Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: rigel3]  
Автор Porto* ()
Публикувано17.05.10 11:53



Книгата е тази:



Засега с точна дата имам ограничен брой събития, но продължавам да търся и също смятам да опитам с ректификация на картата.

От личният му живот са тези:
30.01.1999 – отвлечен е от боса на ВИС-2 Георги Илиев за да го привлече в собствения си отбор Левски – Кюстендил
15.10.2009 в 7:50ч - ражда му се дъщеря
09.06.2007 – брат му сключва брак

От професионалната му кариера:
06.03.1999 - дебют в ЦСКА (ЦСКА - Левски 2:3)
17.11.1999 г. – дебют в националния отбор (Гърция - България 1:0)
М.07.2000 – подписва предварителен договор с Байер Леверкузен,
който влиза в сила от 01.01.2001, трансфер 5 млн. г.марки
10.02.2001 - дебют в Байер Леверкузен(Байер - Кьолн 4:1)
15.05.2002 – участва във финал на Шампионска лига /Байер Леверкузен – Реал Мадрид 1:2/
17.05.2006 – подписва договор с Тотнъм, трансфер 16 млн. евро
07.04.2008 – основава фондация „Димитър Бербатов”
31.08.2008 – малко преди полунощ английско време подписва договор с Манчестър Юнайтед, трансфер 30,75 млн. паунда
27.05.2009 - участва във финал на Шампионска лига /Манчестър Юнайтед – Барселона 1:2/



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Porto*]  
Автор rigel3 ()
Публикувано17.05.10 12:02



Мерси за линка и събитията. Малко време ще ми отнеме за ректификацията.

"09.06.2007 – брат му сключва брак"
Ако брат му е по-малък от него, имаш ли му рождения ден?

Какви методи използваш за ректификацията?

Редактирано от rigel3 на 17.05.10 13:21.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: rigel3]  
Автор Porto* ()
Публикувано17.05.10 16:15



Брат му е с две години по-малък. Роден е на 25.11.1983 г.

Стандартните - прогресии, дирекции, транзити.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Porto*]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано17.05.10 21:38



От пръв поглед, без много мислене ми прави ми впечатление съвпада Луна, Уран с Асцендентта - Скорпи.
Квадрата Марс Меркурий към горните.
И Съвпада на Слънцето с южния възел.
Общо взето с това може да си обясни много неща от характера му, които споменаваш .
Слънцето и Южния възел си е важен също. - Слънцето не може да се изяви добре така, на всичкото отгоре е и в падение. - Та лъвското в него страда, не може да го изрази нормално и някак опитва да го изрази като дисциплина, перфектност, но това са малко студени качества (ако мога така да ги нарека) и затова изглежда все едно малко вял на терена, кат че му липсва заряд. Дори кат вкара гол изглежда все едно сърдит, бе качеството да бъде "ларж"

му липсва малко. Иначе техниката си я има. Че е чувствителен, чувствителен е - не мое да не е с асц. Скорпи и Луна на Асцендент. Но пак казвам, според мен - лъвското у него е кат подтиснато малко. Това по принцип не би му пречило ако имаше още нещичко в огън (за повече всеотдайност и борбеност), затова според мен не му достига още една идея огън в картата, то добре, че Луната е в Стрелец, та спасява положението. Той има борбеност , но тя е в голяма доза с някакъв странен „инатлив” оттенък (урано-меркуриево-сатурнов) така да се каже, не е всеотдайна (огнена) ... При Кристияно Роналдо с повече огън се бенсира перфектно положението. А аз първоначално като не видях Луната, че е в Стрелец и направо се зачудих що за голям спортист без една лична планета в огън или огън на в по-ъглови положения.
- Абе отговаря си му хороскопа и без да се задълбочава човек.
Иначе директно на въпроса ти – страх от двоен провал, затова се отказва от национала да може да се съсредоточи на едното. И правилно, щото и тук от отдавна са му дигнали мерника и журналята пък и всички.

Редактирано от lvony33 на 17.05.10 21:43.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Porto*]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано17.05.10 21:52



Ти недей се притеснява за Бербатов, мама Маргарига винаги бди над детето





Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: lvony33]  
Автор Porto* ()
Публикувано18.05.10 13:35



Аз все още не съм съвсем убедена, че луната е в стрелец. Може и да е в скорпион, ако е роден преди 2:12 ч. Но данните в книгата са взети от майка му, така че би следвало да им се доверим.

"От пръв поглед, без много мислене ми прави ми впечатление съвпада Луна, Уран с Асцендентта - Скорпи."

Луната в съвпад с Уран дава нестабилна емоционалност, крайности в настроенията, импулсивност. Още повече че е в квадрат и с Марс/Меркурий. Струва ми се, че има хъс, желание и борбеност обаче. Вероятно е по-затворен тип и това не го показва /скорпи асцендент/ както и не се доверява много лесно.

Майка му има силно влияние върху него: Риби на върха на неговия 4-ти дом /медицинска сестра е, понастоящем главна мед.сестра в МБАЛ-Благоевград/, и управителя Юпитер в съвпад със Сатурн /влезе и в политиката като член на ГЕРБ/. Вижда се, че е активна, социално ангажирана личност.

Изрових рожденната дата - 21.06.1960.





Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Porto*]  
Автор lemke (новак)
Публикувано18.05.10 14:15



Привет, Порто!

Още се запознавам с материята, но ще си позволя да споделя някои бележки. Приемам, че Асцендентът е в Скорпион и правя следното- това е личност, която изразява чувствата си само в онези моменти, когато е абсолютно убедена. Личност, която се опитва да контролира всеки детайл в живота си. Може да се каже, че е достатъчно решителен, за да взима трудни решения в конфликти.
Асцендентът-Венера, прави впечатление, че ще набляга повече на социално издържаното поведение и дипломатичност, р резултат на огромна сдържаност и себевладеене. С няколко думи, особен стремеж към естетика в личен и професионален план, което се вижда и в играта му- не тича по всяка топка, но може да отиграе много невъзможни положения добре.
Марс във Водолей спрямо Асц- тук става ясно, че за да иска Световната купа, трябва да работи усилено и че тя сама при него няма да дойде. Това може да е и показател за едно прекалено защитно или потиснато агресивно поведение, което да води о конфронтация с околните.
Още малко за Марсът във Водолея- личност с провокативни гледни точки, които не рядко се изразяват гласно. Личност, която е ангажирана със социалните проблеми. В известен смисъл, Марсът му може да доведе до отчуждението му от околните, макар и да има много приятели. Има данни за социалната и политическата сфера, където също ще намери реализация. Марс в трети дом намеква, че пътуванията ще са един от центровете в неговата кариера.

Спирам до тук, защото не знам, дали не отегчавам или не ви разсмивам. Обаче, който не рискува и мълчи, никога няма да се научи да говори.

Много слънчев ден!





Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Porto*]  
Автор lemke (новак)
Публикувано18.05.10 14:23



ПС

Допълвам набързо още нещичко. Около краят на 6ти месец и до към средата на 7ми месец се очакват доста сериозни промени в кариерата, пътувания и премествания, според Уран-IC . Бербо трябва да се откаже от традиционното си поведение в търсене на доказана сигурност и да рискува, ако иска да спечели.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: lvony33]  
Автор Porto* ()
Публикувано18.05.10 14:43



Повечето майки със слънце в рак са така





Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: lemke]  
Автор Porto* ()
Публикувано18.05.10 14:45



Мисля, че добре се справяш

, включвай се по-често




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.