Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: abradabra]  
Автор galy ()
Публикувано08.08.08 11:56



Ще опонирам на този опит и така начертания психо-профил.

Да не забравяме, че сме в клуб астрология и Метлата все пак отбира нещо от астрология, щом се е заврял тук.
Просто в хороскопа на Розовото (тя достатъчно дълго време си размахва данните) има нещо, което той (Метлата) явно е видял.
И сега залага на него

- като децата, нали се сещате - момчетата дърпат плитките на онези момичета, които харесват.



Тема Re:нови [re: Taнykи]  
Автор abradabra ()
Публикувано08.08.08 11:57



Не знам, не съм чела нищо на Розовото, но това, че някой реве или хленчи не го прави курва. Можеш да кажеш на някого, че е лигав, че се глези, че е егоцентрик и тн.. Това не е курва. освен ако не го използваме в смисъла на attention whore.
А баналности или не, никой не може да ме убеди, че това е нормален и успял човек, който не е женомразец и има успех сред жените.



Тема Re:нови [re: galy]  
Автор abradabra ()
Публикувано08.08.08 12:01



Да и според мен е точно нещо такова. И все пак какви са данните на метлата? При все, че не разбирам от астрология залагам на слаб марс





Тема Re:нови [re: Taнykи]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано08.08.08 12:03



Много ясно, че не се вписвам. Нали не трябва да ми личи!



Тема Re:нови [re: abradabra]  
Автор Taнykи (празен)
Публикувано08.08.08 12:03



В отговор на:

Не знам, не съм чела нищо на Розовото, но това, че някой реве или хленчи не го прави курва. Можеш да кажеш на някого, че е лигав, че се глези, че е егоцентрик и тн.. Това не е курва. освен ако не го използваме в смисъла на attention whore.




Така е. И аз така мисля. И по логиката на първия ми пост - остава да е в другата категория.

А в тази връзка още предният път споменах, че дали ще се продаваш на множество или само на един - не променя факта на принадлежност към категорията.
В отговор на:


А баналности или не, никой не може да ме убеди, че това е нормален и успял човек, който не е женомразец и има успех сред жените.




Нито пък мен...

Когато човек е достатъчно интелигентен, признак на лош вкус е да му личи.

Тема Re:нови [re: abradabra]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано08.08.08 12:04



Абсурден е дори. Почти си намразих Марса. Въпреки, че обичам Марс.



Тема Re:нови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор abradabra ()
Публикувано08.08.08 12:12



хаха не бе сериозно. В името на напредването ми в Астрологията. Във везни или близнаци ли ти е? Забелязала съм, че тези типове бият момичета.





Тема Re: Благодаря тинови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Kaлoмaин (сестра Каинова)
Публикувано08.08.08 12:13



Проблемът не е в това, че се правям на психолози. Просто винаги, когато някой е груб с нас се чудим защо и търсим причина. Особено при положение, че не сме го предизвикали.



Признавам обаче, че на твоя фон мнозина, на които иначе не бихме обърнали внимание, много печелят - понякога жените са готови да харесат някого само защото ги е защитил при непредизвикано нападение. Мъжете трябва да те черпят всеки път като имат възможност.



Тема Re:нови [re: abradabra]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано08.08.08 12:15



Аз не бия жените, не им обръщам внимание. И съм сериозен.



Тема Re: Благодаря тинови [re: Kaлoмaин]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано08.08.08 12:16



Много и искрено ще се радвам ако съм катализатор за добри и достолепни връзки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.