Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Здравейте Астролози  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано28.03.10 14:01



Искам да ви помоля за една услуга, за малко информация.
Търся един астролог с ник "zodiac" пък намирам "Zodiac", не зная дали е същия човек, а вие тук се познавате.
Преди 7-8 години ми направи точен хороскоп с много подробности, които наистина изживях. "zodiac" изчезна внезапно, така и не можах тогава да му кажа колко точен хороскоп ми е спретнал.
Трябва ми защото, не съм му благодарил, пък и ми се иска да ми направи пак.
Моля, който се види в този линк да драсне някой ред в тази тема, като спомен от онези времена.


Ще ми бъде прятно, ако не сте много сериозни и заети с по- важни дела.



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: ПЪTниk]  
Автор Are-you-talking-to-me (az)
Публикувано28.03.10 15:06



Бях отворила подобна тема преди няколко месеца за същия астролог зодия стрелец. Този линк го откри Розе :

Същия като преди време, но с допълнения и на различен адрес . Има телефон и имейл на сайта, които вероятно са актуални.



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор kotence777 (всичко е любов)
Публикувано28.03.10 16:38



Да,и аз си спомних за темата,но някой ме изпревари

Пиши му на мейла от сайта,мисля че ще ти оговори. Много ми харесва сайта и начина на поднасяне на инфото. От него се запалих по астрологията. Жалко,че не пише вече тук.



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: kotence777]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано28.03.10 20:39



Четох в сайта му до сега.
Благодаря ви за информацията.



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано14.09.10 08:10



здравей,
да, точно на теб говоря,
винаги съм искал да питам астролозите, дали при наличието на 10 планета, която винаги си е била там, междо другото, смятат, че направените им прогнози, на базата само на 9 планети са верни.
Питах и други астролози, като един път пуснах пост до най главния ( поне той твърди така) обаче отговора беше пълно мълчание... тишина...
Та тоя астролог, по повод на 2012 год пишеше за тая 10 планета и евентуалното и въздействие върху Земята.
Та, питам си аз, като един лаик, какъвто между другото съм, като има десета планета, защо не отчитате влиянието и ???
Поздрави



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: silver.moon]  
Автор galy ()
Публикувано14.09.10 09:36



Та, питам си аз, като един лаик, какъвто между другото съм, като има десета планета, защо не отчитате влиянието и ???

И аз искам да попитам - точно теб, да.

В Русия и България се ползва кирилица, ей тая чрез която си разменяме въпросчета разни и питанки. Ама ние тук в България що не използваме оная буква - Е наабарот май се нарича

Ей така се изписва: Э. Имат и едно Е с ударения. Ние тук що не ги ползваме? И като не ги ползваме от това пада ли качеството на азбуката ни и тя негодна ли е?

Ако ми отговориш, аз пък ще ти дам тайния отговор на въпроса защо в астрологията тази 10та планета не е необходима.

Ай "по-здрави" да са ви гърбините ако искате да се гъбаркате с астролози, измежду които случайно съм и аз



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: galy]  
Автор fingertip (гросмайсторка)
Публикувано15.09.10 11:29



В Русия и България се ползва кирилица, ей тая чрез която си разменяме въпросчета разни и питанки. Ама ние тук в България що не използваме оная буква - Е наабарот май се нарича Ей така се изписва: Э. Имат и едно Е с ударения. Ние тук що не ги ползваме? И като не ги ползваме от това пада ли качеството на азбуката ни и тя негодна ли е?

Защото човечеството откъм еволюция се намира още в детската градина...



God save the Queen...

Редактирано от fingertip на 15.09.10 11:31.



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: fingertip]  
Автор galy ()
Публикувано15.09.10 12:57



Това не отговаря на въпроса ми: Е ли некачествена и негодна българската азбука и реч като следствие, само защото има 2-3 букви по-малко от руската азбука?



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: galy]  
Автор fingertip (гросмайсторка)
Публикувано15.09.10 17:00



и двете са некачествени в сравнение с морзовата азбука



God save the Queen...


Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: galy]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано16.09.10 07:54



здрасти,
отговорът ти прилича на бягане от отговор.. какво ме интересуват буквите, питам на български, защо, след като има 10 планета, наричана еди как си , вие не отчитате влиянието и ? Или го отчитате, обаче това не го показвате на хороскопа, съставен от вас? Голяма тайна, няма що...как може останалите планети да са необходими, а точна тая, която един известен астролог твърди, че ще е основната причина за катаклизма 2012, при съставянето на хороскоп, не е нужна ?
относно буквите и азбуката, нямам мнение по въпроса, скоро започнах да уча суахили, (това не е шегичка със теб), и трябва да ти кажа, че съм очарован от мелодичността и простотата на суахили..
Дам
Поздрави
Сребърна луна, който все още не е астролог



Тема до Пътникнови [re: ПЪTниk]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано16.09.10 08:04



здрасти,
човека много ясно си го казва в сайта си,
просто му прати написаната там сума и ще сте квит....
за някои хора благодарността има само цифрово измерение, което не е лошо...
Поздрави
ПП :
защо те е трябвал хороскоп, след като съм сигурен, че знаеш и можеш да правиш нещата просто да се случват ? Сигурен съм, че ме разбра





Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: silver.moon]  
Автор rigel3 ()
Публикувано16.09.10 10:50



Всичко зависи от системата, която даден астролог използва. За коя планета и кой астролог става дума? Някои системи използват още неизвестни на официалната астрономия планети, които са били използване много години преди новата ера.

Включват се и фиктивни планети. При други се използват пък астероиди. При класическите използват само първите седем. Според тях това е достатъчно. Но пък имат методи, които да компенсират неизползването на външните планети. Според други пък външните планети трябва да се използват след като са се включили в живота на хората, т.е. има събития от глобално значение (обикновено около откриването им от официалната наука), които съответстват на тях. И т.н. Всичко зависи от използваната система.



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: fingertip]  
Автор galy ()
Публикувано16.09.10 11:01



Айде сА

Морзовата азбука с точки и тиренца изписва букви от кирилица или латиница. Та пак стигаме до тях. Ако тях ги няма и от морзовата няма да има файда.



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: silver.moon]  
Автор galy ()
Публикувано16.09.10 11:14



как може останалите планети да са необходими, а точна тая, която един известен астролог твърди, че ще е основната причина за катаклизма 2012, при съставянето на хороскоп, не е нужна ?

Щом не разбираш въпроса ми, значи не разбираш как се използват планетите в астрологията.

Как може ли? Ти си очарован от мелодичноста и простотата на суахили и не би ти минало през ума, че е негоден език да се напише най-великия роман на хилядолетието, нали?

Обаче смяташ, че един астролог не може да прави верни заключения само с едни 7 на брой планети - тези до Сатурн

Трябва да включи целия арсенал от що камънак намерят сите астрономи, тръгнали да се запишат в историята? Ба на кой му пука! Ония дето си говорят на суахили хич и не се замислят дали латиницата е по-вярна от тяхното суахили.

То е все едно аз сега да твърдя, че на суахили не може да се напише нищо, па камо ли да го смятаме и за вярно и валидно.

Преди да критикуваш нещо, направи си труда да разбереш поне основния му механизъм. Иначе звучиш като празен дърдорко...ако те интересува де



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: galy]  
Автор fingertip (гросмайсторка)
Публикувано16.09.10 13:25



Ами,извънземните да не би да имат азбука?

Те сигурно само с поглед се разбират ...

И защо пък точно руската,ами не френската или немската...глупости...понеже Русия е световна сила и се управлява от онези алчни търгаши...на които дреме им коя азбука е по-качествена...ако трябва и на суахили ще ти сключат сделка

God save the Queen...


Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: fingertip]  
Автор galy ()
Публикувано16.09.10 13:52



Уважаема гросмайсторке,
вече ми е ясно, че изобщо не "чуваш" онова, което питам и още по-малко разбираш защо го питам. Самото ти изречение - Ами,извънземните да не би да имат азбука? Те сигурно само с поглед се разбират.....И защо пък точно руската,ами не френската или немската..., повтаря точно моя въпрос

Т.е. питаш същото, което питам и аз.

Факт е, че никоя азбука не е по-нискокачествена или по-неправилна от другата. Стига да умееш да четеш с нея. Точно това се опитвам да кажа и във връзка с астрологията.

Но ако си търсиш вербален спаринг, попаднала си на точния човек Уверявам те, че мога да ти предложа чудесно забавление...е, поне аз ще се забавлявам, за теб не знам



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: galy]  
Автор fingertip (гросмайсторка)
Публикувано16.09.10 14:02



Аз не гледам на този диалог като на вербален спаринг... по принцип се намесвам,когато нечие мнение ми хване поне малко интереса...и затова започвам да се бъзикам,повечето си мислят,че споря сериозно


С такъв хвъркат асцендент като моя,едва ли съм на 100% в темата ...но вече ако ти си решила да се забавляваш,това е друго нещо,ще има "битка"
Ясно ми е,че почти всички тук приемат нещата много сериозно...особено,ако са професионалисти :)

Аз не съм

God save the Queen...


Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: rigel3]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано17.09.10 12:54



Здрасти,
ами за 10 планета става дума, а на астролога името му започва с А. Няма да му правя реклама
Та, за мен е ясно едно, става дума за нагаждане на тоя камъняк, както му викат тук, и като не пасва нещо си, добавят някой друг неизвестен камъняк, че да е системата балансирана добре, правилно ли разбрах ?
На маите изобщо не им е пукало за настоящата официална наука, те са си правили прогнозите на базата на хилядолетни наблюдения и изчисления. нали така?
Та, питам аз като един бавноразвиващ се , тая планета, 10 в нашата система, оказва ли по някъкав начин влияние върху нас или не, как да го кажа по просто??
Ако не, много важно, че са я открили, ако да, всички направени до сега хороскопи са отчасти верни...
Ако ми направят хороскоп, трябва ли да питам по коя система е направен?
Или направо да купя билет до Перу??



Тема Re: Здравейте Астролозинови [re: silver.moon]  
Автор rigel3 ()
Публикувано17.09.10 15:44



Не се сещам нито за астролога, нито за коя 10-та планета говориш. Астрологията си ползва 10 планети. За някаква нова ли става дума??

"тая планета, 10 в нашата система, оказва ли по някъкав начин влияние върху нас или не"

Ако си беше направил труда да прочетеш определението за астрология щеше да разбереш, че никоя планета не оказва влияние.



"Ако ми направят хороскоп, трябва ли да питам по коя система е направен?"

Само ако искаш. А за билета, ако ти се ходи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.