Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано07.08.08 16:15



е, аз в една държава, той - в друга

хич не е гот



доказан феникс

Тема Re:нови [re: miymiy]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано07.08.08 16:17



така е

ама се чудя след 30 години живот сама не ми ли е време за една истинкса щастлива и споделена любов



доказан феникс

Тема Re:нови [re: Rozovotakova3]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано07.08.08 16:18



Аааа верно бе, ти беше вярната на любовта си. Ама Испания пак обърка плановете.
Ех, курви, курви, нема да се оправите.



Тема Re:нови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано07.08.08 16:19



виж кво

ако още един път ми кажеш курва ще искам бан за теб от всеки модератор, който познавам



не съм те обидила нито веднъж, така че внимавай да не осереш пейзажа съвсем!!!!!!

доказан феникс

Тема Re:нови [re: Rozovotakova3]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано07.08.08 16:25



Ти що се плашиш от тая думичка, бе?
Да не би да те жегва в сърцето. Нещо съвест... такова, случват се и тия бъгове дори и при най-закоравелите.



Тема Re:нови [re: Rozovotakova3]  
Автор miymiy (любопитна..)
Публикувано07.08.08 16:27



Правиш ли нещо,за да си я заслужиш тази щастлива споделена любов???
Даром нищо не идва....

Обичам да пътувам,но мразя да пристигам...


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Buggy (-->)
Публикувано07.08.08 16:28



Малко не се доразбрахме, та добре че попитах :) Аз си мислех, че говориш за хороскопа по принцип, а ти си имала пред вид интимния аспект от него. Както и да е :)

Определено бих се определила като късметлийка по отношение на любовния си живот. От всичките си връзки имам прекрасни спомени и много хубави приятелства след тях. Предполагам това се дължи на добрата ми рибешка интуиция, която ми е помагала да знам какво мога да очаквам от човека отсреща много преди да се е случило нещо. Също така не съм от най-търпеливите, освен ако не е на инат :) което пък идва от овнешкия ми асцендент. Така че почти не ми се е случвало да пилея чувствата си. Което не значи, че никога не ми се е случвало, де :) Та в този ред на мисли, май и моят хороскоп работи





Тема Re:нови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано07.08.08 16:28



нямам никакви проблеми със съвестта ми

внимавай обаче ти с тази дума, да не би да те плашат курвите или по-скоро жените изобщо?

спал ли си някога с жена или си толкова противен физически и психически, че будиш само повръщане и уплах??

доказан феникс


Тема Re:нови [re: Rozovotakova3]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано07.08.08 16:33



Ти проблеми нямаш със съвестта, защото нямаш такава.
А мене курвите не ме плашат, нямам отношения с тях - ненавиждам ги, защото са нравствено гнили същества.



Тема Re:нови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано07.08.08 17:12



ха ха ха ха ха

ти верно си едно сбъркано същество

съжалявам, че си толкова умствено обременен

мисля, че е добре да се лекуваш

и без това жена няма да видиш скоро



доказан феникс


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.