Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: scarlettt]  
Автор jivi (непознат)
Публикувано26.01.10 22:05



Спецове, виждам, че са тук!Можете ли да разнищите темата за астрални показатели за наличност на агресия в даден човек, защото темата за домашното насилие е от изключителна важност.Какво ще каже Гали?



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: galy]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано26.01.10 23:09



Гали, открих се в много от нещата, които каза!
Брееей, че точна наука била астрологията....отваря ми очите за много неща, за много черти от характера ми, за които преди недоумявах. Сега картинката се прояснява.
Твоите обяснения ме намират в много подходящ момент, защото днес ми е един ден...Да не казвам. Но ето, че и на тъмната страна си имало обяснение. И то едва ли се нарича само коплекс за малоценност. То е нещо по-малко и същевременно нещо повече, погледнато през очите на планетите и съзвездията.

Виливар, а така, ще пробвам по описания начин.





Тема Re:нови [re: scarlettt]  
Автор varadave ()
Публикувано27.01.10 13:57



Асцендент Водолей...+ някои въпроси....
********************************************************************
Голяма тема няма ...ЩО!
Да се анализира само сухия Асцендент без важните и съществени
класически фактори е признак на НЕЗНАНИЕ!
Къде остават деканатите и двадите....??????????????????????????????????
Твоя Асцендент е плацебо ,след като се преоткриваш и категоризираш като
водолей...то бъди един Водолей.
НО НЕ СИ.....
Целия хороскоп с целия ЗОДИАК разположен в съответните домове(жизнени
области) и планети ...те сформират като ИНДИВИД.

Май забравихте важните показатели и основни черти на асцендента.
*****************************************************************
1*Асцендента е един лакмус ,оцветяващ и променящ ...се
индикатор за определение на реакциите на индивида в определената среда и общество.

2*Асцендента е ВТОРАТА част на ЛИЧНОСТТА.

3*Асцендента е началото на КОСМОГРАМАТА.

4*Асцендента е КРАЯ и НАЧАЛОТО на всеки Цикъл.

5*Асцендента е Релатива на Космическото пространство-време и средата на съществуване.

6*Асцендента е само един ЗОДИАКАЛЕН ЗНАК погледнат през кривото космическо огледало.

7*Асцендента са Окулярите

Очите на ВСЕКИ индивид ,от там и
различните Възприятия...по принципа "Това е моя СВЯТ"....
"Аз виждам само това ,което на мен ми харесва".

8*Асцендента е един ВИД "ПРОСВЕТЛЕНИЕ".

9* Асцендента е индивидуалната "МАСКА".

Редактирано от varadave на 27.01.10 17:18.



Тема Re:нови [re: varadave]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано27.01.10 17:19



Хубаво де, айде само по-спокойно


Изрично споменах, че тепърва прохождам в астрологията и интересът ми е чисто любителски. Затова и зададох най-банални въпроси, без да вмъквам разните там деканати и двади, все още не съм нагазила в дълбоките води на тази прелестна наука. Никъде не съм се изказвала като авторитет.
Пък и далеч съм от мисълта, че не трябва да се гледа цялата карта, а само асцендента или слънчевата зодия. Това би било твърде елементарно наистина.

Всъщност знаете ли какво е много личното ми мнение? Едва ли ще ви хареса, но ще ви го кажа: ние сме напълно способни да си избираме зодията.
Всеки зодиакален знак има черти на характера, които са присъщи за всички човешки същества, т.е. ние събираме черти от всичките 12 зодии в нас. 12те зодии са всъщност 12 психологически типа с определен набор от характерни отличителни черти, но те общо взето са охарактеризирани твърде стилизирано.
Въпросът е кои черти сме позволили да се развият повече и кои сме допуснали да "заспят" дъблоко. Това, че спят и не ги проявяваме не значи, че ги няма. Когато ги събудим, може и ние самите да не се познаем. С една дума - можем да бъдем всичко. Само трябва да го събудим и да го проявим.

Така че - да, всеки може да бъде Водолей напримерЗащо пък не?!

Нима има нещо невъзможно в този живот?



Тема Re:нови [re: scarlettt]  
Автор varadave ()
Публикувано27.01.10 17:26



Добре де...споко..не е адресирано пряко към твоята
особа...





Тема Re:нови [re: scarlettt]  
Автор varadave ()
Публикувано27.01.10 17:32



Всъщност знаете ли какво е много личното ми мнение? Едва ли ще ви хареса, но ще ви го кажа: ние сме напълно способни да си избираме зодията.
Всеки зодиакален знак има черти на характера, които са присъщи за всички човешки същества, т.е. ние събираме черти от всичките 12 зодии в нас. 12те зодии са всъщност 12 психологически типа с определен набор от характерни отличителни черти, но те общо взето са охарактеризирани твърде стилизирано.
Въпросът е кои черти сме позволили да се развият повече и кои сме допуснали да "заспят" дъблоко. Това, че спят и не ги проявяваме не значи, че ги няма. Когато ги събудим, може и ние самите да не се познаем. С една дума - можем да бъдем всичко. Само трябва да го събудим и да го проявим.
_________________________________________________________________

Ами аз какво писах....



"Целия хороскоп с целия ЗОДИАК разположен в съответните домове(жизнени
области) и планети ...те сформират като ИНДИВИД."



Тема Re:нови [re: varadave]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано27.01.10 17:33



О, добре, успокои ме сега



Заради думите ти "Голяма тема няма ...ЩО!" и заради факта, че аз я отворих реших, че случайно е насочено към моята особа



Тема Re:нови [re: scarlettt]  
Автор varadave ()
Публикувано27.01.10 17:44



Насоките ти ги остави...аз си мърморя по принцип и без принцип ...
идва от сянката ми на асцендента...рак->двада телец ->арудха т.е "сянка" дева
->скорпион ->водолей ->риби ->стрелец...тъй ,че палитра от крайностти...





Тема Re:нови [re: varadave]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано27.01.10 17:53



Охооо, хич не е лошо да си палитра от крайности...Лошо е да си последователен и един и същ


Е виждам, че има още много да уча и за сенките в астрологията, защото не може да има само слънце, нали така Но пък и няма сянка без слънце.

А за предишния ти пост, хммм, значи явно сме стигнали до един и същи извод по два различни пътя



Тема Re:нови [re: scarlettt]  
Автор varadave ()
Публикувано27.01.10 18:49




е и сега последно що за животно е твоя асцендент....





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.