Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:59 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: kotence777]  
Автор Porto* ()
Публикувано15.05.10 22:19



Уран на асцендента може да действа и така

. С какво те е издразнил?



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Lillie]  
Автор kotence777 (заплес....)
Публикувано15.05.10 22:23



Е то само за това говореше! И аз ги знам какво представляват

Ако са ми извън орбис в опозиция на венерата не ме дразнят толкова първоначално. Но пък ми идват опозиция на луната, аспект който според мен не се проявява веднага. Поносими са за компания и т.н., но като цяло марс в телец за моята карта не е оферта. Изключеня правя само за венера в телец, която си ми е слабост Парадокс..... Както и да е. Не това беше идеята на темата.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Porto*]  
Автор kotence777 (заплес....)
Публикувано15.05.10 22:25



То беше отдавна. Не помня вече. Поведението му беше просташко (може би само в моите очи). Заяждаше се там с другият му колега, с който бях.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: kotence777]  
Автор Needy (извънземна риба)
Публикувано15.05.10 22:28



знам за какво говориш...баща ми има марс в телец...много е зле,според мен ..изобщо баща ми не го харесвам като човек ...



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Needy]  
Автор kotence777 (заплес....)
Публикувано15.05.10 22:34



Сега зависи как ти пасва на твоята карта. Сега,че мен ме дразни Бербо,не значи че друг няма да го кефи много. Всъщност той може да се супер,пък аз да съм с грешно впечатление. Същото и за баща ти. Всяка планета си има и положителни и отрицателни качества.....



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: kotence777]  
Автор Needy (извънземна риба)
Публикувано15.05.10 22:48



Бербатов не ме интересува.
Ако живееш 20 години с такъв човек като баща ми и не пропаднеш,значи си силна личност.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: kotence777]  
Автор Porto* ()
Публикувано15.05.10 22:48



Всеки си има моментни настроения, които може да си изкара на другиго без причина.
Астрологията може да ти помогне да го видиш в друга светлина.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Needy]  
Автор where is my mind ()
Публикувано15.05.10 23:07



Офффф, представям си само какво е било, обаче...... в бъдеще ще имаш нужда да откриеш и нещо добро в него. В смисъл би ти се отразило добре.
Например това за силната личност - става се силна личност, не се ражда такъв човек. Та, може би баща ти те е направил силна по някакъв начин. А сила с приятни емоции рядко се добива.




change the perspective before the perspective changes you

Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: Needy]  
Автор zenu (непознат )
Публикувано16.05.10 00:21



А аз бих казал - ако имаш баща везни и не получаваш депресии постоянно трябва да почерпиш. Най-лошите бащи са везните.



Тема Re: Димитър Бербатовнови [re: zenu]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано16.05.10 09:02



А така, добре ме подреди.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.