Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 14:56



Здравейте мацки и пичове,

Преплели сме рогца и щипки с едно раче, та затова - много ще ми помогнете с мнения за връзката и съвместимостта между жена Козирог и мъж Рак. Инфо и съвети за мъжа Рак също са добре дошли.
Прегледах хороскопите по темата, но предпочитам лични мнения и опит

Мерси предварително



Тема Nai dobria suvetнови [re: Фeя]  
Авторdeli (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 15:33



Bqgai vuzmojno nay burzo,posle shte sujelqwash jestoko.



Тема Re: Nai dobria suvetнови [re: deli]  
Авторbeli (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 16:02



Защо? Чела съм много за привличането на противоположностите и за по-важното значение на асцендентите и стихиите.
Аз бих се въздържала от такива категорични съвети.



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Фeя]  
Авторlnfo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 19:22



Мужчина-Рак и женщина - ...

...КОЗЕРОГ

Ты серьезный человек, крепко стоишь на ногах, знаешь, чего хочешь, и последовательно воплощаешь в жизнь намеченные цели. Ценой многих усилий ты добиваешься материального благополучия и прочного положения в профессиональной области, поэтому хочешь порядка и стабильности и в личных делах тоже.

Рядом с тобой должен быть человек достойный. Сильная и непоколебимая в достижении своих целей, ты ошеломишь мужчину-Рака. Он будет преклоняться перед тобой и ловить каждое твое слово. В конце концов это сломает барьер, которым наделила тебя природа, чтобы ты защищалась от мужского пола.

Ваше тяготение друг к другу объясняется различием характеров, поэтому вас не только влечет, но и отталкивает друг от друга.

Своей нежностью, мечтательностью и чувственностью Рак подействует на тебя обезоруживающе. Он поможет тебе войти в мир, которого ты совершенно не знаешь, - мир чудес, сладких признаний и трепетных чувств. Он будет для тебя сыном, преданным и бескорыстно любящим, нуждающимся в заботе и ласке, и одновременно отцом, способным укрыть тебя в своих объятиях от тягот жизни. Эту идиллию, к сожалению, нарушат минуты обоюдного раздражения, неприятия тех или иных качеств характера партнера.

Его постоянная болтовня доведет тебя до белого каления: ты принадлежишь к людям молчаливым, которые говорят только по существу. Тебе, понятно, будет стоит большого труда смириться с его манерой трещать без умолку ни о чем, повторяя одно и то же. Он же, как ребенок, будет захлебываться словами, надеясь, что именно так добьется своего. Наверное, он все же прав, потому что ты в один прекрасный момент уступишь ради своего спокойствия: только бы он перестал ныть и жаловаться!

Его раздражает холодность, проявляющаяся в твоем поведении. Он сочтет это признаком безразличия, а то и вовсе подумает, что тебе чужды простые человеческие чувства.

Как бы ему хотелось видеть тебя в минуты твоей слабости! Тогда у него была бы возможность тебя утешить, защитить... А так у него все время создается впечатление, что он живет со строгой и деспотичной матерью.

Не будь так холодна! Позволь ему хотя бы иногда заглянуть тебе глубоко в душу - пусть он знает, что и тебе не чужда впечатлительность, и твоя любовь может быть наполнена страстью.



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: lnfo]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 21:08



Супер, звучи като моя случай... или поне 97% от написаното е в сила.

Честно казано досега точно мъжете раци не познавах като зодия, иначе за други мога романи да изпиша. А малкото, което съм чувала в общи линии беше по-скоро негативно - но - връзката ми (поне до момента) го опровергава, за моя радост



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Фeя]  
Автор easy (wanderer)
Публикувано16.05.04 18:04



Скромен съвет от мъж Козирог, който не разбира кажи-речи нищо от астрология, но за сметка на това пък е имал вземане-даване с жена Рак:
СТОЙ КОЛКОТО МОЖЕШ ПО-НАДАЛЕЧ. Или поне винаги имай няколко наум.
Привличането е много силно, но постепенно усещаш, че Ракът те изсмуква и обсебва тотално. Не можеш да се отпуснеш с него и да се насладиш на красотата наоколо. Никога не знаеш какво му е в главата и как точно ще те изненада - естествено, в повечето случаи неприятно. При това неизменно има "солидни и убедителни" аргументи за постъпките си.
На всичкото отдолу нито една връзка за Рака не е прекратена завинаги.
Не зная, но след края на моя 4-годишен контакт с Рачка дълго време ходех като замаян и непрекъснато слушах музика, в която основният рефрен бе - СВОБОДА!!!
Дано да греша, но ми се вярва

Не вървете след никого, вървете само след себе си.


Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Фeя]  
АвторKoзиpoжka c мъж Pak (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 19:16



Въпреки различията, съюзът ви може да бъде много здрав, ако се изгражда върху взаимното разбиране и уважение. Скрепяват го общите цели и приятелството. Ако вършите нещо, или правете всичко заедно, или стриктно си разпределете задълженията, за да няма недоразумения. Внимавайте да не изпадате едновременно в лоши настроения и депресии.
Червена лампичка - алкохола!!!



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Koзиpoжka c мъж Pak]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 00:43



Мерси за съвета!
Алкохолът наистина е проблем, който вече ясно се прояви за месец и половина връзка:( Това е и едно от нещата, които ме притесняват.
В началото имахме и проблеми с комуникацията - нещо все погрешно се разбирахме един друг, но вече като че ли го преодоляхме.
Друго, което ме притеснява до известна степен е доколко мъжът рак е склонен да ми сложи допълнителен чифт рогца (освен козирожките:) Иначе е влюбен много - съмнения нямам, аз също съм влюбена, връзката ни е тип "идеална"....но все пак имам притеснения, особено като се напие....
Въобще имам подсъзнателно усещане, че докато мен ме ревнува много силно и не приема идеята да бъда с друг мъж, за себе счита за съвсем допустимо да легне с друга... не знам, дано греша



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: easy]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 00:47



Да, наистина винаги има "солидни и убедителни" (поне за него) аргументи за постъпките си:) Но и аз винаги имам богат запас от такива:)
За останалото е рано да преценя, за сега се чувствам добре с него.



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: easy]  
Авторkozirojka (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 09:06



ami syshtoto vaji i za luna v rak i venera v rak da ne govorim za syvpad na luna i venera v rak...ujas-nqma vyzduh... mnogo utrobno i iuitno kato nachalo i posle ujas.....tqsno tymno zadushno brrrr i kusaneto e kato rodilnite myki



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: easy]  
Автор a_za ()
Публикувано18.05.04 11:33



Bre.... za Kozirog baia si izdarjal, vie pone ste mnogo zdravi realisti
Mai taia Rachka dobre te e bila oplela te v tova sa carici
No dobre si gi razbral, kato cheta mnenieto ti......... Imah si az da ne si izvadish pouka nali si Kozirog



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Фeя]  
АвторKoзиpoжka c мъж Pak (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 12:37



Здравей!
Темата ти е много вълнуваща за мен, но става прекалено лична.
Не бих искала да занимавам клуба със себе си, а и Аморе не допуска това.
Ако искаш, драсни ми на jasminelub@hotmail.com



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Фeя]  
Автор a_za ()
Публикувано18.05.04 15:26



http://www.filibe.com/horoskop/horoskop.html
Vij tova stava vapros za psihoseksualen horoskop






Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: a_za]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 17:27



10х



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Фeя]  
Авторjasmine (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 20:12



Здравей, писах ти писмо, получи ли го?
Напоследък имам проблеми с пощата.



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: jasmine]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 23:13



Получих го и ти писах също



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Фeя]  
Автор a_za ()
Публикувано19.05.04 11:13



i umnata



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Фeя]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 23:35



Ц, първия конфликт ще е равен на раздяла... не се търпи, като почнат раците да се изживяват като неразбираеми...



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: jena kozirog]  
Автор ra4kaA (zapoznata)
Публикувано30.05.04 23:53



Ауч пак ме настъпахте по мазола!!!Никакво бягане , които го е страх от мечки ,обаче да не ходи В гората!!! Козирогчицата- помни ,че Рака идеализира лубовта ,бъди търпелива и романтична ...Твоя Рак вече се е напатил и не вярва на никого ,спе4ели доверието му и 6те плува6 в най- бистрите води на лубовта!А за пийването -служи му да се отпусне ,раците имат амфинитет кум бирата и виното наи-ве4е съм забелязала..,а за да е с теб-бъди сигурна ,че те обича!!!
Хайде успех!!!
И кажи ,ако не слуша може и да успеем да помогнем ,кой както може!

celta opravdava sredstvata!


Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Фeя]  
АвторEлa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 15:58



При мен пък е точно обратно мъжа е козирог аз съм рак и сме съвсем в началото по скоро се чудя как да му привлека вниманието по силно
показва заинтересованост но не достатъчно според мен или просто е по муден



Тема Re: мъж Козирогнови [re: Eлa]  
Автор despina.t ()
Публикувано01.06.04 00:17



Е как! Нали трябва да се направи на важен, тежък, недостъпен. Ти пък от самото начало искаш. Не става така. Там се демонстрира характер. Ама и това ще мине



Тема Козирог rakнови [re: despina.t]  
Авторxx (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 21:48



Ох, не мога да се въздържа. Не съм жена Козирог, но съм с асцендент, луна и сигнатура Козирог, та ми е силен козелът. Най-голямата ми любов си остава един Рак .... Слънчев знак Лъв съм.
Раците - да, пият. Това ме притесняваше. Любов от пръв поглед. Ходихме реално 3 седмици, съсах аз, защото беше женен, и обсебващ. Видях го след години - все едно всичко беше вчера. Още мисля за него, когато ми е тежко, за любовта, която ми беше показал. Никой друг дотогава и след това не го е поостигнал. обичам го все още. ако успееш да лекуваш раните му постоянно, и да не се умориш да го окуражаваш почти във всичко, имате бъдеще. това последното у тях явно не е слабост, а рачешката ранимост и това че "светът е прегрешил спрямо тяхната нежна душа."



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: ra4kaA]  
Авторjena kozirog (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 22:43



Da ama toy mi kaza 4e ne iska da me vijda nikoga pove4e i ne isk da 4uva za men nishto pove4e. Vinagi kogato mu pisheh @mail4e mi povtaryashe vse tova. I az sam mu mnogo obidena , no na nego ne mu puka. Ujas napravo. Nakraya mnogo me obidi, i tolkova silno me obidi 4e istri vsi4ki hubavi spomeni. i makar 4e ve4e i az nee iskkam da go vijdam i da 4uvam za nego ne znam kak da si go izkaram ot tapata glava. Samo si sedya v kashti i si reva za nego. Napravo se pobarkvam. Vsi4ko mi tragna nadolu.



Тема Re: Козирог rakнови [re: xx]  
Авторshmirgela (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 23:22



Kakvo zna4i "signatura"? Stana mi lubopitno ..., hm liuboznatelstvoto me obvze toest. Kak se opredelia, vajno li e vaobste? (Az imam Slance v Rak, Asc. Telec, Luna, Venera i Merk v Lav.)

.... Inache po temata - mnogo nesta izpisahme, no da oprovergaia niakoi ot tiah:
v moia slu4ai (i az sm rak).
Za 5 godini sajitelstvo - izneveri niama, alkohol - vinagi umereno plus 1 do/ili 2 pati godi6no izvan petolinieto.
Ne zastoto sam prestarial (na 31 god sum), a zastoto taka mi idva.
No nezavisimo che si obi4am jenata, se slu4va da srestnesh hora, dostoini za partniori. V tova niama nisto greshno. Daje naprotiv - detinsko e da tvardish , che vsi4ko drugo nestruva. Srestnah daje mnogo prekrasna jena - Kozirog.
Po gorespomenati pri4ini vrazkata si ostana na nivo priatelstvo, sas sastoto prisastvie na toplota i nejnost. Kakvo pove4e da iskam??



"Престъпна любов няма" е казал един мъдър и прозорлив човек



Тема Re: Козирог rakнови [re: shmirgela]  
Автор ra4kaA (zapoznata)
Публикувано04.06.04 03:04



"Престъпна любов няма"...kazal go e Petyr Dynov ,koito sy6to e Rak!

celta opravdava sredstvata!


Тема Re: Козирог rak - do Shmirgelaнови [re: shmirgela]  
АвторFine (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 11:48



Сигнатура, Шмиргел, е доминиращ знак, опеределен по следния начин: гледат се в какво са ти там всички планети и асцендент. Определя се кой елемент преобладава - например Вода. След това се определя кое качество преобладава - например Крадинален знак. (Освен по елементи, знаците се делят и по качества - Кардинални, Подвижни, Неподвижни; Първите са Овен, Везни, Рак и Козирог; вторите са - Близнаци, Дева, Стрелец и Риби; третите са Телец, Лъв, Скорпион и Водолей. Първата група най-общо са водачи, втората - комуникативни и в постоянно движение, третите - постоянстващи и инати). Това са много обобщени обяснения, но за тука толкоз.
Та ако ти преобладават елемент Въздух и качество Неподвижни, сигнатурата ти е Везни. Сигнатурата сама по себе си е относително важна и трябва да се гледа на фона на всички останали неща и домониращи тенденции. Това важи са повечето от елементите на хороскопа - не се гледат изолирано. С две думи не е просто аритметика. Възможно е да не може да се определи сигнатура.



Тема Re: Козирог rak - do Fineнови [re: Fine]  
Автор despina.t ()
Публикувано04.06.04 14:18



Нещо не мога да свържа.
Ако имаш преобладаващи елемент Въздух и качество Неподвижен сигнатурата ти Везни ли е или Водолей.



Тема Re: Козирог rak - Sorry, нещо се объркахнови [re: despina.t]  
АвторFine (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 18:25



Деспина, сбъркала съм. Водолей разбира се.



Тема Re: Козирог rak - Sorry, нещо се объркахнови [re: Fine]  
Автор despina.t ()
Публикувано06.06.04 19:48



И аз така си помислих, че нещо не ми се вързваше логично , но да питам за по-сигурно



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: jena kozirog]  
Автор ra4kaA (zapoznata)
Публикувано06.06.04 21:06



Stranna rabota.Ot moq gledna to4ka ,kogato az naistina nejelaq da vijdam i 4uvam nqkogo nikoga pove4e ,daje ne si pravq truda da mu otgovarqm.Tozi 4ovek trqbva mnogo da me e izdraznil,dori i na nai- syrzerazdiratelnite pisma ,ili tel. obajdaniq ,nai-mnogo o6te pove4e da nalee maslo v ogynq..Toi ti e otgovoril i ti e nagovoril tiq ne6ta..
1. V tiq momenti moje da e bil v kofti ra4e6ko nastroenie..trqbva da si Rak da znae6 kakvo e tova.Prosto netyrpimo ujasno.Lavina gnqv nadiga6ta se sre6tu ne6to neopredeleno,otrova ,koqto 6te6, ne6te6 izsipva6 vyrhu pyrviq sre6tnat ,kolkoto i lubim da e toi...
2. Ti sigurna li si ,4e ne si go obidila po nqkakyv na4in i po tozi na4in da si go naranila?Mnogo sa doka4livi,no ne mu pravi "evala" det se vika..,oba4e pyk ot druga strana trqbva da si tyrpeliva ,za da se spravi6..
3.Ne se ot4aivai,zapazi spokoistvie i "o4akvai nai-lo6oto ,za da ne ostane6 razo4arovana"
Moje sled prekrasnata iznevqrva da se e po4uvstval guzen i da si misli"tq e vinovna"..4uvstvoto za otgovornost tam e mnogo silno.
4.Potyrsi go sled izvesno vreme ,dryj se taka vse edno ne ti puka ,,no bydi mila,i v nikakyv slu4ai visokomerna da ne stane efekta obraten,za da go ambicira6,toi hem 6te se zasrami ot sebe si ,hem 6te go ambicira6.Tam s dobro se deistva ,no bydi i drypnata ,svobodna :).
Samo iz4akai..Moje i da sym razbrala pogre6no ,no prosto se opitvam da vlezna v polojenie i po svoi ra4e6ki na4in razbiram ne6tata!
Spokoino,vsi4ko 6te se opravi!
Tyrpenie i Uspeh ti jelaq !

celta opravdava sredstvata!


Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: ra4kaA]  
Автор ra4kaA (zapoznata)
Публикувано06.06.04 21:16



Ot druga strana , s tova otvratitelno povedenie ,koeto e imal kum teb ,moje bi e dostaty4no da ohladnee6 kum nego.Za kakvo ti e takyv 4ovek?Otyrsi se ot nego,Az moje da sym ra4ka ,no ne si padam po myje raci,nqkoi sa po ligavi ot .. i az ne znam.Ima i gotini ,no pak ne me privli4at kato muje i az ne znam za6to..Mnogo sa pla4livi nqkoi ..ama mnogo ,drugi ne ,no neznam tvoq kum koi tip spada.Qsno e ,4e ne biva da go idealizira6 ,a da vidi6 realno tova ,koeto ti dava toi ,dali ti e nujno.Az mislq -Ne!No lubovta e slojno ne6to,az puk si tro6a glavata po bliznaci ,a iskam mnogo pove4e ,no idi tyrsi razbirane u raka ,kato i toi sam nemoje da se razbere..Moje i da te e vzel za tolko vlubena i blizka ,4e prespokoino da si izliva lo6ite nastroeniq vyrhu teb..Moje da sa mnogo ne6ta..

celta opravdava sredstvata!


Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: ra4kaA]  
Авторzaintriguvana (Нерегистриран)
Публикувано07.06.04 08:41



Chudesno gi opisvash racite:) Interesno mi e da cheta, pishi oshte. Biah vliubena v rak i oshte go haresvam, no niakak si s tuga. Racite nosiat tuga. Savetite, koito davash - rabotiat:) - izpitah gi, turpenieto nai-dava rezulata, i vedroto priatelsko otnoshenie. Nikakvi zabelejki ili saveti-priemat go kato mnogo naraniavashta kritika.
A sega da ti kaja za bliznaci - ot mnogo godini sam s edin:) Dai mu svoboda! Prahtai go nasam-natam, kato se vurne badi vesela, razpitvai go, pravi bezobidni jizneradostni komentari. Jivotut s bliznak e igra- shte te zabavliava, shte te iznenadva, kato veselo dete e. Obichat da gi zakachash - s mnogo humor, nai-veche erotichno. Te ne sa muje- te sa deca. V nachaloto e nai-trudnoto - ako mnogo go ogranichavash, ako go zadushavash s liubovta i vnimanieto si - shte se chudi kak da se izmukne. Ne hodi i ne iskai da hodish navsiakade s nego, davai mu pochivki. Te sa s leko surce i s tiah e lesno. Nishto podobno che sa neverni- te sa liubopitni i obichat da obshtuvat, drujeliubni imnogo zabavni- ne priemai obshtitelnostta za izneviara. Romantichni sa i igrivi - ne obichat da im visnesh na vrata s vliuben pogled- po-dobre go poshtipni ili poopipai tuk tam:)) Izmukvai se - da te goni:) Spechelish li go - imash nai-viarna opora. Nikakvi drami - za tiah jivotut e igra - vkliuchi se i ti:) Prati go da igrai s drugi - edva li shte iska, dori i da opita- shte doticha pri teb.
Dano da ti e na kusmet:) I pishi pak:)



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: zaintriguvana]  
Автор ra4kaA (zapoznata)
Публикувано07.06.04 19:11



От каквато и зодия да е мъжа си е мъж и все проблеми има.Някъде про4етох , 4е Близнака и Рака са две деца ,на първото много лесно му се отклонява вниманието от някоя игра4ка,винаги бърза към новата ,докато другото като защипе нещо и няма пускане ,докато не я изцеди докрай.Знам съ6то ,4е и от общите характеристики ,всеки 4овек притежава 8 от всеки 10 описани ка4ества.Ве4е не се знае ,кое 6те е по-силно изразено,при даден 4овек ,при друг от съ6тата зодия пак 6те си го има ,но по-слабо изразено.Тия планетарни енергии са въпрос на дози като при коктейлите ,или кафето.Ако на 4а6а кафе и сложи6 ,и малко мляко ,а в друга пове4е мляко и малко кафе ,и най-разли4ни такива комбинации се полу4ават и разли4ни напитки.Тая работа и с тъгата на Раците съ6то е доста сложна работа .. ето днес цял ден бях в луда еуфория и страхотно настроение ,и изведнъж -БООМ!безпри4инна тъга ,та сега е нещо смесено!Познавам някои раци ,които са ве4но тъжни,познавам други ,които немогат да спрат да се смеят и шегуват.Има и такива като мен ,но мен ме хва6та тая тъга рядко , много рядко на моменти и гледам да си я пазя за себе си ,да не я показвам ,нито пък натрапвам,така ,че пропускам момента със сълзите и драмите ,аз даже хи4 не ги харесвам ,има оба4е др. раци ,като ,4е ли са мазохисти и са влубени в тъггата и се наслаждават на това си състояние.Не6то като възви6ено 4увство...
Това с близнака е много вярно ,там за да им се задържи вниманието на тия палавници ,трябва да си изклу4ително хитра !Още от самото начало крия ревност ,собствени4еско 4увство и давам пълна свобода,не задавам въпроси и не държа да ми се отзванява на всяка кра4ка,просто осъзнах ,откъде ще ми идват проблемите ,и гледам да избягвам от образа на рака ,раз4итаики на поведениетоси от асцендент Лъв."Неможе6 да спре6 вълните,но може6 да се нау4и6 да сърфира6"Проблема идва от там ,4е както вси4ко е наред и внезапно из4езва ,1-во за седмица ,после за месец ,после за 2 месеца и половина ,после за две седмици и сега 4удо не е из4езвал ве4е две седмици.Не 4е искам да е постоянно с мен ,и аз имам нужда от време да се усамотя ,от време за злободневните теми,за спорт и разни женски работи,но за толкова време все си мислех ,4е аз съм сбъркала някъде,а той просто си бил такъв.Ве4е свикнах.чудо досега е нямало ни един скандал,и това съм го забелязала ,много им харесва потупване по дупето придружено с намигване и всякакви такива зака4ки.Само така се действа там ,зака4ки ,безгрижност,лекота ..Весело е наистина и приятно ...[usmihvam
se]Много се радвам ,4е каза 4е са верни..Едно успокоително мнение .Имам един ухажор от тая зодия ,изклу4ително нагло създание ,1-во ми се обяснява6е ,после като го отрязох като кисела крастави4ка ,ми каза ,4е си имал приятелка,но много и изневерявал "6тото неможе всеки ден теле6ко",но правел така ,4е тя да не разбира ,а пък другите незна4ели ни6то за него,но ако склоня може и да се раздели с нея.Няма 6анс.После и моя приятелка близнаци ми говоре6е за тези си убеждения ,как оби4а приятеля си ,но неможе да издържи без други ,и тя правела така ,4е да не разбира .Друг пък такъв ухажор е направо женен.3-я е с Асцендент Рак и отрри4а тотално изневерите.А моя е с асцендент Овен и ваобще не съм информирана за какво става на въпрос .Раз4итам наи-ве4е на асцендентите ,на съвпадите на венери в лъв ,и на луни в близнаци ,при нас..Наистина ве4е свикнах ,преди много се умарях от него,да съм на една вълна с него.постоянно компромиси ,за6тото ,знае6 говорят много ,нетакти4ни са и казват някои не6та не на място,като да ме сравнява с бив6ата си дружка ,дразне6то е ,макар сравненията да са все в моя полза.Та ,ако е писано 6те я бъде ,а междувременно 6те се веселя и няма да го мисля много.Забелязала съм ,4е като ми върже тенекия ,все измисля нещо въпреки ,4е не му искам обяснения ,а тази седмица аз два пъри го вързах и малко бе6е сърдит ,но преглътна за6тото няма право да се сърди,но не го направих наро4но,просто така се слу4и,а тои като по 4удо търпеливо ме 4акал,да не повярва 4овек.Та мисля ,4е най-добре е да се демонстра малко лубов ,пове4е безгрижност и то4но както казва6 "влубения поглед" да е рядко явление ,4е после се отпускат и губят интерес ,нали постоянно трябва да завладяват.То4но както си го казала!Това е ,да се поддържаме неразгадани и незавладяни без драми !
Много ти благодаря!
А ти коя зодия си,4е така хубаво се справя6?


celta opravdava sredstvata!


Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: ra4kaA]  
Авторzainriguvana (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 07:59



Zdravei Ra4ke:))

Izviniavam se, che kirilicata ne mi raboti neshto.
Blagodaria za podrobnite obiasnenia, na vas Racite tova vi se otdava-napravo e udovolstvie da chetesh i slushash. Atova za kokteilite i kafeto mnogo me nakefi:) Mnooogo! Mnogo e tochno. Az ne razbiram mnogo ot astrologia, za men znam che sam zodia Luv, ascedent Bliznaci, luna v Kozi rog, Venera v Rac, drugite ne gi pomnia. Moia Bliznak e s ascedent Bliznaci i se ochakva da ima nai-nepriatnite cherti na bliznaka, no iavno saotnoshenieto v smeskite e dobro i e edin chudesen kokteil:))).
Mislia, che vruzkata s tiah e nai-trudna v samoto nachalo, ako imash turpenie da gi opoznaesh i adaptirash-stava vse po-hubavo i lesno. Da ne ti kazvam kakva revnost me mucheshe v nachaloto-rabotata mu beshe svurzana vse s mladi hubavi momicheta.. Triabvashe da mine vreme,za da se ubedia, che naistina durji na men, da se otpusna i da zabeleja, che vsushnost ednakvo dobre obshtuva i s muje i s jeni, no go pravi niakak si drujeski, s maitap i respect ednovremenno. Sega naprimer ako mi se obadi priatelka i toi se sluchi na telegona-moje nadulgo da si govori s neia, bez nikakvo flirtadjiisko otnoshenie. Oburni vnimanie kak tvoia obshtuva s drugite jeni, s priatelkite ti - zabelejish li, che flirtuva-ne se zanimavai s nego. He znam-tova e neshtoto,koeto strashno bi me otblusnalo ot koito i da e muj. Ima razlika mejdu zakachka i mazen flirt.
Tova za bivshite-zashto da te e iad-neka te sravniava, oshte poveche,che sravneniata sa v tvoia polza. Moiat oshte na purvite sreshti mi razkaza za vsichki bivshi-bez da pitam. Za men tova e izraz na blizost i doverie-precnil e,che zaslujavash da znaesh. Po-dobre li shteshe da ti e ako taino te sravniava i ne znaesh kakvo si misli. Edin savet- ne kazvai nishto losho za bivshite mu-moje da go prieme kato kritika kam samia nego, ili kaji neshto neutralno ili hubavo ili si zamulchi. Predi vreme moiat shteshe da hodi po rabota v grada, kadeto jivee moje bi nai-serioznata mu bivsha priatelka-kazah mu da i se obadi i da se vidiat ako iska, che niamam nishto protiv. Kato se vurna vednaga razkaza kakvo e bilo tam , kak i se e obadil, no ne ia e nameril. Tova e doveri- kakvo poveche da iskam? Ne mojesh da ogranichish edin chovek, vie racite iskate vsichko i edinstveno za vas, no s bliznaka triabva da se nauchish da otpuslash uzdite. Kolkoto poveche go otpuskash,tolkova poveche shte se vrushta pri teb- mislia, che umeiat da ceniat tova i sa blagodarni. Nai-dobrite mi poznati i priateli-muje i jeni sa vse bliznaci-mnogo se razbiram s tiah. Te i po dusha sa deca-chisti niakak si i naivni. Ne znam za tezi,koito ti poznavash- pri tiah iavno ne se e poluchila hubava smes i saotnoshenie-kakto ti se izraziavash:))
A tova che shte ti kaje neshtata taka kakto sa, poniakoga bez kapchica takt- taka e:)) svikvai:)) A ti kakvo ?-predpochtash taktichno da te izlujat li?:) Oburno go na maitap, ne si go slagai na carce, toi i bez tova sled 2 chasa shte e zabravil.
Nie sme mnogo godini zaesno - pochti 15.:) Ne e imalo skandali, nito konflikti-te nenavijdat tova i sa gotovi da iziasniat neshtata, da gi poglednat ot veselata strana i da te nakarat da ne prejiviavash. Az imam loshata cherta da premulchavam, da izbiagvam razgovori - i na tova sa se duljali povecheto nedorazumenia.
Kato kazvash-izchezval-tova kakvo znachi - ne se obajda? Ami, obadi mu se ti i veselo go popitai kade se gubi ikak ia smiata taia rabota ti da se kosiah za nego? ama zaduljitelno s maitap, ako dobavish i erotika- oshte po-dobre:)) Izmisli mu obrushtenie, no ot tipa kote ili milo, a neshto po-shantavo i zabavno.
Ima i drugi neshta, no posle, che stana mnogo dulgo. Razgleijdai go tvoia-nai-veche kak se durji v kompania, kak obshtuva s ostanalite. Dano da se okaje spoluchliv kokteil.
Haide, doskoro:))



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: zainriguvana]  
Автор J.B. (pita6ta ;))
Публикувано09.06.04 01:52



Здравей,адски ми е ценна тази информация!!!Много ти благодаря!!!Искам да напи6а много неща ,но тук има опасност да ни обвинят ,че не пи6еме по темата и флоод-ваме , и имам една голяма молба към теб ,да се регистрира6 ,ако може ,за да ти пратя на ли4на бележка!!!Наистина 6те се радвам много!!!Не мога да сдържа .. то4но така е 4исти и детски ду6и..познавам такива двама ,той и о6те един 4овек ,но има и други разни коктейли ,въпреки ,4е пак са веселяци...
Това съм аз ,но в месеца на близнаците ,ме избива на промени , и гледай и ника смених!Ra4kaA
Blagodarq ti!!!Do skoro!!!4akam s netyrpenie!!!
usmiwki

celta opravdava sredstvata!


Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: J.B.]  
Автор Damiana (непознат)
Публикувано09.06.04 07:33



Eto me registrirana. :) Mnogo riadko pisha tuk, ne sam savsem naiasno s poriadkite v klubovete. Priatno mi e da cheta prosto.
Chakam belejkata:) zaintriguvana



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: easy]  
Автор TheLastThinglNeedlsYou (LadyBird)
Публикувано09.06.04 11:33



ehehe qvno ne si popadnal na ra4ka minala predi tova prez skorpion..ama ot tezi dobri4kite momi4eta s 6tipki...toi taka 6te i e pokazal kakvo zna4i da si obseben, 4e tq bi napravila vsi4ko samo i samo da ne se 4uvstva6 taka:) oba4e e vupros na kusmet:) qvno si popadnal na zlodeika:)) pozdravi za vsi4ki kozirozi v 4asnost -muje!

"Well-behaved women seldom make history." --Laurel Thatcher Ulrich


Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: ra4kaA]  
Авторjena kozirog (Нерегистриран)
Публикувано20.06.04 17:40



Da ama vsi4ko obarkah. Vednaj go vidyah i se napravih 4e ne go vojdam. Beshe mi stranno zashtoto toy mi pishe 4e ne iska da me vijda i takiva neshta, a pak az da otivam pri nego i da mu kazvam zdrasti. Samo go izgledah syakash go mrazya i visokomerno prodyljeh na pred. Sled kato stignah do myasto kydeto toy ve4e ne mojeshe da me vidi ruhnah psihi4eski i si poplakah. Toy me izgleda togava s u4udvane. Prosto ne mojeh da go zagovorya. Ta v predishnoto pimo me obidi 4e sam mnogo dosadna i samo si tarsya na4in da se doblija do nego. Kak sled kato ne iska edno normalno pismo da mi napishe ve4e tolkova mesev ci sys "zdravey zdrsti az sam dobre napravih tova i tova postignah tova i tova ne postignah tovai tova" i da si kaje bolkite i pobedite Kak moje az smire no da otida pri nego i da mu kaja s usmifka"Zdrasti kakse koga se pribra i t n? Mi ne moga.
Osven tova za 1 godina ne se seti nikoga da me pozdravi za rojden den imen den ,8 mart, 14 fevruari. Ne.Tova yasno govori 4e tozi 4ovek vobshte ne darji na men i nikoga ne e darjal.
To i vrazkata ni (ako moje vobshte taka da se nare4e) ne beshe nyakakva stabilnavrazka i ni deleshe edno takova raztoyanie. Vsi4o beshe samo intuiciya. Da no intoiciyata lyje.
Vsi4ko tova mi e yasno no prosto ne moga da go zabravya i da prodalv\ja napred. Znam 4e trybva da napravya to4no tova, no ne moga. Prosto ne moga. Prosto ne moga da spra da mislya za nego. Prosto ve4e, ne iskam da se budya ne iskam da stavam sutrin ne iskam da jiveya. Iskam samo da spya i da snuvam ,da sanuvam samo nego. Negovata sladka usmivka.
Nay loshoto e 4e ne moga da mu go kaja zashtoto dori nyama da me izslusha.
Kak da se ottyrva ot tova. Prosto nyamam volya da spra da me4taya za nego. Prosto ne ni e bilo pisano. A zashto ne mi e pisano da go prejiveya?



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: jena kozirog]  
Автор J.B. (dua)
Публикувано20.06.04 18:17



Според мен тоя рак е злобар и комплексар..отвратителна работа!!!Моля те регистрирай се ,предпочитам да ти напиша някои неща на лична!И знай в тоя случай сълзите не си струват ,въпреки ,че често се случва да плачеме и обичаме хора ,които ни нараняват!
п.с. аз съм Ра4каА
Благодаря!



Тема Да споделя моите последни наблюдениянови [re: Фeя]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 01:59



На базата на вече тримесечната ми връзка с рак мога да кажа че:
комуникацията с мъжете раци e трудна и изисква постоянна дипломация
не понасят критика поднесена директно или още по-зле - като упрек
изпадат периодично в умопомра4ителни настроения
склонни да прекаляват с алкохола
неуверени в себе си са и имат необходимост постоянно да се самодоказват
склонни към агресия
но и:
неустоимо чаровни
любвеобвилни
много чувствителни и сетивни, което обаче води понякога до прекалена подозрителност
много мили, топли и нежни към хората които обичат
правят много за любимите хора, стараят се да ги зарадват и да се чувстват добре
искрени са, като не понасят увъртания и неискрено отношение от партньора
привързват се силно към любимите хора



Тема Re: Да споделя моите последни наблюдениянови [re: Фeя]  
Авторkoзлe (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 12:00



Не е ли много проблематична такава връзка?
Могат ли положителните качества да компенсират отрицателните, които са твърде сериозни?



Тема Re: Да споделя моите последни наблюдениянови [re: koзлe]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 15:42



Засега връзката е готина.... но мисля че е рано да кажа доколко положителните качества компенсират отрицателните.



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: J.B.]  
Авторjena kozirog (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 15:58



Mi neshto ne moga da se registriram othvarlya me



Тема Re: Да споделя моите последни наблюдениянови [re: Фeя]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано21.06.04 17:57



Здравей!
Аз съм раче и ми беше много мило да чета наблюденията ти, защото са много точни. Мога да доуточня, следното: лично аз като изтъкнат представител на странната зодия рак, не понасям критика, особено поднесена като упрек, ОСОБЕНО когато зная, че критикуващият е прав. Твоят рак същият ли е? Значи една забележка може да ме срине психически и в най-жизнерадостния ми момент. Народе, който не си рак, радвай се, че си всичко друго, но не и рак!
За склонността към агресия не подкрепям. Може би защото съм кожа и кости и е смехотворно да налитам на бой и скандали (ако това имаш предвид, но дори да имаш предвид склонност към караници, пак не подкрепям, не понасям скандалите и празното грачене един срещу друг).
Всичко останало е...абсолютно точно . Бе ние раците сме имали и една камара приятни чертички, а?

"Продавам ротвайлер, голям, чернокафяв, яде всичко, много обича малки деца."


Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: jena kozirog]  
Автор J.B. (dua)
Публикувано21.06.04 20:33



Опитай пак!
Ти си Козирог-винаги успявате и сте много упорити ,така че не се съмнявам,че ще се справиш!:)
Като се свържеме на лична ,ще се прехвърлим на е-майлите ,само се добери до регистрацията ,че понякога има много проблеми с тия бележки!
Хайде ,чакам те!

п.с. и горе главата!



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: J.B.]  
Автор jenakozirog (непознат )
Публикувано21.06.04 22:13



Nay nakraya sam ve4e registrirana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prava beshe kozirozite sme uporiti i naumim li si neshto malovajno go izpalnyavame, za sajalenie tova ne e taka za vajnite neshta



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Фeя]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 16:48



Мъжете раци са досадници отвякъде. Омайват те, гледат те в очите доста влюбено, а всъщност точат щипки да те щипнат.Та да те държат изкъсо. И си умират да командват. Не знам с вас козирозите как е, но аз съм близнак и имам нужда от свобода. Да ти кажа, тягостно е.



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: az]  
Авторkoзлe (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 17:00



Вие, близнаците с когото и да сте, май все свободата ви е приоритет



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Фeя]  
Автор aman ot gluposti (ядосан)
Публикувано24.06.04 15:09



Ами сега като после.... Имам няколко приятели от тая зодия и всичките са адски докачливи. Не знам защо, ама най-докачлив беше един по-дребничък, та не знам дали се дължеше на зодията или на ръста му...

знам и мога /ако искам/


Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Фeя]  
Авторseriozna Kozirojka (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 11:06



Zdravejte.Izklu4itelno interesna tema ,koqto prqko me kasae.Da si priznaq,napravo me ot4aqhte.Iskam da obmenq opit s kozirojki,koito poznavat Racite dobre.Blagodarq Vi.



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Фeя]  
Автордaни (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 15:23



држа да ти кажа че така ще те командва козирога че бял ден няма да видиш много кофти зодия



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: дaни]  
Автор@@@ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 16:34



И защо реши, че сме кофти зодия? Аргументирай се, ако обичаш.



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: @@@]  
АвторDruga kozirojka (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 01:07



Ot mnogo mnogo goliam opit s ra4eta, 6te vi kaja, 4e otno6eniata m/u razi i kozirozi sa izkliu4itelno slojni, poneje hem imame mnogo obshti 4erti, a ot druga strana sme i napulno protivopolojni ( koeto si ima i dobra strana, za6toto se dopulvame).
I dvata sa mnogo 4uvstvitelni, uvajavat drugite,umeiat da izslushvat i razbirat, otgovorni, nadejdni i neveroiatno verni, moje da se razchita na tiah, imat nujda ot lichno prostranstvo, iskreni, no taktichni ( za razlika ot strelcite i skorpionite), mnogo dulboki i silni lichnosti, s dulbok vutreshen sviat i oshte mnogo cenni kachestva. Ima i dosta sushtestveni razliki m/u tiah - rakut e izkliuchitelno murzeliv, a kozirogut e rabotoholik, ..rakut podkrepia i sluji, dokato kozirogut podkrepia, no i upravliava i vlastva, ...rakut se vujhushtava i pochita, dokato kozirogut obicha da mu se vuzhishtavat i da e centur na vnimanie, ...rakut e strahliv i neuveren, a kozirogut e celenasochen i reshitelen - rakut pravi edna krachka napred i posle dve nazad, dokato kozirogut vurvi vinagi naroge, s pochivki po putia... Rakut ima nujda ot sigurnost, a kozirogut - ot liubov.
Dopulvat se chudesno, stiga na kozirogut da ne mu pisne ot postoiannoto dushevno " ne"ravnovesie na ra4eto i neprekusnatoto lutane iz mechti i iliuzii, a ot druga strana rakut triabva da svikne, 4e negovoto kozle ima nujda ot publichnost i postijenia, ot pokoriavane na vurhove...
Kozirogut pomaga na rakut da se 4uvstva siguren, a rakut pomaga na kozirogut da se 4uvstva obichan - imenno tova e, ot koeto se nujdaiat...




Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Druga kozirojka]  
Авторseriozna kozirojka (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 09:59



Mnogo dobre argumentirano !!!!!Psihologyt v nas e silno zalojen i v tova otno6enie otli4no se dopylvame s ratsite.Kozirojki - gordejte se s na6ata zodiq!!!!Molq vi pi6ete mi za vpe4atleniqta si ot myjete Rac.Tozi vypros mnogo me kasae ,a niqmam opit s tezi zavladqva6ti syrtseto strannitsi.Blagodarq vi.



Тема drugata kozirojkaнови [re: seriozna kozirojka]  
Автор Herra (Capricornus)
Публикувано01.07.04 02:09



Rakut ima nujda ot romantika, 4uvstva, krasota i mnogo i raznoobrazni idei. Razkrii du6ata si pred nego, budi mnogo iskrena, obru6tai mu mnogo vnimanie... no nai-ve4e mu dai sigurnostta, ot koiato toi ima nujda ( vupreki, 4e zvu4i dosta nelogi4ko, za6toto toi e mujut;) , dokaji mu vernostta si i obi4ta si ( tova pri nego triabva da go pravi6 vseki den;), ..otdai mu se napulno i nikoga niama da iska6 da si trugne6 ot neveroiatnia podvoden sviat ot chuvstrva, v koito toi 6te te potopi. Ne zabraviai, 4e toi e adski 4uvstvitelen i lesno ranim, a nie kojirozite mojem da budem dosta jestoki,... napravi usulia, tova e moiat suvet... edno ti kazvam sus sigurnost - niama da sujaliava6!



Тема Re: drugata kozirojkaнови [re: Herra]  
Авторkoзичka (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 02:48



Ама писва ми да го коткам и лелея, бе-е-е!Уморих се, до гуша ми дойде!



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Фeя]  
Авторpazo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 15:35



rak sam, ot li4en opit kazvam 4e nyamash problem, ako e v na4aloto na zadiata, ako e v kraya imash problem:)



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: pazo]  
Автор Herra (Capricornus)
Публикувано01.07.04 18:36



Kakvo na4alo i kakuv krai, bre 4ovek? I na koia zodia? Vse pak malko po-to4na terminologia ne moja li da izpolzvash ...?



Тема Re: drugata kozirojkaнови [re: koзичka]  
Автор Herra (Capricornus)
Публикувано01.07.04 18:44



Da be, mnogo dobre te razbiram, da ne misli6, 4e ne znam!! Ama takiva sa si, ...niakoi put napravo taka ti 4ovurkat iz nervi4kite.. Az mejdu drugoto ve4e ne se zanimavam s razi, za6toto mnogo me natovarvat...



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Druga kozirojka]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 21:15



Браво, много добре написано.
Точно така си е



Тема Re: drugata kozirojkaнови [re: Herra]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 21:17



И това е много вярно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.