Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано01.02.10 12:03



автоматично ще обезсмисли цялото ти старание да очерниш потребителката.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

никого не искам да очерням, това е разликата

искам да споделя опит, че без малко така да ме излъже, че да си объркам живота завинаги и да страдат хора...

искам да споделя опита си, за да не си губят хората времето, а и да не обърка непоправимо животите им !!!

иначе знаеш ли колко ми дреме за леля ти Вичка...нека им взима парите на будалите, но да не се меси в съдбите им !

а и имам по-интересни занимания от нея





Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: scarlettt]  
Автор washmyhands (непознат)
Публикувано07.02.10 21:18



'Колко още от вас летят постоянно във облаците, без обаче да спират да анализират всяка точка от полета си? '

Май аз съм така също, въпреки че слънцето ми е в стрелец.

Ще има ли покой за нас, а да спра да плаша мъжете а?..ТОВА кога?!!!

Поздрав за теб от мен.



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: washmyhands]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано07.02.10 21:30



Кажи ми, моля те, как може още от ника като го видя, да знам какво ще прочета

Не, честно, принципно не е логично да е толкова лесно, ебати. Явно не само на мъжете им пращаш толкова силни сигнали


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet

Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: snowflakes never cry]  
Автор washmyhands (непознат)
Публикувано07.02.10 21:38



Знаеш кой ще прочетеш. Надявам се да не знаеш КАКВО ще прочетеш.

Много е злйеееееееее. Многооооо. С времето ми спадна ентусиазмът и негативизмът се настани. Как мога да разбера какво точно му е било в главата казвайки SOOOON.



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: washmyhands]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано07.02.10 21:50



Добре де, знам КОЙ, отчасти и КАКВО

, но нали правя опити да си мистифицирам отговора и затва така се изразявам.


Просто не мисли. Ти си с асц. Водолей, т.е. куууууууууууул Ориентирай се към нови хоризонти, а като се сблъскаш отново с този (хоризонт:), ще се случи ситуацията. Т.е. сам за себе си го приеми момента, когато е сега, когато е в миналото - минало. Ще има друг момент - не се знае какъв, понеже още го няма. Не съществува, т.е. си живееш други моменти. Толкова.


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet

Редактирано от snowflakes never cry на 07.02.10 21:52.



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: washmyhands]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано07.02.10 21:53



ахааа, то моето слънце е в Коза, така че би трябвало още по-трудно да ми бъде това с летенето...е да, да , ама не!



И между другото, и аз като теб плаша мъжете...в началото се навъртат, но разберат ли нещичко повече за мен, и бягат някъде много далеч Ама на мен по-скоро ми е смешно и се забавлявам, щото досега почти не съм приритвала за някой мъж...това рядко ми се случва, но стане ли, ела да гледаш ...



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: snowflakes never cry]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано07.02.10 21:56



"Добре де, знам КОЙ, отчасти и КАКВО, но нали правя опити да си мистифицирам отговора и затва така се изразявам. "

да, това ОПРЕДЕЛЕНО ти се получава - в най-добрия смисъл на думата





Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: snowflakes never cry]  
Автор washmyhands (pigsfly)
Публикувано07.02.10 22:02



Пфф винаги знаеш какво да ми кажеш.

Кат гледам поне станах малко по-любвеобилна следствие н...

:* Добре...това за другите хорозонти вероятно и той си го мисли принципно, ..не че аз съм лош хоризонт, но съм твърде непрактичен, ..от една гледна точка де. А от друга? Май съм практичен хоризонт. Дано да ме стигне, аз вече достатъчно се приближих, надявам се.



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: scarlettt]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано07.02.10 22:03



Еми притеснително е като искаш нещо да кажеш на момента, на мястото, ама .... и можеш, и не можеш. Както и да е, извинявам се.


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet


Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: washmyhands]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано07.02.10 22:07



Ами да си станала, хубаво, но на мен не си ми го демонстрирала досега



Ти си практичен хоризон именно защото си непрактичен. Според мен


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.