Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Buggy (-->)
Публикувано06.08.08 13:53



Цитат:
"Всеки по реда си :)
Благодаря, за мен чакането определено си заслужаваше всяка една минутка от него
Хороскопът ми върви по план и картата засега работи"

Супер ;) Това за плана, винаги ми е било интересно следното: Така като знеш какво ти е предначертано, не се ли отпускаш? В смисъл, знаеш, че дадено нещо така или иначе ще се случи и си казваш: "За какво да полагам усилия? Само трябва да изчакам." И не е ли малко гадно да знаеш, че някой вече е планирал нещо вместо теб? Аз например не бих могла да си представя, че трябва да чакам нещо да се случи. Обикновено знам какво искам и как да го постигна, и единствено от мен зависи за колко време ще постигна целта си.



Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор Bиливap (госпожа)
Публикувано06.08.08 19:17



Много често разсъжденията тип "За какво да полагам усилия? Само трябва да изчакам." наистина могат да навредят :)
В моя случай е "Трябва да положа усилия и да имам търпение, ако се налага" ;)
И аз знам какво искам, но невинаги знам как да го постигна.
Обикновено се получава накрая ;)
Никой не се е родил научен, както и никой не е всезнаещ по всички въпроси.
Ако имаш рецепта за моментално локализиране на брачния партньор, мога само благородно да ти завидя ;)
При мен стана по-бавно, както и очаквах да стане.
Сега след като вече е в живота ми си мисля ... какво бих могла да променя така, че да се срещнем по-рано?
И отговорът е - нищо.
Нещата са се случили така, както е трябвало да се случат.
И сме се срещнали тогава, когато сме били готови един за друг.
Такива работи :)

П.П. Не всичко зависи от теб, когато искаш да постигнеш нещо. Понякога обстоятелствата са срещу теб и ако не провалят всичко, поне те забавят по пътя.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Редактирано от Bиливap на 06.08.08 19:19.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано06.08.08 23:24



поне ми даваш надежа, че нещата са реални и предстоят



благодаря-понякога имам нужда от надежда само :)

доказан феникс


Тема Re:нови [re: Rozovotakova3]  
Автор Bиливap (госпожа)
Публикувано07.08.08 00:27



Надеждата трябва да я намираш у себе си, не да си я набавяш от другите.
Иначе ставаш зависима от тяхното потупване по рамото, тяхното "всичко ще бъде наред", тяхното "имай вяра" ...
Хубаво е да си реалист с оптимистични залитания :)
И да си самостоятелен.
Емоционално.

Само че ... не си губи времето само в чакане и постоянно търсене на съвети и надежда от другите, ами ... използвай го рационално - усъвършенствай се и бъди независима!

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re: Според васнови [re: Rozovotakova3]  
Автор abradabra ()
Публикувано07.08.08 13:14



кажи си датите? Но според мен, ако направиш тази грешка, няма да е фатално, винаги можеш да се върнеш. След допитване в този клуб преди година, аз също взех такова решение. Нещата се стекога много късметлийски за мен, въпреки, че в началото много ме беше страх. Аз даже не говорих езика/ и още не го говоря особено/ , и само защото ми дадоха стипендия се навих да замина. Много съм благодарна, не съм сигурна, че бих останала да стоя още много време из чужбина, но много ми харева и професионално напреднах безумно много, което си беше и целта. А и смениш ли обстановката може и с любовта да потръгне по друг начин. При мен така се получи. Успех.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано07.08.08 15:42



не знам какво повече да си усъвършенствам

даже мисля да зарежа всичко и да започна нещо съвсем ново и различно


още не знам какво де, ама...



доказан феникс

Тема Re:нови [re: Rozovotakova3]  
Автор miymiy (любопитна..)
Публикувано07.08.08 15:55



Брей,доживях да чуя,че някой е стигнал до края на усъвършенстването си....



Обичам да пътувам,но мразя да пристигам...

Тема Re:нови [re: miymiy]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано07.08.08 15:58



ха ха ха ха ха

не ме разбирай погрешно

имах предвид, че за любовния живот не знам какво да направя повече, за да е наред

смисъл, какво зависи от мен изобщо :)

доказан феникс


Тема Re:нови [re: Rozovotakova3]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано07.08.08 16:06



Е, нали вече беше наред, бе! Какво пак стана?



Тема Re:нови [re: Rozovotakova3]  
Автор miymiy (любопитна..)
Публикувано07.08.08 16:10



Любовта е нещо,което не се решава от един,а от двама...И там 'насила хубост не става'...
Понякога е здравословно да погледнеш философски на нещата и разумът да стъпче чуствата....

Обичам да пътувам,но мразя да пристигам...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.