Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Димитър Бербатов  
Автор Porto* ()
Публикувано15.05.10 20:31



Димитър Бербатов повече няма да играе за националния отбор на България. Това обяви самият той на специална пресконференция през седмицата. Бербатов сподели, че решението е било сериозно премислено и е последно.
Това предизвика сериозни полемики и противоречиви мнения не само у нас, но и по света.

И така, попаднах на часа му на раждане - споменат е в книгата за него.
Роден е на 30.01.1981 в Благоевград между 2:30 и 3:00 часа. Спорни са асцендента и луната - вероятно могат да попадат в скорпион или стрелец.
ще е необходима ректификация. Има много информация за него в нета, така че няма да е проблем намирането на конкретни събития.

Хороскопът му предизвиква много въпроси - безспорният спортен талант, ролята на семейството, ранното съзряване и отговорности свързани с кариера в чужбина, личният му живот, благотворителните му кампании съвместно с Уницеф и собствената фондация, заниманията с рисуване.
Всъщност може би решението му да се оттегли от националният отбор е оправдано - с луна на асцендента вероятно тежко изживява критиките по свой адрес. Чувствителен и крехък като характер, може би трудно е понасял и отговорността да носи не само капитанската лента, но и големите очаквания, с които бе натоварен. В "Манчестър юнайтед" е същото, като се има предвид и огромната трансферна сума платена за него.

Какво ви прави впечатление в картата?


Редактирано от Porto* на 15.05.10 20:46.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Porto*]  
Автор kotence777 (заплес....)
Публикувано15.05.10 20:46



Съвпадът сатурн-юпитер

Нали знаеш, кой каквото иска, това вижда За останалото някак не ми е интересен той като личност. Ще следя темата все пак.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Porto*]  
Автор where is my mind ()
Публикувано15.05.10 21:24



Прилича ми на асц. Скорпион повече, отколкото Стрелец, т.е. точно, както си го сложила, Луната в следващия знак.

Това, което ми е направило впечатление за него е, че е умен. За разлика от да не кажа всички футболисти. Умен е, държи се възпитано, премерено, старае се да има стил, който да е елегантен, а не просташки. Изобщо симпатичен ми е, но не както на повечето като външност, а като личност от това, което съм видяла.
Както казаха в едно спортно предаване - като антипод на Стоичков е във всякакъв смисъл.



Северния възел в Лъв ми прави впечатление, в 9ти дом в опозиция със Слънцето. Той е успял явно да използва тази енергия, може би да намери реализация и трансформация на Егото в живота и пътя, който си е избрал.

10ти в Дева, управляван от Меркурий в съвпад с Марс. И т.н.
Общо взето разумът, дисциплината и чувствителността сякаш са най-силните качества, които ми изникват. Даже талантът му се основава в голяма степен на мислене, комбинативност, желание да е част от отбора, всякакви такива качества, които е избрал да използва в случая за футбола.


А колкото до това какво мисля за това, че напусна националния, според мен му е дошло в повече напрежението, а и се е обидил, и е решил да се освободи. В крайна сметка вече има и семейство. Не е можел да издържи повече според мен.


change the perspective before the perspective changes you

Редактирано от where is my mind на 15.05.10 21:28.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: where is my mind]  
Автор kotence777 (заплес....)
Публикувано15.05.10 21:50



За разлика от да не кажа всички футболисти. Умен е, държи се възпитано, премерено, старае се да има стил, който да е елегантен, а не просташки.
Боже, този виждала ли си го на живо как се държи? Точно заради просташкото му поведение не ми харесва. Имах честта да се запозная с него. Видях го в естествената му среда. Далече от възпитаните хора. Освен това е останал с впечатлението,че всички жени трябва да припадат по него и се има за не знам си какъв. Сори, но не ме кефи въобще нито като мъж, нито като държние. А и Бил Гейтс да беше или Брат Пит с такъв подход, мерси. Не важИ. Както и да е. Въобще няма да му мисля картата. Просто идеята ми е,че според мен си се заблудила. Пред медиите е едно, иначе друго.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: kotence777]  
Автор where is my mind ()
Публикувано15.05.10 21:57



Абе трудно ми е да се доверя на толкова емоционална преценка, че даже останала емоционална след толкова време. Шегувам се




Иначе не знам, не ми е особено важно дали съм се заблудила или не, но и не мога да си променя мнението за някого по слухове във форум. Всеки случай останалите футболисти успяват да си бъдат прости даже и по телевизията, та не ми се мисли иначе как са. Да не говорим, че не могат да кажат две думи на кръст, които да имат някаква смислова връзка. А Бербатов това го може - то не се имитира. Какъв си е в личния живот мен не ме грее.


change the perspective before the perspective changes you

Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: where is my mind]  
Автор Porto* ()
Публикувано15.05.10 22:03



И на мен като външност повече ми се вписва да е с асцендент скорпион.
Впечатлението, което създава е на сдържан, скромен, тих и същевременно магнетичен и чаровен млад мъж. Същевременно излъчва сила, която обаче е някак овладяна, не е демонстративна или пък агресивна.

А със Стоичков имат нещо общо - Слънце във водолей. При Бербатов обаче Слънцето е в съвпад с Кету. Скоро гледах картата и на още един футболист-водолей - Кристиано Роналдо. Ама там е намесена Луна в лъв и Марс в овен, та
случаят е съвсем друг

.

Неслучайно толкова често споменават интелигентността на Бербатов - Меркурий е в собствен дом и в екзалтация по знак, в съвпад с Марс. Говори свободно няколко езика. В играта също подхожда преди всичко с изобретателност и техничност, отколкото с агресия и физическа сила.
Марс във водолей по принцип е такъв. Според мнозина обаче във футбола това съвсем не е основно качество, а може би недостатък.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: kotence777]  
Автор Porto* ()
Публикувано15.05.10 22:07



Ами то си е почти така - повечето жени припадат! Сигурно е разглезен по този параграф

.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: where is my mind]  
Автор kotence777 (заплес....)
Публикувано15.05.10 22:07



Не се сдържах да не погледна картата поне малко. Това,което ми хрумна сега е още един път потвърждение на мнението ми за синастричната квадратура между марс и венера. В случая марс-а на Берби и моята венера. В очите на венерата, марса е грубиянин без всякакви обноски. Освен това според мен винаги сексуалният интерес или е едностранен или липсва въобще такъв. В случая приемам последното. Берби тотално различен от типажа, който ми допада. Въобще според мен аспекта марс-венера в синастрия положителен е само съвпад,тригон, секстил. Другите са си проблемни. Като съвпада си е най-готин. Трябва да има доста други положителни аспекти,че да компенсират квадратура или опозиция.....ако въобще може да се компенсира такава гадост.

П.П. Гледам синастрия,защото се чудех защо ме дразни толкова този човек от пръв поглед. Иначе ще ми е интересно да му разгледате картата.Ще се опитам да се абстрахирам от личното ми впечатление до колкото мога.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Porto*]  
Автор kotence777 (заплес....)
Публикувано15.05.10 22:13



Ама никак не ме кефи,никак. Както и да е, уточнявам се само за да не остане някой с грешно впечатление. Просто супер,супер ме издразни този човек още в минутата,в която ни запознаха. За това търся причината. Та мисля,че е заради марса му.

Освен това преди няколко дни пак така един индивид ме издразни супер много с просташко поведение. Говореше два дни подред само за секс,в компания. Как обичал да души жените по време на секс и т.н. Накрая не издържах и колкото и да не обичам да се конфронтирам го сложих в на кучето ..... където си му е мястото. Гледам му картата и хоп.... Що да видя? Марс в телец, опозиция на моята венера. Мерси. Далеч от такова.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: kotence777]  
Автор Lillie ()
Публикувано15.05.10 22:16



Хаха, на Марс в Телец изобщо не му се учудвам на "странностите" - обичат да душат, да вкусват, да пипат, да докосват... те са много тактилни.
Но този, който те е издразнил, споделяйки сексуалните си предпочитания в кревата, явно е имал и по-приказлив Меркурий.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.