Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:) [re: ra4kaA]  
Автор ra4kaA (zapoznata)
Публикувано06.06.04 21:16



Ot druga strana , s tova otvratitelno povedenie ,koeto e imal kum teb ,moje bi e dostaty4no da ohladnee6 kum nego.Za kakvo ti e takyv 4ovek?Otyrsi se ot nego,Az moje da sym ra4ka ,no ne si padam po myje raci,nqkoi sa po ligavi ot .. i az ne znam.Ima i gotini ,no pak ne me privli4at kato muje i az ne znam za6to..Mnogo sa pla4livi nqkoi ..ama mnogo ,drugi ne ,no neznam tvoq kum koi tip spada.Qsno e ,4e ne biva da go idealizira6 ,a da vidi6 realno tova ,koeto ti dava toi ,dali ti e nujno.Az mislq -Ne!No lubovta e slojno ne6to,az puk si tro6a glavata po bliznaci ,a iskam mnogo pove4e ,no idi tyrsi razbirane u raka ,kato i toi sam nemoje da se razbere..Moje i da te e vzel za tolko vlubena i blizka ,4e prespokoino da si izliva lo6ite nastroeniq vyrhu teb..Moje da sa mnogo ne6ta..

celta opravdava sredstvata!


Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:) [re: ra4kaA]  
Авторzaintriguvana (Нерегистриран)
Публикувано07.06.04 08:41



Chudesno gi opisvash racite:) Interesno mi e da cheta, pishi oshte. Biah vliubena v rak i oshte go haresvam, no niakak si s tuga. Racite nosiat tuga. Savetite, koito davash - rabotiat:) - izpitah gi, turpenieto nai-dava rezulata, i vedroto priatelsko otnoshenie. Nikakvi zabelejki ili saveti-priemat go kato mnogo naraniavashta kritika.
A sega da ti kaja za bliznaci - ot mnogo godini sam s edin:) Dai mu svoboda! Prahtai go nasam-natam, kato se vurne badi vesela, razpitvai go, pravi bezobidni jizneradostni komentari. Jivotut s bliznak e igra- shte te zabavliava, shte te iznenadva, kato veselo dete e. Obichat da gi zakachash - s mnogo humor, nai-veche erotichno. Te ne sa muje- te sa deca. V nachaloto e nai-trudnoto - ako mnogo go ogranichavash, ako go zadushavash s liubovta i vnimanieto si - shte se chudi kak da se izmukne. Ne hodi i ne iskai da hodish navsiakade s nego, davai mu pochivki. Te sa s leko surce i s tiah e lesno. Nishto podobno che sa neverni- te sa liubopitni i obichat da obshtuvat, drujeliubni imnogo zabavni- ne priemai obshtitelnostta za izneviara. Romantichni sa i igrivi - ne obichat da im visnesh na vrata s vliuben pogled- po-dobre go poshtipni ili poopipai tuk tam:)) Izmukvai se - da te goni:) Spechelish li go - imash nai-viarna opora. Nikakvi drami - za tiah jivotut e igra - vkliuchi se i ti:) Prati go da igrai s drugi - edva li shte iska, dori i da opita- shte doticha pri teb.
Dano da ti e na kusmet:) I pishi pak:)



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: zaintriguvana]  
Автор ra4kaA (zapoznata)
Публикувано07.06.04 19:11



От каквато и зодия да е мъжа си е мъж и все проблеми има.Някъде про4етох , 4е Близнака и Рака са две деца ,на първото много лесно му се отклонява вниманието от някоя игра4ка,винаги бърза към новата ,докато другото като защипе нещо и няма пускане ,докато не я изцеди докрай.Знам съ6то ,4е и от общите характеристики ,всеки 4овек притежава 8 от всеки 10 описани ка4ества.Ве4е не се знае ,кое 6те е по-силно изразено,при даден 4овек ,при друг от съ6тата зодия пак 6те си го има ,но по-слабо изразено.Тия планетарни енергии са въпрос на дози като при коктейлите ,или кафето.Ако на 4а6а кафе и сложи6 ,и малко мляко ,а в друга пове4е мляко и малко кафе ,и най-разли4ни такива комбинации се полу4ават и разли4ни напитки.Тая работа и с тъгата на Раците съ6то е доста сложна работа .. ето днес цял ден бях в луда еуфория и страхотно настроение ,и изведнъж -БООМ!безпри4инна тъга ,та сега е нещо смесено!Познавам някои раци ,които са ве4но тъжни,познавам други ,които немогат да спрат да се смеят и шегуват.Има и такива като мен ,но мен ме хва6та тая тъга рядко , много рядко на моменти и гледам да си я пазя за себе си ,да не я показвам ,нито пък натрапвам,така ,че пропускам момента със сълзите и драмите ,аз даже хи4 не ги харесвам ,има оба4е др. раци ,като ,4е ли са мазохисти и са влубени в тъггата и се наслаждават на това си състояние.Не6то като възви6ено 4увство...
Това с близнака е много вярно ,там за да им се задържи вниманието на тия палавници ,трябва да си изклу4ително хитра !Още от самото начало крия ревност ,собствени4еско 4увство и давам пълна свобода,не задавам въпроси и не държа да ми се отзванява на всяка кра4ка,просто осъзнах ,откъде ще ми идват проблемите ,и гледам да избягвам от образа на рака ,раз4итаики на поведениетоси от асцендент Лъв."Неможе6 да спре6 вълните,но може6 да се нау4и6 да сърфира6"Проблема идва от там ,4е както вси4ко е наред и внезапно из4езва ,1-во за седмица ,после за месец ,после за 2 месеца и половина ,после за две седмици и сега 4удо не е из4езвал ве4е две седмици.Не 4е искам да е постоянно с мен ,и аз имам нужда от време да се усамотя ,от време за злободневните теми,за спорт и разни женски работи,но за толкова време все си мислех ,4е аз съм сбъркала някъде,а той просто си бил такъв.Ве4е свикнах.чудо досега е нямало ни един скандал,и това съм го забелязала ,много им харесва потупване по дупето придружено с намигване и всякакви такива зака4ки.Само така се действа там ,зака4ки ,безгрижност,лекота ..Весело е наистина и приятно ...[usmihvam
se]Много се радвам ,4е каза 4е са верни..Едно успокоително мнение .Имам един ухажор от тая зодия ,изклу4ително нагло създание ,1-во ми се обяснява6е ,после като го отрязох като кисела крастави4ка ,ми каза ,4е си имал приятелка,но много и изневерявал "6тото неможе всеки ден теле6ко",но правел така ,4е тя да не разбира ,а пък другите незна4ели ни6то за него,но ако склоня може и да се раздели с нея.Няма 6анс.После и моя приятелка близнаци ми говоре6е за тези си убеждения ,как оби4а приятеля си ,но неможе да издържи без други ,и тя правела така ,4е да не разбира .Друг пък такъв ухажор е направо женен.3-я е с Асцендент Рак и отрри4а тотално изневерите.А моя е с асцендент Овен и ваобще не съм информирана за какво става на въпрос .Раз4итам наи-ве4е на асцендентите ,на съвпадите на венери в лъв ,и на луни в близнаци ,при нас..Наистина ве4е свикнах ,преди много се умарях от него,да съм на една вълна с него.постоянно компромиси ,за6тото ,знае6 говорят много ,нетакти4ни са и казват някои не6та не на място,като да ме сравнява с бив6ата си дружка ,дразне6то е ,макар сравненията да са все в моя полза.Та ,ако е писано 6те я бъде ,а междувременно 6те се веселя и няма да го мисля много.Забелязала съм ,4е като ми върже тенекия ,все измисля нещо въпреки ,4е не му искам обяснения ,а тази седмица аз два пъри го вързах и малко бе6е сърдит ,но преглътна за6тото няма право да се сърди,но не го направих наро4но,просто така се слу4и,а тои като по 4удо търпеливо ме 4акал,да не повярва 4овек.Та мисля ,4е най-добре е да се демонстра малко лубов ,пове4е безгрижност и то4но както казва6 "влубения поглед" да е рядко явление ,4е после се отпускат и губят интерес ,нали постоянно трябва да завладяват.То4но както си го казала!Това е ,да се поддържаме неразгадани и незавладяни без драми !
Много ти благодаря!
А ти коя зодия си,4е така хубаво се справя6?


celta opravdava sredstvata!


Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: ra4kaA]  
Авторzainriguvana (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 07:59



Zdravei Ra4ke:))

Izviniavam se, che kirilicata ne mi raboti neshto.
Blagodaria za podrobnite obiasnenia, na vas Racite tova vi se otdava-napravo e udovolstvie da chetesh i slushash. Atova za kokteilite i kafeto mnogo me nakefi:) Mnooogo! Mnogo e tochno. Az ne razbiram mnogo ot astrologia, za men znam che sam zodia Luv, ascedent Bliznaci, luna v Kozi rog, Venera v Rac, drugite ne gi pomnia. Moia Bliznak e s ascedent Bliznaci i se ochakva da ima nai-nepriatnite cherti na bliznaka, no iavno saotnoshenieto v smeskite e dobro i e edin chudesen kokteil:))).
Mislia, che vruzkata s tiah e nai-trudna v samoto nachalo, ako imash turpenie da gi opoznaesh i adaptirash-stava vse po-hubavo i lesno. Da ne ti kazvam kakva revnost me mucheshe v nachaloto-rabotata mu beshe svurzana vse s mladi hubavi momicheta.. Triabvashe da mine vreme,za da se ubedia, che naistina durji na men, da se otpusna i da zabeleja, che vsushnost ednakvo dobre obshtuva i s muje i s jeni, no go pravi niakak si drujeski, s maitap i respect ednovremenno. Sega naprimer ako mi se obadi priatelka i toi se sluchi na telegona-moje nadulgo da si govori s neia, bez nikakvo flirtadjiisko otnoshenie. Oburni vnimanie kak tvoia obshtuva s drugite jeni, s priatelkite ti - zabelejish li, che flirtuva-ne se zanimavai s nego. He znam-tova e neshtoto,koeto strashno bi me otblusnalo ot koito i da e muj. Ima razlika mejdu zakachka i mazen flirt.
Tova za bivshite-zashto da te e iad-neka te sravniava, oshte poveche,che sravneniata sa v tvoia polza. Moiat oshte na purvite sreshti mi razkaza za vsichki bivshi-bez da pitam. Za men tova e izraz na blizost i doverie-precnil e,che zaslujavash da znaesh. Po-dobre li shteshe da ti e ako taino te sravniava i ne znaesh kakvo si misli. Edin savet- ne kazvai nishto losho za bivshite mu-moje da go prieme kato kritika kam samia nego, ili kaji neshto neutralno ili hubavo ili si zamulchi. Predi vreme moiat shteshe da hodi po rabota v grada, kadeto jivee moje bi nai-serioznata mu bivsha priatelka-kazah mu da i se obadi i da se vidiat ako iska, che niamam nishto protiv. Kato se vurna vednaga razkaza kakvo e bilo tam , kak i se e obadil, no ne ia e nameril. Tova e doveri- kakvo poveche da iskam? Ne mojesh da ogranichish edin chovek, vie racite iskate vsichko i edinstveno za vas, no s bliznaka triabva da se nauchish da otpuslash uzdite. Kolkoto poveche go otpuskash,tolkova poveche shte se vrushta pri teb- mislia, che umeiat da ceniat tova i sa blagodarni. Nai-dobrite mi poznati i priateli-muje i jeni sa vse bliznaci-mnogo se razbiram s tiah. Te i po dusha sa deca-chisti niakak si i naivni. Ne znam za tezi,koito ti poznavash- pri tiah iavno ne se e poluchila hubava smes i saotnoshenie-kakto ti se izraziavash:))
A tova che shte ti kaje neshtata taka kakto sa, poniakoga bez kapchica takt- taka e:)) svikvai:)) A ti kakvo ?-predpochtash taktichno da te izlujat li?:) Oburno go na maitap, ne si go slagai na carce, toi i bez tova sled 2 chasa shte e zabravil.
Nie sme mnogo godini zaesno - pochti 15.:) Ne e imalo skandali, nito konflikti-te nenavijdat tova i sa gotovi da iziasniat neshtata, da gi poglednat ot veselata strana i da te nakarat da ne prejiviavash. Az imam loshata cherta da premulchavam, da izbiagvam razgovori - i na tova sa se duljali povecheto nedorazumenia.
Kato kazvash-izchezval-tova kakvo znachi - ne se obajda? Ami, obadi mu se ti i veselo go popitai kade se gubi ikak ia smiata taia rabota ti da se kosiah za nego? ama zaduljitelno s maitap, ako dobavish i erotika- oshte po-dobre:)) Izmisli mu obrushtenie, no ot tipa kote ili milo, a neshto po-shantavo i zabavno.
Ima i drugi neshta, no posle, che stana mnogo dulgo. Razgleijdai go tvoia-nai-veche kak se durji v kompania, kak obshtuva s ostanalite. Dano da se okaje spoluchliv kokteil.
Haide, doskoro:))



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: zainriguvana]  
Автор J.B. (pita6ta ;))
Публикувано09.06.04 01:52



Здравей,адски ми е ценна тази информация!!!Много ти благодаря!!!Искам да напи6а много неща ,но тук има опасност да ни обвинят ,че не пи6еме по темата и флоод-ваме , и имам една голяма молба към теб ,да се регистрира6 ,ако може ,за да ти пратя на ли4на бележка!!!Наистина 6те се радвам много!!!Не мога да сдържа .. то4но така е 4исти и детски ду6и..познавам такива двама ,той и о6те един 4овек ,но има и други разни коктейли ,въпреки ,4е пак са веселяци...
Това съм аз ,но в месеца на близнаците ,ме избива на промени , и гледай и ника смених!Ra4kaA
Blagodarq ti!!!Do skoro!!!4akam s netyrpenie!!!
usmiwki

celta opravdava sredstvata!


Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: J.B.]  
Автор Damiana (непознат)
Публикувано09.06.04 07:33



Eto me registrirana. :) Mnogo riadko pisha tuk, ne sam savsem naiasno s poriadkite v klubovete. Priatno mi e da cheta prosto.
Chakam belejkata:) zaintriguvana



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: easy]  
Автор TheLastThinglNeedlsYou (LadyBird)
Публикувано09.06.04 11:33



ehehe qvno ne si popadnal na ra4ka minala predi tova prez skorpion..ama ot tezi dobri4kite momi4eta s 6tipki...toi taka 6te i e pokazal kakvo zna4i da si obseben, 4e tq bi napravila vsi4ko samo i samo da ne se 4uvstva6 taka:) oba4e e vupros na kusmet:) qvno si popadnal na zlodeika:)) pozdravi za vsi4ki kozirozi v 4asnost -muje!

"Well-behaved women seldom make history." --Laurel Thatcher Ulrich


Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: ra4kaA]  
Авторjena kozirog (Нерегистриран)
Публикувано20.06.04 17:40



Da ama vsi4ko obarkah. Vednaj go vidyah i se napravih 4e ne go vojdam. Beshe mi stranno zashtoto toy mi pishe 4e ne iska da me vijda i takiva neshta, a pak az da otivam pri nego i da mu kazvam zdrasti. Samo go izgledah syakash go mrazya i visokomerno prodyljeh na pred. Sled kato stignah do myasto kydeto toy ve4e ne mojeshe da me vidi ruhnah psihi4eski i si poplakah. Toy me izgleda togava s u4udvane. Prosto ne mojeh da go zagovorya. Ta v predishnoto pimo me obidi 4e sam mnogo dosadna i samo si tarsya na4in da se doblija do nego. Kak sled kato ne iska edno normalno pismo da mi napishe ve4e tolkova mesev ci sys "zdravey zdrsti az sam dobre napravih tova i tova postignah tova i tova ne postignah tovai tova" i da si kaje bolkite i pobedite Kak moje az smire no da otida pri nego i da mu kaja s usmifka"Zdrasti kakse koga se pribra i t n? Mi ne moga.
Osven tova za 1 godina ne se seti nikoga da me pozdravi za rojden den imen den ,8 mart, 14 fevruari. Ne.Tova yasno govori 4e tozi 4ovek vobshte ne darji na men i nikoga ne e darjal.
To i vrazkata ni (ako moje vobshte taka da se nare4e) ne beshe nyakakva stabilnavrazka i ni deleshe edno takova raztoyanie. Vsi4o beshe samo intuiciya. Da no intoiciyata lyje.
Vsi4ko tova mi e yasno no prosto ne moga da go zabravya i da prodalv\ja napred. Znam 4e trybva da napravya to4no tova, no ne moga. Prosto ne moga. Prosto ne moga da spra da mislya za nego. Prosto ve4e, ne iskam da se budya ne iskam da stavam sutrin ne iskam da jiveya. Iskam samo da spya i da snuvam ,da sanuvam samo nego. Negovata sladka usmivka.
Nay loshoto e 4e ne moga da mu go kaja zashtoto dori nyama da me izslusha.
Kak da se ottyrva ot tova. Prosto nyamam volya da spra da me4taya za nego. Prosto ne ni e bilo pisano. A zashto ne mi e pisano da go prejiveya?



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:)нови [re: jena kozirog]  
Автор J.B. (dua)
Публикувано20.06.04 18:17



Според мен тоя рак е злобар и комплексар..отвратителна работа!!!Моля те регистрирай се ,предпочитам да ти напиша някои неща на лична!И знай в тоя случай сълзите не си струват ,въпреки ,че често се случва да плачеме и обичаме хора ,които ни нараняват!
п.с. аз съм Ра4каА
Благодаря!



Тема Да споделя моите последни наблюдениянови [re: Фeя]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 01:59



На базата на вече тримесечната ми връзка с рак мога да кажа че:
комуникацията с мъжете раци e трудна и изисква постоянна дипломация
не понасят критика поднесена директно или още по-зле - като упрек
изпадат периодично в умопомра4ителни настроения
склонни да прекаляват с алкохола
неуверени в себе си са и имат необходимост постоянно да се самодоказват
склонни към агресия
но и:
неустоимо чаровни
любвеобвилни
много чувствителни и сетивни, което обаче води понякога до прекалена подозрителност
много мили, топли и нежни към хората които обичат
правят много за любимите хора, стараят се да ги зарадват и да се чувстват добре
искрени са, като не понасят увъртания и неискрено отношение от партньора
привързват се силно към любимите хора




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.