Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Porto*]  
Автор lemke (новак)
Публикувано18.05.10 14:47



Благодаря за куражът, Порто!





Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Porto*]  
Автор lemke (новак)
Публикувано18.05.10 20:48







Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: lemke]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.05.10 20:52



Тенкю, сър.






Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Porto*]  
Автор rigel3 ()
Публикувано19.05.10 11:50



"Но данните в книгата са взети от майка му, така че би следвало да им се доверим."

Аз го докарах същото: 02:29:44.

Ама е добре ако на някой му се занимвава да го провери по събитията с други методи. Ти докъде стигна с ректификацията?

"Изрових рожденната дата - 21.06.1960."

Това на майка му ли е?



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: rigel3]  
Автор Porto* ()
Публикувано19.05.10 12:08



И аз стоя на 2:30ч

.
Нямам особен опит в ректификации, но ми се струва, че с този час има активност към ъглите за датите на основните събития.

Мисля, че чрез ведическа астрология би могло по-точно да се определи часът. Или пък с примарни дирекции.

Датата, за която ме питаш е на майка му.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Porto*]  
Автор rigel3 ()
Публикувано19.05.10 12:17



Аз го правих с примарни дирекции. По-точно (до секунда е) в западната няма. То май и в източната няма по-точна, ама не е сигурно. Лошото е, че ги нямам всички. Ако колегите се съгласят да ми ги дадат пак ще пробвам.

Добре е да се провери със солара и ако той излезе значи всичко е ОК. Интересното е, че датата на едно събитие попада точно на този час, а няколко секунди разлика го хвърлят в друг ден.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: rigel3]  
Автор Porto* ()
Публикувано19.05.10 13:53



Имам една програмка за примарни дирекции Primary Direction Explorer, ама не ми е останало време да я разучавам. А на ръка е доста сложно с изчисленията. А и теоретична подготовка си трябва. Абе общо взето скоро няма да мога да се занимавам с тази техника, която явно е най-добрият предсказвателен инструмент на западната астрология.

Източната си има други методи.





Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Porto*]  
Автор rigel3 ()
Публикувано19.05.10 16:06



Примарните дирекции са най-добрата техника за точна ректификация, ако времето е в орбис 1/2 час! Все пак трябва да го докараш до този интервал, най-добре с други техники.

Но за прогностика има много други и по-точни техники, тази дава много голям времеви интервал - 6 месеца примерно и не я използвам.
По източната кой час получи на ректификацията?



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: rigel3]  
Автор Porto* ()
Публикувано19.05.10 18:32



Кое е събитието, за което споменаваш, че се вписва във въпросния час с такава точност? Ако може малко по-подробно да опишеш дирекциите.



А по източните методи знаеш кой е компетентен в клуба.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Porto*]  
Автор rigel3 ()
Публикувано20.05.10 11:06



Събитието е: отвлечен е от боса на ВИС-2 Георги Илиев за да го привлече в собствения си отбор Левски – Кюстендил
Станало на: 30.1.1999
М Лн К-> 60 Марс. На дата 30.1.1999 е от 02:29:47 до 02:30:01
Най-силни са мунданните (като тази), зодиакалните са по-слаби. Има и дирекции, които се използат за още по-финна настройка - мисля се казват раппаралели. Дават отклонение от около 1 ден за 1" рожденно време. Нямам софтуер за тях, както и за още едни важни мунданни, затова ползвах зодиакални и може да не е съвсем точна ректификацията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.