Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема съвпад на венера и марс  
Автор moliv4e (непознат )
Публикувано05.02.10 16:59



здравейте много ми е любопитно какво ще кажете за това положение на венера и марс. Имат съвпад в телец. Може ли да се тълкува че никога няма да бъде истински щастлив във любовта човека със такъв съвпад.
Търсех инфо да прочета за съвпадите на планетите как всъщност можем да тълкуваме но не намерих в нет пространството.



Тема Re: съвпад на венера и марснови [re: moliv4e]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано05.02.10 17:02



Не, не може да се тълкува така.


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet


Тема Re:нови [re: moliv4e]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано05.02.10 17:12



Не знам на какъв език си търсил информация за съвпадите в Интернет, но на английски език има доста.
Достатъчно е да напишеш Venus conjunct Mars и гледай какво става.

Do what works or do what's right?


Тема Re: съвпад на венера и марснови [re: moliv4e]  
Автор Valda (saro)
Публикувано06.02.10 11:24



Да си моливче си е голямо предимство!


Можеш да вземеш гумичка и лесно да затриеш всяка астроглупост, която си си записало



Тема Валданови [re: Valda]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано06.02.10 17:33



да права си, човек в немежеството си прави глупости
но какво да правим не можем всички да сме професионалисти във всяка една област


ще приемиш ли ако ти подам гумичка и моливче ти да изтриеш астроглупостите и да напишеш на чисто астроНеглупости



Тема Виливарнови [re: Bиливap]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано06.02.10 17:34



благодаря ти
да търсих на български език но сега прочетох доста на английски



Тема Re: съвпад на венера и марснови [re: Valda]  
Автор jivi (непознат)
Публикувано06.02.10 18:18



Защо ли имам чувство, че тези, които правят забележки, най- много глупости вършат/не че пишат/





Тема Re: съвпад на венера и марснови [re: moliv4e]  
Автор galy ()
Публикувано08.02.10 13:43



На мен ми е малко чудно що за "дивеч" е това нещо, наречено щастие в любовта. Ще съм благодарна ако някой даде универсална дефиниция, защото до момента мнението ми е, че колкото хора, толкова и дефиниции. Т.е. отиваме към онова, което е в инстинкта/сърцето на всеки - луната, 4 дом .

Венера показва желанието или онова, за което си мислим, че ще ни донесе някакво удоволствие. Но само си мислим. Луната дефинира дали всъщност ще изпитаме онова, за което сме тръгнали.

Щастието, усета за такова въобще, е следствие на луната. То въобще всичко що се касае до това как се чувстваш, от какво имаш нужда, е функция преди всичко на луната и 4ти дом в хороскопа - там ти е сърцето най-просто казано. И колкото и невероятно да звучи, не е задължително да вървиш по листенца от рози, да си в свят като приказките, за да се чувстваш щастлив.



Тема Re: съвпад на венера и марснови [re: galy]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано08.02.10 13:46



а при синастриите, когато луните на двамата не съвпадат, нито пък луната му с твоето слънце - означава ли, че нещата между вас няма как да се получат?



Тема Re: съвпад на венера и марснови [re: Valda]  
Автор varadave ()
Публикувано08.02.10 14:41



Валда,Моливчето е писало следното

"Може ли да се тълкува че никога няма да бъде истински щастлив във любовта човека със такъв съвпад. "

За никога,няма никога но двете планети които помежду са неутрални и в комбинацията в телец става сложна....
Венерата в телец е в своя домицил,а марса е в телец в своя ексил/изгнание...
и какво излиза="Влизам ....излизам"


От друга страна Венерата е сигнификатор за ОЧИТЕ,Марса също...
само с подробността ,че е зеницата ,о.леща ...а и от там определението
"РОЗОВИ ОЧИЛА"...Скъпа Валда














<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от varadave на 08.02.10 14:59.</EM></FONT></P>

Редактирано от varadave на 08.02.10 15:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.