български и тогава ела да ми се обясняваш! Всъщност отдавна съм се отказала да комуникирам с теб точно поради тази причина.
И защо трябва да пуснеш 10 постинга в претенциите си към мен? В един не можа ли да събереш проникновената си мисъл

?

Изобщо не ми става ясно какво искаш да кажеш, не можеш да проведеш нормален смислен диалог, един път не си написала що-годе прилично и логически свързано изречение !
Омръзнало ми е подобни псевдоастролози като теб да дават акъли за щяло и нещяло!!!
Като не ти харесва моята интерпретация и я намираш за свободни съчинения, дай да видим твоята и после ми се пъчи!
Дотогава не смятам да отговарям на абсурдизмите и алогизмите ти! Капиш!



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 16:56



Логически с една хоби астроложка не мога да комуникирам научи ти астрологията която ми е професията та тогава заповя

дай.
Всичко мога , но не и за теб...а там кьдето му е мястото...

Редактирано от varadave на 23.02.11 16:58.



Тема А бе ...нови [re: Porto*]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано23.02.11 17:00



що не направите сравнение с картите на щатите и западноевропейските държави (плюс Чехия) през 68 година? И с тези от времето на световните войни. Да видим какво ще излезе. Ако разбирах от астрология аз щях да го направя, ама като си нямам хабер ...





Тема Re: А бе ...нови [re: Kaлoмaин]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 17:06



Правилно 68 .година нека Порто да я види мунданната карта...

,
а по-точно аспектите на Луната,Сатурн (Демокрация и Демос)...
и аспектите на марс.

Редактирано от varadave на 23.02.11 17:08.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 17:13



Ох, Варадаве пак нищо не си разбрала.... Научи български и тогава ела да ми се обясняваш! Всъщност отдавна съм се отказала да комуникирам с теб точно поради тази причина.
И защо трябва да пуснеш 10 постинга в претенциите си към мен? В един не можа ли да събереш проникновената си мисъл ...

Ох Порто, въобще не те зачитам за разумна и логична търговка





Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 17:23



Ей селянке, от мегадана ...
Виж и се просвети =>
War,Revolution-signified by 7 house.
Това го знае всеки астролог.


Аспектите на сльнцето-тираничен режим
Аспектите на Сатурн-ред поставен отгоре.
Аспектите на марс и меркури -противопоставяне ,контра против тирана.

Редактирано от varadave на 23.02.11 18:16.



Тема Re: А бе ...нови [re: varadave]  
Автор Porto* ()
Публикувано23.02.11 18:18



Правилно 68 .година нека Порто да я види мунданната карта...,
а по-точно аспектите на Луната,Сатурн (Демокрация и Демос)...
и аспектите на марс.


Аз пък предлагам ти да я видиш и да ни осветлиш с великата ти мъдрост!!!





Тема Re: А бе ...нови [re: Porto*]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 18:20



Велика съм като името ми Велика

...



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: varadave]  
Автор Porto* ()
Публикувано23.02.11 18:20



Знам, че не те слуша главата, ама нейсе... все тая.





Тема Re: А бе ...нови [re: varadave]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано23.02.11 19:02



Каква е вероятността и двете да сте прави? Честно - това наистина ме интересува.



Тема Re: А бе ...нови [re: Kaлoмaин]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 20:53




картата на Портото...
Това което го писах се отнася по този хороскоп с голямата разлика,че аспектите на юпитер са благоприятни и са сигнификанти за благоприятното развитие без
намесата на военните.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано23.02.11 21:15



Порто,приветствам "рибешката" ти интуиция,без която астрологичните знания са си просто суха теория.Поздравления за темата,защото преди една седмица повечето хора не се интересуваха от това.
Астрологични коментарий няма да давам,защото съм "селянка" и за тях знанието е далече,далече.
Ние на село не говорим немски,даже и чист български не знаем.
Да живее революцията!

Ако съдите хората,няма да имате време да ги обичате.


Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: samoznaika]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 21:58




Астрологични коментарий няма да давам,защото съм "селянка" и за тях знанието е далече,далече.

"В противен случай ще пусна оплакване до модератор! "
Кой не говори чист матерен език...

Редактирано от varadave на 23.02.11 22:01.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: samoznaika]  
Автор varadave ()
Публикувано23.02.11 22:48



Не съм имала никакво намерение никой да обиждам или да се заяждам...
но като ми се стряскат и обиждат реагирам по същият начин...
Достатъчно проблеми ни очакват, живота се превърна като завещанието на "страха" за някои, които са зад кулисите е свадба , а за другите брадва.

Редактирано от varadave на 23.02.11 22:52.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: varadave]  
Автор kotence777 ( "известна":) )
Публикувано24.02.11 03:39



Еми не комуникирай бе Варадаве. Ти това сама го избираш. И на мен ми е интересна темата, но лично ти, нищо съществено не казваш освен да "раздаваш правосъдие" кой какъв астролог е и т.н.,което между впрочем не ти е работата. Ако имаш какво да кажеш, заповядай. За другите неща,колко си добра (или поне колко мислиш,че си добра) знаем, няма нужда да припомняш постоянно.

Порто,много хубава тема. Надявам се да се включат и другите хора,които има какво да кажат. Сори за спама,но от толкова много мнения изгубих търпение да чета всяка глупост. Съсипа се хубавата тема.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: kotence777]  
Автор varadave ()
Публикувано24.02.11 04:21



нищо съществено не казваш освен да "раздаваш правосъдие" ...

Защо не кажете ВИЙ нещо съществено например приликата и разликата между
двата хороскопа.






Или можете само да се групирвате и гоните и обиждате другите.


Редактирано от varadave на 24.02.11 04:24.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: varadave]  
Автор Porto* ()
Публикувано24.02.11 09:49



Варадаве и сто карти да пуснеш - файда няма! Не можеш да напишеш едно свястно изречение, какво да говорим за някакъв, дори елементарен анализ

.

Единственото, което правиш и продължаваш все по-тъпо и упорито, е да настройваш хората срещу себе си. Колко човека още трябва да ти кажат, че си им неприятна и че искат на спокойствие да си четат темата, която така или иначе не допълваш с нищо, а единствено оффтопикясваш ?

Като искаш да се правиш на велика астроложка си пусни тема и си анализирай на воля, но не и да оспамваш тази. Аз поне не смятам да те удостоявам с повече внимание.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: samoznaika]  
Автор Porto* ()
Публикувано24.02.11 09:50



Здрасти, радвам се да те видя

.
Ако трябва да съм искрена темата ме вълнува и я обмислям от може би преди месец, дори преди да се развият събитията в Египет. Просто се колебаех дали точно тук е подходящото място да я пусна. Явно колебанията ми са били оправдани.
Наистина, откакто Уран се мота накрая на риби, повече от година вече, ме осени някаква особена проницателност и интуиция. По едно време сънувах неща, които след това се сбъдваха, определено вълнуващо и странно усещане. За астро-тълкуванията ми важи същото.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: kotence777]  
Автор Porto* ()
Публикувано24.02.11 09:59



И аз се надявам да се включат други, а пък и ти също.



Предлагам за размисъл картите на последното лунно и слънчево затъмнение и как засягат картата на Либия. Смятам, че също са достатъчно показателни:

Либия


Лунно затъмнение 21.12.2010


Слънчево затъмнение 04.01.2011


И разбира се, не на последно място ингреса на Слънцето в козирог:


Като ми остане време ще се върна с кратък коментар по тях. Надявам се междувременно да има и други включвания.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор kotence777 ( "известна":) )
Публикувано24.02.11 10:56



Порто,не съм се занимавала с мунданна астрология, така че само ще следя темата когато имам време. На мен ми беше интересно при Кадафи как са отразени събитията, защото го засягат доста лично. Обаче, нали не се знае кога точно е роден....

Варадаве, с никого не се групирвам,нито пък съм написала обидни. Ти си тази, която обижда другите за щяло и нещяло. На всяка манджа мерудия. Няма тема,която да не оспамиш. Как пък един път не замълча? Има ли въобще една тема, в която да не СПАМИШ??? Тук-там се обадиш да припомниш на другите колко са невежи,а виж ти си велика астроложка. Този клуб не е твой личен, нито пък е за професионални астролози, въпреки че са добре дошли. Тук има и други хора с професии, никого не съм видяла да се изтъква, нито пък да категоризира другите. Просто прекали и то отдавна. С теб приключих. Ако иска модератора да трие. Аман от спам.

Порто, пак извинявай, че аз лично се занимавам с глупости. Ясно е, че някои каузи са загубени.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: varadave]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано24.02.11 13:25



Даааа ... и линкът е интересен. Ще има какво да си чета. Благодаря.

Редактирано от Kaлoмaин на 24.02.11 13:28.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор varadave ()
Публикувано24.02.11 16:49



Файда има ,но не виждаш нищо освен твойте преписани тълкувания ...
много си зле и си зла...


И после скьпа ...работя и практикувам а ти преписвай и преписвай...

Редактирано от varadave на 24.02.11 17:29.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Kaлoмaин]  
Автор varadave ()
Публикувано24.02.11 16:51



Само да не развият нещата точно така ,но май на там отива.
Можеш ли и тази статия да преведеш? Постна я Нина Хаген ...



Редактирано от varadave на 24.02.11 18:23.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: varadave]  
Автор Porto* ()
Публикувано24.02.11 17:51



Варадаве, защо не вземеш да напишеш един собствен анализ поне веднъж, по която и да е карта? Омръзна на всички с това дуднене и мрънкане!!! Какво ми пускаш някакви статии, дето и ти не можеш да си ги преведеш, какво пък остава да ги разбереш, пък камо ли да ги обясниш и на нас !



За толкова години писане по форумите как пък не разбра какви глупости плещиш! Астрологично няма как да блеснеш, а единствено със слаби езикови, граматически и логически несвързани изказвания! хората те взимат единствено и само на подбив и на майтап! Насериозно няма кой да те приеме!

Съжалявам, но аз точно не смятам да подхранвам болните ти астрологични амбиции и мании за величие.

И също така много се извинявам, че малко или много отбирам от астрология, та мога да си правя анализите, които толкова те дразнят и заради което реши да ми оспамиш цялата тема !

Айде, върви си със здраве.. пусни си тема и там ме коментирай аз каква съм, щом толкова държиш на това!

Редактирано от Porto* на 24.02.11 17:52.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано24.02.11 19:21



Разбирам те напълно



Ако съдите хората,няма да имате време да ги обичате.

Тема Re:нови [re: killah]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано24.02.11 20:55



Италия, обаче, има най-големият интерес ГАДафи да не падне.

Права си ... защото имат споразумение с него да спира потоците бежанци от Африка на север към Европа през Италия.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:нови [re: kotence777]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано24.02.11 20:59



Подкрепям мнението ти, че темата е много хубава ... и много оспамена



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Porto*]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано24.02.11 21:04



Харесват ми разсъжденията ти, а и както виждаме - Либия също пламна.
Според мен тези събития няма да доведат до нищо добро. За Европа.
Ще настъпи дестабилизация, която ще започне с вълните от десетки (сигурно стотици, да не кажа по-голяма цифра) хиляди бежанци в посока Европа, които чисто и просто няма как да се впишат градивно тук. Ресурсите намаляват, населението се множи и след не много време, ще се бием за водата и за хляба ...



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема е чи ...нови [re: Bиливap]  
Автор yeйн шлereл (₪)
Публикувано24.02.11 21:39



... нали т'ва е част от великия план







Тема Re: е чи ...нови [re: yeйн шлereл]  
Автор varadave ()
Публикувано24.02.11 21:43



Да това е...но стига ,че ще не бият двамата преди да дойдат ЕЛИТНИТЕ.





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор varadave ()
Публикувано24.02.11 21:49



Ресурсите намаляват, населението се множи и след не много време, ще се бием за водата и за хляба ...
Ами да Венера в ТЕЛЕЦ ...РЕСУРСИ от картата на втората световна война ...
ако бях те я видяли ...



черното злато не беше ли пак в тази констелация???
под знака на телеца са всички ресурси които дават енергия.

Редактирано от varadave на 24.02.11 22:10.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано25.02.11 00:02



Оспамихме темата, ама ...


Ресурсите намаляват, населението се множи и след не много време
- В Европа - не, но в арабския свят точно това става сега. Множат се яко, не работят, едно поради климата, второ, че имат пари от нефт а и са си мързеливички..., но нефта като намалее и попривърши незнам какво ще става....

За Египет скоро ходила позната ми каза, че на някакъв прощад сложили билборд - плакат на заможно и усмихнато младо семейство с две деца (за пропаганда за намаляване на раждаемостта), обаче, египтяните като гледали плаката викали: - Тези пък: красиво и заможно семейство и само с две деца - срамота

Поне 50 години още ще се лашкат и ще сменят военен режим-демокрация-ислямизъм..., според мен.



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: Porto*]  
Автор navigators (новак)
Публикувано25.02.11 11:06



Така - с такива карти - не стават тия работи. Типична женска логика - да се види дървото, и листото на дървото, както и мравката, която пълзи по него, но не и гората. Да не говорим за вятъра в гората, за това накъде духа вятъра, за задаващата се буря и прочее. Като липсва широкоъгълен обектив, тъй се получава. А иначе става дума за наднационален процес, който засяга много страни едновременно - целия арабския свят. А и целия свят дори. Тъй че за целта си има цикли... и карти на цикли.

Редактирано от navigators на 25.02.11 11:13.



Тема Re: е чи ...нови [re: varadave]  
Автор Lillie ()
Публикувано25.02.11 12:03



Если в кране нет воды, значит выпили жиды.





Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: navigators]  
Автор Porto* ()
Публикувано25.02.11 13:29



Напротив, стават!


Можеш да си направиш справка, с който искаш западен астролог, в който искаш чужд форум! Извинявай, ама от известно време нашенските ги считам за "въздух под налягане", пък дори и практикуващи в немско! Единствено голи претенции и то "след дъжд-качулка".



Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: navigators]  
Автор Porto* ()
Публикувано25.02.11 13:39



Между другото защо си дошъл тук да ми даваш разяснения? Ако съм ти ги искала щях да дойда там, където си пуснал същата тема - естествено доста по-късно от мен.

Редактирано от Porto* на 25.02.11 13:40.



Тема Re: е чи ...нови [re: Lillie]  
Автор Porto* ()
Публикувано25.02.11 14:10



Если бы да кабы да во рту росли грибы.





Тема Re: Какво се случва в арабския свят?нови [re: navigators]  
Автор varadave ()
Публикувано25.02.11 15:16



Да колега цикли...





Тема Re: е чи ...нови [re: Lillie]  
Автор varadave ()
Публикувано25.02.11 15:22



Ахой...


значит я выпила жиды...



Тема още малко ...нови [re: navigators]  
Автор yeйн шлereл (₪)
Публикувано25.02.11 19:39



... и при нас ще започнат размириците



... но най-голям купон ще има, когато тъпото американско стадо го пожертват за осъществяването на Новия Световен Ред



Тема Re:нови [re: lvony33]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.02.11 13:16



В Европа също. С тази интензивна инвазия от Изток-Юг-Югоизток към Европа ... Когато ръста на икономиката не може да догони ръста на населението, резултатът е обедняване на населението. Същите ресурси, разделени между повече членове на обществото = по-малко ресурси на глава от населението. И по-бързо изчерпване. Когато става дума не за слънчева и водна енергия, а нефт, въглища.
но нефта като намалее и попривърши незнам какво ще става - това си го мисля и за тук за след 20-тина години.

А относно коментарите ... мисленето на един народ не се сменя за поколение-две.
Наистина срамота защо нямат поне 10 деца като имат толкова пари



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема всичко е борба за петролнови [re: Porto*]  
Автор tsunami_ (непознат )
Публикувано11.03.11 13:11



това е, пари и пак пари....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.