Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:36 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Обаждам ви се от отвъдното  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано22.07.02 20:06




Здравейте,
Тук е много хубаво!
Тук астрологията е силно развита наука, има вакантни места?



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: ПЪTниk]  
Автор Циraнkaтa (с чизми)
Публикувано22.07.02 23:48



привьЕт! - винаги във точния момент:))) - респект!

давай сега делово по въпроса - колко искаш? и как ги искаш? ... ципнати, цапнати ... секви има астрололози тука(тя и затуй все тъй недоразвита - ама тва и е чара) , кака, - хеле пък кат за теб ... найбъш ша го ципцапнем ... иии как ша плащаш, кака, от отвъдното?!?
а?!?:))))
тук си е се същото ... ем си, кака, знаеш, че от те тука тЕ по-убаво нема!!! - ама полъжи ма малце ... :))))

а! и забрави! женските не давам!



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: Циraнkaтa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано23.07.02 17:09




Хубава работа, ама циганска
Какви женски не даваш- астроложки ли?
Че за какво са ми мъжки, те нямат седми чувства, а нали знаеш такова, астрологията не може без седмо чувство, пък и кой ще пере и готви, тук да не си мислиш, че не ядем. Виж , аз съм решил да стана велик мъж, а това нещо без жена не става, ей пак се сетих за прането и готвенето, хайде, тук за секс се намира винаги по нещо, но за готвене и пране няма, сигурно и те искат да станат велики жени и ще трябва аз да готвя и пера, сега пък за секса се сетих, обърках се, но мъжки не ми трябват.
Значи искаш да ти видя сметката, да ти платя, стига с тези пари де, натура не върви ли вече при вас?
Еееех като се заприказвах с теб си спомних за едни спомени там при вас с една красива, интелигентна, циганка, само красивия спомен ми остана от нея.
Посочи ми кои астролози тук са готови за горе и ще ти платя, може и комбина да направим с теб, ти не си ли врачка?



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано23.07.02 20:03



В лудницата ли си пак, бе?



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ (ж.р.)
Публикувано24.07.02 04:15



ииии така не мислиш ли, че ще засегнеш някой мъж дето и да готви може, пък и да чисти. и поради что си рече, че астроложките могат да чистят или готвят - щото приказват за това ли:))))

Иии какви са тия сега - горе, нали беше отвъд - я се уточни моля те, видя простовата женица и тутакси разпъна ластика:))

Толкова от циганка - спомен :) ... хубав.
Пък и речта им - за кривите си работи като говорят пак човешката и мъдро го казват. ние българите пък казваме: абее, остави се - българска работа (приблизително). край! - няма напред вече тая работа ... остави, зарежи. Циганите и като се псуват се наричат ... това което са. На майките си не посягат.То който иска - и при циганина ще го види, пък и урок ще си вземе - освен спомена ... та подозирам, че и от онази циганка повечко ти е останало ... ама се стискаш - не казваш. Или опитваш с циганка да се надлъгваш?!:))



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 06:21



много носталгично звучиш нещо

пък и с песните..../както Хари каза снощи/



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: searcher]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано24.07.02 11:59



Здрастиии, ти жив ли си още ве човек, че как оживяваш с тези големи уста, още ти се чудя.
От лудницата пиша, ама не ме излагай тук пред хората?



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано24.07.02 12:05



Не мислех нито мъж да засегна , нито жена, нито циганите, нито циганката. Извини ме пред тези всичките засегнати от мен.
Как да се надлъгвам с теб като сама си се излъгала, какви неща си ми написала, нима аз съм те излъгал. Виж да сгреша мога, но да се надлъгвам с такава лъжкиня като теб не бих се наел.
Няма ли да ми простиш?



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано24.07.02 12:19



Не си права за мен...не е носталгично, а меланхолично, направо депресия.
Сигурно е от това, че не мога да победя съдбата си. Какво казват звездите за мен, любима астроложке, кога ще е най удобния момент да я ликвидирам?

Написал съм много депресивни текстове за песните на Хари.
Поздрави момчето от мен ако не се срещна с него тук.



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: ПЪTниk]  
АвторPaXApи (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 19:50



Момчето е поздравено :)))

Луна се пени над Китай
Ела да пием чай :)))

Ами ела да посвирим :))
Тъкмо банда се заформя :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.