Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 30.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Здравейте Астролози  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано28.03.10 14:01



Искам да ви помоля за една услуга, за малко информация.
Търся един астролог с ник "zodiac" пък намирам "Zodiac", не зная дали е същия човек, а вие тук се познавате.
Преди 7-8 години ми направи точен хороскоп с много подробности, които наистина изживях. "zodiac" изчезна внезапно, така и не можах тогава да му кажа колко точен хороскоп ми е спретнал.
Трябва ми защото, не съм му благодарил, пък и ми се иска да ми направи пак.
Моля, който се види в този линк да драсне някой ред в тази тема, като спомен от онези времена.


Ще ми бъде прятно, ако не сте много сериозни и заети с по- важни дела.



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: ПЪTниk]  
Автор Are-you-talking-to-me (az)
Публикувано28.03.10 15:06



Бях отворила подобна тема преди няколко месеца за същия астролог зодия стрелец. Този линк го откри Розе :

Същия като преди време, но с допълнения и на различен адрес . Има телефон и имейл на сайта, които вероятно са актуални.



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор kotence777 (всичко е любов)
Публикувано28.03.10 16:38



Да,и аз си спомних за темата,но някой ме изпревари

Пиши му на мейла от сайта,мисля че ще ти оговори. Много ми харесва сайта и начина на поднасяне на инфото. От него се запалих по астрологията. Жалко,че не пише вече тук.



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: kotence777]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано28.03.10 20:39



Четох в сайта му до сега.
Благодаря ви за информацията.



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано14.09.10 08:10



здравей,
да, точно на теб говоря,
винаги съм искал да питам астролозите, дали при наличието на 10 планета, която винаги си е била там, междо другото, смятат, че направените им прогнози, на базата само на 9 планети са верни.
Питах и други астролози, като един път пуснах пост до най главния ( поне той твърди така) обаче отговора беше пълно мълчание... тишина...
Та тоя астролог, по повод на 2012 год пишеше за тая 10 планета и евентуалното и въздействие върху Земята.
Та, питам си аз, като един лаик, какъвто между другото съм, като има десета планета, защо не отчитате влиянието и ???
Поздрави



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: silver.moon]  
Автор galy ()
Публикувано14.09.10 09:36



Та, питам си аз, като един лаик, какъвто между другото съм, като има десета планета, защо не отчитате влиянието и ???

И аз искам да попитам - точно теб, да.

В Русия и България се ползва кирилица, ей тая чрез която си разменяме въпросчета разни и питанки. Ама ние тук в България що не използваме оная буква - Е наабарот май се нарича

Ей така се изписва: Э. Имат и едно Е с ударения. Ние тук що не ги ползваме? И като не ги ползваме от това пада ли качеството на азбуката ни и тя негодна ли е?

Ако ми отговориш, аз пък ще ти дам тайния отговор на въпроса защо в астрологията тази 10та планета не е необходима.

Ай "по-здрави" да са ви гърбините ако искате да се гъбаркате с астролози, измежду които случайно съм и аз



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: galy]  
Автор fingertip (гросмайсторка)
Публикувано15.09.10 11:29



В Русия и България се ползва кирилица, ей тая чрез която си разменяме въпросчета разни и питанки. Ама ние тук в България що не използваме оная буква - Е наабарот май се нарича Ей така се изписва: Э. Имат и едно Е с ударения. Ние тук що не ги ползваме? И като не ги ползваме от това пада ли качеството на азбуката ни и тя негодна ли е?

Защото човечеството откъм еволюция се намира още в детската градина...



God save the Queen...

Редактирано от fingertip на 15.09.10 11:31.



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: fingertip]  
Автор galy ()
Публикувано15.09.10 12:57



Това не отговаря на въпроса ми: Е ли некачествена и негодна българската азбука и реч като следствие, само защото има 2-3 букви по-малко от руската азбука?



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: galy]  
Автор fingertip (гросмайсторка)
Публикувано15.09.10 17:00



и двете са некачествени в сравнение с морзовата азбука



God save the Queen...


Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: galy]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано16.09.10 07:54



здрасти,
отговорът ти прилича на бягане от отговор.. какво ме интересуват буквите, питам на български, защо, след като има 10 планета, наричана еди как си , вие не отчитате влиянието и ? Или го отчитате, обаче това не го показвате на хороскопа, съставен от вас? Голяма тайна, няма що...как може останалите планети да са необходими, а точна тая, която един известен астролог твърди, че ще е основната причина за катаклизма 2012, при съставянето на хороскоп, не е нужна ?
относно буквите и азбуката, нямам мнение по въпроса, скоро започнах да уча суахили, (това не е шегичка със теб), и трябва да ти кажа, че съм очарован от мелодичността и простотата на суахили..
Дам
Поздрави
Сребърна луна, който все още не е астролог




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.