Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: мъж Козирог [re: Eлa]  
Автор despina.t ()
Публикувано01.06.04 00:17



Е как! Нали трябва да се направи на важен, тежък, недостъпен. Ти пък от самото начало искаш. Не става така. Там се демонстрира характер. Ама и това ще мине



Тема Козирог rak [re: despina.t]  
Авторxx (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 21:48



Ох, не мога да се въздържа. Не съм жена Козирог, но съм с асцендент, луна и сигнатура Козирог, та ми е силен козелът. Най-голямата ми любов си остава един Рак .... Слънчев знак Лъв съм.
Раците - да, пият. Това ме притесняваше. Любов от пръв поглед. Ходихме реално 3 седмици, съсах аз, защото беше женен, и обсебващ. Видях го след години - все едно всичко беше вчера. Още мисля за него, когато ми е тежко, за любовта, която ми беше показал. Никой друг дотогава и след това не го е поостигнал. обичам го все още. ако успееш да лекуваш раните му постоянно, и да не се умориш да го окуражаваш почти във всичко, имате бъдеще. това последното у тях явно не е слабост, а рачешката ранимост и това че "светът е прегрешил спрямо тяхната нежна душа."



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:) [re: ra4kaA]  
Авторjena kozirog (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 22:43



Da ama toy mi kaza 4e ne iska da me vijda nikoga pove4e i ne isk da 4uva za men nishto pove4e. Vinagi kogato mu pisheh @mail4e mi povtaryashe vse tova. I az sam mu mnogo obidena , no na nego ne mu puka. Ujas napravo. Nakraya mnogo me obidi, i tolkova silno me obidi 4e istri vsi4ki hubavi spomeni. i makar 4e ve4e i az nee iskkam da go vijdam i da 4uvam za nego ne znam kak da si go izkaram ot tapata glava. Samo si sedya v kashti i si reva za nego. Napravo se pobarkvam. Vsi4ko mi tragna nadolu.



Тема Re: Козирог rak [re: xx]  
Авторshmirgela (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 23:22



Kakvo zna4i "signatura"? Stana mi lubopitno ..., hm liuboznatelstvoto me obvze toest. Kak se opredelia, vajno li e vaobste? (Az imam Slance v Rak, Asc. Telec, Luna, Venera i Merk v Lav.)

.... Inache po temata - mnogo nesta izpisahme, no da oprovergaia niakoi ot tiah:
v moia slu4ai (i az sm rak).
Za 5 godini sajitelstvo - izneveri niama, alkohol - vinagi umereno plus 1 do/ili 2 pati godi6no izvan petolinieto.
Ne zastoto sam prestarial (na 31 god sum), a zastoto taka mi idva.
No nezavisimo che si obi4am jenata, se slu4va da srestnesh hora, dostoini za partniori. V tova niama nisto greshno. Daje naprotiv - detinsko e da tvardish , che vsi4ko drugo nestruva. Srestnah daje mnogo prekrasna jena - Kozirog.
Po gorespomenati pri4ini vrazkata si ostana na nivo priatelstvo, sas sastoto prisastvie na toplota i nejnost. Kakvo pove4e da iskam??



"Престъпна любов няма" е казал един мъдър и прозорлив човек



Тема Re: Козирог rak [re: shmirgela]  
Автор ra4kaA (zapoznata)
Публикувано04.06.04 03:04



"Престъпна любов няма"...kazal go e Petyr Dynov ,koito sy6to e Rak!

celta opravdava sredstvata!


Тема Re: Козирог rak - do Shmirgela [re: shmirgela]  
АвторFine (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 11:48



Сигнатура, Шмиргел, е доминиращ знак, опеределен по следния начин: гледат се в какво са ти там всички планети и асцендент. Определя се кой елемент преобладава - например Вода. След това се определя кое качество преобладава - например Крадинален знак. (Освен по елементи, знаците се делят и по качества - Кардинални, Подвижни, Неподвижни; Първите са Овен, Везни, Рак и Козирог; вторите са - Близнаци, Дева, Стрелец и Риби; третите са Телец, Лъв, Скорпион и Водолей. Първата група най-общо са водачи, втората - комуникативни и в постоянно движение, третите - постоянстващи и инати). Това са много обобщени обяснения, но за тука толкоз.
Та ако ти преобладават елемент Въздух и качество Неподвижни, сигнатурата ти е Везни. Сигнатурата сама по себе си е относително важна и трябва да се гледа на фона на всички останали неща и домониращи тенденции. Това важи са повечето от елементите на хороскопа - не се гледат изолирано. С две думи не е просто аритметика. Възможно е да не може да се определи сигнатура.



Тема Re: Козирог rak - do Fine [re: Fine]  
Автор despina.t ()
Публикувано04.06.04 14:18



Нещо не мога да свържа.
Ако имаш преобладаващи елемент Въздух и качество Неподвижен сигнатурата ти Везни ли е или Водолей.



Тема Re: Козирог rak - Sorry, нещо се обърках [re: despina.t]  
АвторFine (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 18:25



Деспина, сбъркала съм. Водолей разбира се.



Тема Re: Козирог rak - Sorry, нещо се обърках [re: Fine]  
Автор despina.t ()
Публикувано06.06.04 19:48



И аз така си помислих, че нещо не ми се вързваше логично , но да питам за по-сигурно



Тема Re: жена Козирог/ mъж Рак....ами сега?:) [re: jena kozirog]  
Автор ra4kaA (zapoznata)
Публикувано06.06.04 21:06



Stranna rabota.Ot moq gledna to4ka ,kogato az naistina nejelaq da vijdam i 4uvam nqkogo nikoga pove4e ,daje ne si pravq truda da mu otgovarqm.Tozi 4ovek trqbva mnogo da me e izdraznil,dori i na nai- syrzerazdiratelnite pisma ,ili tel. obajdaniq ,nai-mnogo o6te pove4e da nalee maslo v ogynq..Toi ti e otgovoril i ti e nagovoril tiq ne6ta..
1. V tiq momenti moje da e bil v kofti ra4e6ko nastroenie..trqbva da si Rak da znae6 kakvo e tova.Prosto netyrpimo ujasno.Lavina gnqv nadiga6ta se sre6tu ne6to neopredeleno,otrova ,koqto 6te6, ne6te6 izsipva6 vyrhu pyrviq sre6tnat ,kolkoto i lubim da e toi...
2. Ti sigurna li si ,4e ne si go obidila po nqkakyv na4in i po tozi na4in da si go naranila?Mnogo sa doka4livi,no ne mu pravi "evala" det se vika..,oba4e pyk ot druga strana trqbva da si tyrpeliva ,za da se spravi6..
3.Ne se ot4aivai,zapazi spokoistvie i "o4akvai nai-lo6oto ,za da ne ostane6 razo4arovana"
Moje sled prekrasnata iznevqrva da se e po4uvstval guzen i da si misli"tq e vinovna"..4uvstvoto za otgovornost tam e mnogo silno.
4.Potyrsi go sled izvesno vreme ,dryj se taka vse edno ne ti puka ,,no bydi mila,i v nikakyv slu4ai visokomerna da ne stane efekta obraten,za da go ambicira6,toi hem 6te se zasrami ot sebe si ,hem 6te go ambicira6.Tam s dobro se deistva ,no bydi i drypnata ,svobodna :).
Samo iz4akai..Moje i da sym razbrala pogre6no ,no prosto se opitvam da vlezna v polojenie i po svoi ra4e6ki na4in razbiram ne6tata!
Spokoino,vsi4ko 6te se opravi!
Tyrpenie i Uspeh ti jelaq !

celta opravdava sredstvata!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.