Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:40 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Фeя]  
Автордaни (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 15:23



држа да ти кажа че така ще те командва козирога че бял ден няма да видиш много кофти зодия



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: дaни]  
Автор@@@ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 16:34



И защо реши, че сме кофти зодия? Аргументирай се, ако обичаш.



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: @@@]  
АвторDruga kozirojka (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 01:07



Ot mnogo mnogo goliam opit s ra4eta, 6te vi kaja, 4e otno6eniata m/u razi i kozirozi sa izkliu4itelno slojni, poneje hem imame mnogo obshti 4erti, a ot druga strana sme i napulno protivopolojni ( koeto si ima i dobra strana, za6toto se dopulvame).
I dvata sa mnogo 4uvstvitelni, uvajavat drugite,umeiat da izslushvat i razbirat, otgovorni, nadejdni i neveroiatno verni, moje da se razchita na tiah, imat nujda ot lichno prostranstvo, iskreni, no taktichni ( za razlika ot strelcite i skorpionite), mnogo dulboki i silni lichnosti, s dulbok vutreshen sviat i oshte mnogo cenni kachestva. Ima i dosta sushtestveni razliki m/u tiah - rakut e izkliuchitelno murzeliv, a kozirogut e rabotoholik, ..rakut podkrepia i sluji, dokato kozirogut podkrepia, no i upravliava i vlastva, ...rakut se vujhushtava i pochita, dokato kozirogut obicha da mu se vuzhishtavat i da e centur na vnimanie, ...rakut e strahliv i neuveren, a kozirogut e celenasochen i reshitelen - rakut pravi edna krachka napred i posle dve nazad, dokato kozirogut vurvi vinagi naroge, s pochivki po putia... Rakut ima nujda ot sigurnost, a kozirogut - ot liubov.
Dopulvat se chudesno, stiga na kozirogut da ne mu pisne ot postoiannoto dushevno " ne"ravnovesie na ra4eto i neprekusnatoto lutane iz mechti i iliuzii, a ot druga strana rakut triabva da svikne, 4e negovoto kozle ima nujda ot publichnost i postijenia, ot pokoriavane na vurhove...
Kozirogut pomaga na rakut da se 4uvstva siguren, a rakut pomaga na kozirogut da se 4uvstva obichan - imenno tova e, ot koeto se nujdaiat...




Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Druga kozirojka]  
Авторseriozna kozirojka (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 09:59



Mnogo dobre argumentirano !!!!!Psihologyt v nas e silno zalojen i v tova otno6enie otli4no se dopylvame s ratsite.Kozirojki - gordejte se s na6ata zodiq!!!!Molq vi pi6ete mi za vpe4atleniqta si ot myjete Rac.Tozi vypros mnogo me kasae ,a niqmam opit s tezi zavladqva6ti syrtseto strannitsi.Blagodarq vi.



Тема drugata kozirojkaнови [re: seriozna kozirojka]  
Автор Herra (Capricornus)
Публикувано01.07.04 02:09



Rakut ima nujda ot romantika, 4uvstva, krasota i mnogo i raznoobrazni idei. Razkrii du6ata si pred nego, budi mnogo iskrena, obru6tai mu mnogo vnimanie... no nai-ve4e mu dai sigurnostta, ot koiato toi ima nujda ( vupreki, 4e zvu4i dosta nelogi4ko, za6toto toi e mujut;) , dokaji mu vernostta si i obi4ta si ( tova pri nego triabva da go pravi6 vseki den;), ..otdai mu se napulno i nikoga niama da iska6 da si trugne6 ot neveroiatnia podvoden sviat ot chuvstrva, v koito toi 6te te potopi. Ne zabraviai, 4e toi e adski 4uvstvitelen i lesno ranim, a nie kojirozite mojem da budem dosta jestoki,... napravi usulia, tova e moiat suvet... edno ti kazvam sus sigurnost - niama da sujaliava6!



Тема Re: drugata kozirojkaнови [re: Herra]  
Авторkoзичka (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 02:48



Ама писва ми да го коткам и лелея, бе-е-е!Уморих се, до гуша ми дойде!



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Фeя]  
Авторpazo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 15:35



rak sam, ot li4en opit kazvam 4e nyamash problem, ako e v na4aloto na zadiata, ako e v kraya imash problem:)



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: pazo]  
Автор Herra (Capricornus)
Публикувано01.07.04 18:36



Kakvo na4alo i kakuv krai, bre 4ovek? I na koia zodia? Vse pak malko po-to4na terminologia ne moja li da izpolzvash ...?



Тема Re: drugata kozirojkaнови [re: koзичka]  
Автор Herra (Capricornus)
Публикувано01.07.04 18:44



Da be, mnogo dobre te razbiram, da ne misli6, 4e ne znam!! Ama takiva sa si, ...niakoi put napravo taka ti 4ovurkat iz nervi4kite.. Az mejdu drugoto ve4e ne se zanimavam s razi, za6toto mnogo me natovarvat...



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: Druga kozirojka]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 21:15



Браво, много добре написано.
Точно така си е




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.