Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: scarlettt]  
Автор varadave ()
Публикувано27.01.10 20:13



Еее, комплемент ми правиш сега, чак надбягвания не, но в една сравнително критична ситуация ми се наложи да яхна една малка кобила без седло и да бродя с нея из равнината...обаче голямо приключение беше


....приключение
за сянката ще те осведомя...като ти погледна картата...
мързел ме гони и летаргия.

Апропо...сянки и тем подобни отражения...кол.Галя и тя оседомява за Сянките...

Редактирано от varadave на 27.01.10 20:17.



Тема Re:нови [re: varadave]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано27.01.10 20:36



ох, ама че си мързел...



пък аз тъкмо се надявах че ще разбера дали е по-полезно да застана на сянка, или пък да си изляза на Слънце



Тема Re:нови [re: scarlettt]  
Автор varadave ()
Публикувано27.01.10 20:57



ох, ама че си мързел...

пък аз тъкмо се надявах че ще разбера дали е по-полезно да застана на сянка, или пък да си изляза на Слънце






Редактирано от varadave на 27.01.10 20:59.



Тема Re:нови [re: varadave]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано27.01.10 21:51



не, не знам немски! Това целеше да разбере провокацията ти, нали

Признавай бързо!

Обаче...прелестен клип! Много ми хареса и като настроение, и като атмосфера...И звученето си го бива.

Ехх, ама знаех си аз, че този човек трябваше да е с Асц Везни...такъв един замечтан, романтичен, с леко отвеян поглед...експерт съм в отгатванията



Тема Re:нови [re: scarlettt]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано28.01.10 12:03



такааааа....поизпотих се, докато го изготвя това нещо, но в крайна сметка резултатът е налице...
Обсъждайте, ако ви се занимава и не ви мързи


На мен ми е доста смътен и забулен в мистерия този кръг...





Тема Re:нови [re: scarlettt]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано28.01.10 12:12



Браво :)

Ух, че си ги наблъскала в горната половина


Гледам и ти имаш съвпад на Сатурн и Юпитер във Везни
Яко, а?
Може би не толкова като правят квадрат със Слънцето всъщност, но пак

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано28.01.10 12:15



да, Виливар, едно от малкото неща, които разбирам тук, е че всичко е много нагоре в кръга...

Но поне това няма как да не ми се набие на око.

Да, събрала съм доста Везни, и изобщо доста въздух в мен...и земя също, и затова ту летя, ту се приземявам не особено безболезнено



Тема Re:нови [re: scarlettt]  
Автор galy ()
Публикувано28.01.10 17:24



А Ева явно е малко скарана с часовете и редуващите се изгреви на знаците

Ева изобщо не е скарана с часовете и изгревите на знаците според това, което е написала там. Имай уважение към хората, които си правят труда да отговарят на въпросите ти, защото никой не ти е длъжен с нищо. Ако искаш някой да направи нещо за теб на добра воля, не си позволявай да дърдориш простотии (още повече че хабер си нямаш от материята). Това може да си го позволи само човек, който не иска нищо в случая и може да се оправя сам.

Като не разбираш нищо от астрология не пиши глупости и не обиждай Ева. Ако се прочетеш малко по-внимателно какво си писала там и какви данни си дала, то Ева ти е отговорила напълно точно и коректно.



Тема Re:нови [re: galy]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано28.01.10 17:47



" Открийте своя Асцендент според часа, в който сте родени:
07:00-08:45 АС Козирог
08:45-10:30 АС Водолей
10:30-11:30 АС Риби"

от сайт



Включително на още поне 10 места съм я гледала тази таблица в този й вид, също така имам потвърждение от astro.com - виж по-горе, затова си позволих да изкажа мнение, на което имам право. Тук не става въпрос за разлика от няколко минути.
Пак повтарям се отпреди: никъде не съм се изказвала като авторитет, напротив, безброй пъти подчертах, че сега навлизам. Но това не означава, че не мога да се уча и да напредвам.
И няма нужда от лични нападки. Каква ли е загадъчната причина да си толкова нападателна? По-спокойно и ведро

Пък и ти не знаеш колко съм напреднала и израснала след моите "простотии" отпреди 4 години...



Тема Re:нови [re: scarlettt]  
Автор galy ()
Публикувано28.01.10 18:01



Пълни глупости...разни таблици.
За да се определи Асц се използват и географски координати на мястото на раждане, освен час. Тези таблици са правени абсолютно относително и за някакви усреднени географски координати. Само това ми е достатъчно, за да преценя колко си напреднала в астрологията за 4 години.

За разлика от теб Ева е дала точен отговор. Защото за час 9:30 на тази дата, която даваш и място София, Асц е точно в 29°44' козирог. И става въпрос за няколко минути ако можеш да смяташ. Ева е имала предвид 16-те дъгови минути до 0° водолей. В астрономическо време това е 1 минута.

ПП. "Загадъчната" причина е, че не търпя да бъдат обиждани хора, които не само че са си направили труда да ти отговорят, ами на всичко отгоре са дали напълно коректен отговор. За сметка на твоето пълно незнание по въпроса как се изчислява Асцендент и от какви компоненти зависи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.