Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:02 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: scarlettt]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано23.01.10 12:43



Доста крайни и впечатляващи превъплъщения, коса, грим, стил на обличане. Дори обърнати основните тенденции, които спазват повечето хора, важното е да е оригинално уникално и различно.
Вглъбеност в себе си или поне така изглежда, идеята, че винаги си прав. В сми някакси липсва представата, че може нещо ново да чуе и да се промени мнението. Друго.... примерно доста й пука от другите. Понякога човек отива, за да се забавлява просто.... докато при асц. Водолея май е по-важно как е тя в очите на другите.


Има някаква ексцентричност и в поведението го има моментът противоположен на Лъва, в смисъл - аз съм уникален, но не го демонстрирам. Те го демонстрират, но чрез недемонстрирането..... Не знам как да го обясня, има при Водолея някаква вглъбеност, някаква първичност дори бих го нарекла, липса на превзетост, но дори някак прекалена липса..... и усещане за уникалност, стремеж да си върха на сладоледа, но не като при Лъва.

Та, суета определено има при Водолея и тя е много по-екзистенциална и на живот и смърт, като че ли.... отколкото при други знаци.



let it snow, let it snow, let it snow

Редактирано от snowflakes never cry на 23.01.10 13:39.



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: Rose*]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано23.01.10 12:59



Това е много кофти - да викаш и крещиш, и изобщо всякакви истерии.... Каквато и да е ситуацията, винаги е най-неадекватната възможна реакция. А това да се навика някой и после да седне да реве, ми е най-противното - все едно ти си му виновен, че не може да си контролира емоциите и не можеш дори да го считаш за лош, защото накрая плаче.... Имам предвид, когато това му е навик на човек иначе на всеки може да се случи.



let it snow, let it snow, let it snow


Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: snowflakes never cry]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано23.01.10 15:23



да, ама аз си рева тайно, така че спокойно можеш да ме мразиш като викам





Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: Canopus]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано23.01.10 15:26



само да попитам - по моята карта защо не сте разсъждавали до сега ...

или поне не пред мен ...



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: Rose*]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано23.01.10 16:13



Canopus, точно така, на 29 години съм и точно от 1-2 години Водолеят в мен започна да надига много осезаемо глава


Радвам се, че проявяваш интерес към картата ми, ще се поровя да я изготвя и ще я постна тук за приятни обсъждания и разсъждения. Много са ми любими!

snowflakes never cry, рядко съм чувала толкова правдиво описание за себе си.

Да, каквото и да върша, може и да не е правилно, важното е да е интересно и по необичаен начин. Това е главното за мен. Правилата до голяма степен си ги правя самата аз.
И тук идва другият момент, който съвсем правилно си разбрала - да, считам себе си за права, а другите за грешащи. Защото, ако не вярвах, че винаги съм права, нямаше и да мисля по съответния начин. Но реша ли да се променя аз самата - тогава и аз не мога да се позная в промяната си.
Въпросът за суетата също си "хванала", и то без никакви усилия - суета има, но тя наистина е качена на много високо ниво, несравнимо по-високо от ежеднемното значение на тази дума.

С две думи: поздравявам те



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: Rose*]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано23.01.10 16:32



Ами тайно! Много явно си ревеш. Всички тук го виждаме.



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: Khosrow]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано23.01.10 17:57



тука, ама ти на живо виждал ли си ме да рева

изобщо виждал ли си ме на живо

ей това е разликата



Тема Re:нови [re: Canopus]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.01.10 18:23



Интересна логика.
Според мен преди Сатурновото завръщане показвах повече черти от Асц. ми.
Сега (Сат. завр.) съм по-"земна".
Каква е логиката тогава?

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор varadave ()
Публикувано23.01.10 18:28



Интересна логика...не е логика а е астрологична закономерност.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор varadave ()
Публикувано23.01.10 18:38



Представи си колко интересно ще стане ако си провериш 7/те асцендента по
индийската астрология

...
На скоро ми заявиха ,че се проявявам като тип скорпион...
Скорпиона ми е един от специалните асценденти ....Бава лагна /асцендент.

Редактирано от varadave на 23.01.10 18:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.