Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: scarlettt]  
Автор varadave ()
Публикувано30.01.10 23:10



Междудругото ....Скарлет разработвам страшно добри прогнозни техники от индийската астрология .Ще пусна как се тълкуват и една онлайн програма
безплатна за нужните изчисления ,повечето са за използването и в зап.астрология. Но вярвай ми грешка нямат.





Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: Rose*]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано30.01.10 23:47



А ти си неблагодарна!



Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано31.01.10 01:18



Знам ти подбудите, но все пак няма нужда.
Много по-вероятно е да постигнеш обратния ефект.
Както всъщност се оказва като чета скарлет ...

Do what works or do what's right?


Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: varadave]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано31.01.10 11:09



Вервай ми, на тебе ти вервам



Чакам ги с нетърпение....

И държа да кажа, че Виливар е психолог, защото точно така, сега Варадаве ми става все по-интересна... Е, заслугата за това не е изцяло на Розе де....



Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: scarlettt]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано31.01.10 14:13



ха ха ха ха ха, после като те излъже - ще ревеш и ще се сетиш колко съм била права

но аз съм до тук - всеки има правото да си троши главата сам, дано само не те уведи много





Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: Khosrow]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано31.01.10 14:14



ти не си добре с главата, не знам как си стигнал до този извод, но това е лъжа - следователно и ти си лъжец





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано31.01.10 14:15



бе дано да има само едно на ум, като знам как може да я обърка...



Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано31.01.10 15:37



Наистина не си правиш услуга като продължаваш да ровичкаш в това вместо да продължиш напред.
Наистина не знам как да ти обясня, че вместо да избодеш очи, изписваш вежди.
Остави хората сами да изграждат мнение и впечатление, Розе, а ако се разочароват, ще е техен личен опит.
Ако някой пита: "Имате ли впечатление или мнение за работата на този потребител?", тогава питащия е отворен и за хвалби, и за критики и с еднакво мерило ще премери и едните, и другите коментари.
Ама ако не питат и гледат, че толкова често "предупреждаваш" и май си единствената, която го прави, ще си помислят, че се опитваш да им създадеш предубеждения заради ваш си личен конфликт, а не поради обективни наблюдения.
И няма да ти обърнат внимание, но пък ще засили интереса им към "оплютата" страна, която в случая се явява "жертва" на твоята кампания.
Което пък автоматично ще обезсмисли цялото ти старание да очерниш потребителката.
Не знам дали ме разбираш, но поне опитах за последен път да ти обясня.
Явно другите ми опити не са били успешни.

Do what works or do what's right?


Тема Re: Асцендент Водолей...+ някои въпросинови [re: snowflakes never cry]  
Автор Apassionata (restless)
Публикувано31.01.10 20:14



Има някаква ексцентричност и в поведението го има моментът противоположен на Лъва, в смисъл - аз съм уникален, но не го демонстрирам. Те го демонстрират, но чрез недемонстрирането..... Не знам как да го обясня, има при Водолея някаква вглъбеност, някаква първичност дори бих го нарекла, липса на превзетост, но дори някак прекалена липса..... и усещане за уникалност, стремеж да си върха на сладоледа, но не като при Лъва.

Какво да кажа аз като Водолей с асц. Лъв





Тема Re:нови [re: Apassionata]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано31.01.10 20:38



Ти какво мислиш, че е по-трудно от това да имаш противоположни стихии на Слънце и Асцендент?



Do what works or do what's right?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.