Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Асцендент Водолей...+ някои въпросинови  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано22.01.10 11:02



Казват, че е най-противоречивият и сложен за разбиране знак. И аз съм напълно съгласна.
Много е трудно да опишеш Водолея, още по-трудно е да го разбереш, а най-трудно е да се опиташ да го сложиш в някакви рамки. В това твърдо можеш да считаш, че предварително си се провалил.

Слънчевият ми знак е Козирог, което е голямо противоречие с асцендент във Водолей. Той толкова силно ми влияе, че често забравям за зодията си

И малко мои познати биха ме определили със слънчевия ми знак.
Едва прохождам в астрологията, но моето съвсем елементарно и лаишко обяснение за подобно влияние е, че има знаци, които влияят силно и знаци, които влияят по-слабо. Водолеят със сигурност е от първите и ето защо си мисля, че независимо дали го имаш в Слънце, като Асцендент или донякъде дори в Луна, или пък в стелиум винаги той ще е знакът, който доминира.

Наскоро отворих една книга за астрология от Мартин Шулман и донякъде намерих потвърждение на тази теория, защото в нея се говори за силни и слаби Асценденти. Лошото беше, че авторът не обяснява никъде какво точно означава това и кои именно са тези изгряващи знаци, а го споменава мимоходом.
Предполагам, имате мнение по този въпрос?

Но и да се преброим ми беше мисълта де... Колко още от вас летят постоянно във облаците, без обаче да спират да анализират всяка точка от полета си?




Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: scarlettt]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано22.01.10 15:49



Колко още от вас летят постоянно във облаците, без обаче да спират да анализират всяка точка от полета си?
-------------------------------------------------------------------------------
аз въпреки рибешкия си асцендент, или заради него





Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: Rose*]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано22.01.10 17:49



а кой е слънчевият ти знак, Rose?


а иначе хич не е лошо да си летиш...



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: scarlettt]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано22.01.10 18:44



овен



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: Rose*]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано22.01.10 18:51



охоо, и ти си съчетала противоположни стихии като мен...
огън и вода -бре бре бре...сигурно ту палиш, ту гасиш и потушаваш после


В моя случай пък летенето високо се прекъсва от болезнено падане на земята. За щастие, не оставам дълго там

Редактирано от scarlettt на 22.01.10 18:52.



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: Rose*]  
Автор jivi7 (непознат )
Публикувано22.01.10 22:10



Може ли нов член да се включи, имате ли изисквания?





Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: jivi7]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано22.01.10 22:35



как да не може...Нали знаеш, няма невъзможни неща


Изискванията за включване ги има само доколкото ти решиш, че трябва да отговоряш на накакви изисквания
Заповядай и се настанявай удобно!

Редактирано от scarlettt на 22.01.10 22:36.



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: scarlettt]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано22.01.10 22:51



първо мълча докато е търпимо, после викам и крещя, накрая се крия и си рева сама

абееее, лудница



поне с летенето ти е хубаво



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: jivi7]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано22.01.10 22:52



аз нямам никакви изисквания и съм обикновен потребител също

за другите - те да си кажат



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: scarlettt]  
Автор Canopus (speechless)
Публикувано23.01.10 09:58



В отговор на:

Слънчевият ми знак е Козирог, което е голямо противоречие с асцендент във Водолей. Той толкова силно ми влияе, че често забравям за зодията си И малко мои познати биха ме определили със слънчевия ми знак.




Апропо, то по дефиниция Асц е как те възприемат околните, какво е впечатлението, което оставяш у тях, представянето ти пред света и тн. А другата истина за Асц е че започва да се проявява устойчиво около и след първото Сатурново завръщане, т.е. 25-28 год. И това е просто обяснимо, дотогава човек е подложен физически и психически постоянно на трансформация (бебе-дете, дете-юноша, юноша-младеж, младеж-мъж). Та не виждам нищо нередно при теб, нормално е да те припознават по Асц.

В отговор на:

Колко още от вас летят постоянно във облаците, без обаче да спират да анализират всяка точка от полета си?




То за летежа в облаците и анализа при теб сигурно има обяснение подкрепено не само от едно Слънце и Асц, нали? Дай ако искаш натална карта и да разсъждаваме конкретно, вместо да се отплесваме в абстрактни разсъждения и да ти става още по-объркано.

- In Partibus Infidelium .... Auri sacra fames! -


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.