Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 13.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Обаждам ви се от отвъдното  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано22.07.02 20:06




Здравейте,
Тук е много хубаво!
Тук астрологията е силно развита наука, има вакантни места?



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: ПЪTниk]  
Автор Циraнkaтa (с чизми)
Публикувано22.07.02 23:48



привьЕт! - винаги във точния момент:))) - респект!

давай сега делово по въпроса - колко искаш? и как ги искаш? ... ципнати, цапнати ... секви има астрололози тука(тя и затуй все тъй недоразвита - ама тва и е чара) , кака, - хеле пък кат за теб ... найбъш ша го ципцапнем ... иии как ша плащаш, кака, от отвъдното?!?
а?!?:))))
тук си е се същото ... ем си, кака, знаеш, че от те тука тЕ по-убаво нема!!! - ама полъжи ма малце ... :))))

а! и забрави! женските не давам!



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: Циraнkaтa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано23.07.02 17:09




Хубава работа, ама циганска
Какви женски не даваш- астроложки ли?
Че за какво са ми мъжки, те нямат седми чувства, а нали знаеш такова, астрологията не може без седмо чувство, пък и кой ще пере и готви, тук да не си мислиш, че не ядем. Виж , аз съм решил да стана велик мъж, а това нещо без жена не става, ей пак се сетих за прането и готвенето, хайде, тук за секс се намира винаги по нещо, но за готвене и пране няма, сигурно и те искат да станат велики жени и ще трябва аз да готвя и пера, сега пък за секса се сетих, обърках се, но мъжки не ми трябват.
Значи искаш да ти видя сметката, да ти платя, стига с тези пари де, натура не върви ли вече при вас?
Еееех като се заприказвах с теб си спомних за едни спомени там при вас с една красива, интелигентна, циганка, само красивия спомен ми остана от нея.
Посочи ми кои астролози тук са готови за горе и ще ти платя, може и комбина да направим с теб, ти не си ли врачка?



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано23.07.02 20:03



В лудницата ли си пак, бе?



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ (ж.р.)
Публикувано24.07.02 04:15



ииии така не мислиш ли, че ще засегнеш някой мъж дето и да готви може, пък и да чисти. и поради что си рече, че астроложките могат да чистят или готвят - щото приказват за това ли:))))

Иии какви са тия сега - горе, нали беше отвъд - я се уточни моля те, видя простовата женица и тутакси разпъна ластика:))

Толкова от циганка - спомен :) ... хубав.
Пък и речта им - за кривите си работи като говорят пак човешката и мъдро го казват. ние българите пък казваме: абее, остави се - българска работа (приблизително). край! - няма напред вече тая работа ... остави, зарежи. Циганите и като се псуват се наричат ... това което са. На майките си не посягат.То който иска - и при циганина ще го види, пък и урок ще си вземе - освен спомена ... та подозирам, че и от онази циганка повечко ти е останало ... ама се стискаш - не казваш. Или опитваш с циганка да се надлъгваш?!:))



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 06:21



много носталгично звучиш нещо

пък и с песните..../както Хари каза снощи/



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: searcher]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано24.07.02 11:59



Здрастиии, ти жив ли си още ве човек, че как оживяваш с тези големи уста, още ти се чудя.
От лудницата пиша, ама не ме излагай тук пред хората?



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано24.07.02 12:05



Не мислех нито мъж да засегна , нито жена, нито циганите, нито циганката. Извини ме пред тези всичките засегнати от мен.
Как да се надлъгвам с теб като сама си се излъгала, какви неща си ми написала, нима аз съм те излъгал. Виж да сгреша мога, но да се надлъгвам с такава лъжкиня като теб не бих се наел.
Няма ли да ми простиш?



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано24.07.02 12:19



Не си права за мен...не е носталгично, а меланхолично, направо депресия.
Сигурно е от това, че не мога да победя съдбата си. Какво казват звездите за мен, любима астроложке, кога ще е най удобния момент да я ликвидирам?

Написал съм много депресивни текстове за песните на Хари.
Поздрави момчето от мен ако не се срещна с него тук.



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: ПЪTниk]  
АвторPaXApи (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 19:50



Момчето е поздравено :)))

Луна се пени над Китай
Ела да пием чай :)))

Ами ела да посвирим :))
Тъкмо банда се заформя :)))



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk]  
Автор WastingLove (Kittie)
Публикувано24.07.02 20:33



ааа има ли нет в отвъдното?! Надеждни ли са доставчиците? По колко взимат

Трябва да се смее човек. Иначе ще се побърка!


Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: WastingLove]  
Автор////////// (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 17:55



Здравейте !!!

Нещо някоя срещичка да съм пропуснал ?



//



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ (ж.р.)
Публикувано26.07.02 00:42



и какво сега - ще ме оставиш да си седя самоизмамена?

за прошка сто пъти сме говорили - хич не ме чуваш еееех

ама пък кажи, че не познавам ... че не искаш да разкажеш за циганката



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: PaXApи]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано30.07.02 20:58



ПриветХари,
ПЪТника преписва:" Друже тука
за да постигнеме сполука,
е нужна друга колесница,
където твърдоста е спица...
...и знай че ничия десница,
приятелю, не би могла
да обърне таз кола!"


Късно ли е вече?



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: WastingLove]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано30.07.02 21:01



Ти сериозно ли ме питаш за тук, дълго е за разказване.
Всичко сами си правим и само си става, много е интересно! Има едни други между нас тук които чакат на нас защото на тях не им става нищо само, но и те си си правят от нащо нещо, малко е сложно, но е така!



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано30.07.02 21:05



Ти гъркиня ли си , защо се представяш за циганка?
Ти ме омагьоса май, няма да се върна във вашия свят, така да знаеш.
Тук ми е хубаво - аз ви имам вие ме нямате, като дойдеш ще видиш?



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: ПЪTниk]  
АвторPaXapи (Нерегистриран)
Публикувано30.07.02 21:09



Късно е за преписи :))))

Но ако ти дойде - идвай :))))



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: PaXapи]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано30.07.02 21:11




Хари, аз съм мъдър човек
Ти виждал ли си мъдрец на купон?
Туй нещо и в Китай го няма!



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk]  
Автор 3opa (***)
Публикувано31.07.02 09:33



Здрасти ПЪТник.

Ама да знаеш само как ме амбицираш да поема към отвъдния свят.
Досега не съм имала такова желание, ама щом астрологията е на такова ниво сигурно си заслужава да се види и онзи свят.

Прехвърли някои знания от там насам.

А ти в коя част на онзи свят си точно? Така де, ами къде да те потърсим.



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: 3opa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано31.07.02 12:14



Ползвай си амбициите, но не забравяй , че определеното ти време не е свършило, имаш още работа там. Ти нали четеш по звездите, не го ли пише там?
Намирам се в шестата сфера, не се притеснявай ако ти не можеш аз ще идвам при теб!
Какви знания да ти прехвърля, всички, в определена област или конкретни?



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk]  
Автор 3opa (***)
Публикувано31.07.02 12:32



Ааа, значи ти си приключил с работата си тук.

Ама тая шеста сфера какви ви е събрала... Нещо много ухилен ми се виждаш Амброзия ли ви дават, що ли... Голям купон сигурно пада там ...



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: 3opa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано31.07.02 13:31



Преключих с работата, времето не ми стигна, тук съм на почивка, не като теб да работя от сутрин до вечер там.
Купонната система не е позната тук
Още ли ти се виждам ухилен?
Махни си очилата или им смени стъклата?
Там където си ти поне имате много видове стъкла за очила, можеш да ме виждаш какъвто си пожелаеш, избери си нещо там и ме гледай както си желаеш, но не ме питай защо ти изглеждам еди си какъв, че няма да мога да ти отговоря и така ще ме видиш друг?
Гледай, гледай! Как ти изглеждам сега?



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk]  
Автор 3opa (***)
Публикувано31.07.02 13:56



Абе ние тук се претерпахме от работа - от сутрин до вечер и на другия ден пак същото.
Ама теб да те питам - то само почивка и пак почивка в тая шеста сфера ... Ни ви ли ръчкат от време на време да поработите малко, че щом си нямате купонна система сигурно на кеш я карате?

Избрала съм си релаксиращ вид на екрана и ми се виждаш малко позеленял...



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: 3opa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано31.07.02 14:15



Най- много ме вълнуват вижданията ти, аз и за това идвам тук при вас отвреме навреме.
Не работим и пари нямаме, ти не ме ли разбра от пръв път?
Това е второто нещо за което все още идвам при вас!
Липсвате ми !



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk]  
Автор 3opa (***)
Публикувано31.07.02 14:40



Добре де. Не толкова носталгично...
Явявай се тогава като призрак от отвъдното... и разказвай за живота там.

Знанията, ако можеш телепатично да ми ги предаваш ще бъде най-добре. Без много труд. Става ли?



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: ПЪTниk]  
Автор Moapeйн ()
Публикувано31.07.02 15:50



ама не видиш ли, че съм жена - какви въпроси ми задаваш ... гъркиня, циганка, с име, без име - туй съм си.

ииии що тъй пак ме мамиш ... или не верваш да мога достатъчно добре сама да се измамя - заа мое доброоо кат едното нищо ще речеш, че го правиш ... и каква е идеята ?!? ... бил не бил той наш
аааами чий си?!? я си намести очилата - ей на - тук сме си, и ти си тук ... при нас - ми кво ме моташ - наш си си!!!

Ама ти май не ни щеш ...аааа?!! иии що тъй?!? сръдльо такъв - кат не може да ми каже горе ли или в отвъдното и сръд!бравос - тая Хера горката - не забравяй поздрав спициален да и предадеш, хей хубава жена, хубав човек - щом та изтрая през целия юпитер в Рак пък от утре, Зевсее - може и да ме лъжеш ама кой ли ще заблудиш, че директно към Слънцето си тръгнал (та що тъй лъжеш изгрева женствен че си отвъд - а?!?) ... наа добър път - ама много те моля, спазвай знаците и правилата там за движение към и по Слънцето - там препинателните, пътните и безпътните ... абе ред да има - ад му мисли слънчицето какво го чака иии жалост имай и милост и респект - Слънце е тва, ееей - не тая работа като оная ... оная я забрави! - било каквото било

щяла съм да видя като дойда - е как да дойда (засилила съм се) кат така ме омагьогваш -- ела отвъд туй-онуй, пък накаряя - те ни най на жегата и нанагорното ... хубаво де - ше мисля, ама кой кого ще носи ?! или кат фтички ша си фъркаме ... абе дай ясна концепция за преминаване в отвъдното през по нанагорното

иии неееедей много да ме лъжеш - нали каз, че това и сама мога ... давай и истината да опитаме ... може пък да не е много крива - или?!




Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: 3opa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано31.07.02 16:35




Зората си е Зора, каквото и да и кажеш не вярва на залеза, сега пък тези носталгични стъкла от къде си ги постави на очилата?
Щом казваш добре и ти харесва и за мен е добре така.
За мен не е проблем да ти предавам телепатично, проблема е в приемането не в предаването... и с тези твои очила...? Твоите очила автоматични ли са, често се сменят, не може да съм толкова разнолик колкото ме виждаш. Тук при нас нещата не са такива, като дойдеш ще разбереш, нали не бързаш?



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: Moapeйн]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано31.07.02 16:49



Извинявай, не видях че си жена, мислех те за циганка. Ако знаех нямаше да разговарям с теб, права си!
Не съм ваш, не съм, много ми се иска да съм ваш, но нали вече разбра, че съм в отвъдното, а ми говориш като на жив човек.
Благодаря за Хера, ще и предам, случайно е до мен сега, тя има медал за това за което пишеш ти, не я мисли ти Хера, благодаря!
Какво Слънце сънуваш, какви Слънца? За пътя не се притеснявай и за знаците, дори и да не ги забележиш пак ще се срещнем тук с теб!
Не те разбрах какво искаш да опиташ, не си ли опитвала вече?
Дали мога да ти помогна от тук? Добра жена ми се струваш и ме е страх от теб?
Със здраве, до скоро , може би



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk]  
Автор 3opa (***)
Публикувано01.08.02 09:50



Ами виж сега, не е възможно да бъдеш еднолик. Всеки си има по няколко лица. В един момент показва едното, в друг - съвсем различно от предишното. Не си ли съгласен? Нали всички сме актьори ...

Разкажи какви са нещата там? Все пак е добре да съм подготвена.
Обичам приятните изненади, но ако е нещо не дотам желателно, как да го избегнем.

Приятен ден...



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: ПЪTниk]  
Автор Moapeйн ()
Публикувано01.08.02 15:24



хайде пак - страх те било от мене ... дето съм жена ли?!

ами решавай се най-после де - ще си играем ли или не ... с ластиците

и туй за Хера дето ми говориш - че била току До тебе ... кажи верно ли да го вярвам - да не си я дръпнал само за фотото, ей разбери ме и мене що не ти вярвам - как ще така до тебе ... ами неестествено е това ... мястото на жената е точно срещу мъжа и на мъжа точно срещу жената ... един срещу друг вървят/стоят цял живот ... очи в очи - толкоз.
Пък като имат крака и снага очите - танц ... хммм - и що така аз си рекох,че ме каниш в отвъдното - нали рече била съм щяла да видя като дойда ... то колко ли ми трябва на мене и ей ме на готова за път ... ама пак да питам де - как що ... е тоя път - ти нали си спец по пътищата - та за тях ми разкажи, и за правилника за движение по пътя към Слънцето си От днес господаря на слънцето ти, Зевсе-Юпитер е пак в собствената си стихия ... на собствен терен някак - в Лъв по пътя към слънцето ... обещавам, че вече няма така да боли - никога вече така

И докато не ми обясниш правилата там, аз тук си оставам в стъпка валсова ... само едно било важно при тая стъпка ... погледа
пък после сърцето да е леко ...айдееее. стоп.

И съвсем забравих да ти кажа какво исках да ти кажа - ами вчера пак и то тук сред горите тилилейски видях една от ония малките сините пеперуди от жежките лета на детството ми ... ами такива тук нормално няма - да не си я пратил ти ... хммм - нали си говорихме за магиите ... неее съм аз по тях, и затова може да те страх ... знам ли и аз - женска ми работа
Ама Благодарско - ако е била от тебе.

Редактирано от Moapeйн на 01.08.02 15:29.



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk]  
Автор WastingLove (Kittie)
Публикувано02.08.02 11:51



много сложно...

Трябва да се смее човек. Иначе ще се побърка!


Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: 3opa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано03.08.02 14:28



Привет,
Съгласен съм с теб че сме лъжци! Иначе няма да се харесваме. В тая лъжа има нещо хубаво , като че ли? Уж роля пък се вживяваме в нея все едно е истина, само не ми харесва това, че не можем да си избираме ролите? Но, пък сме свободни да си ги играем както си искаме, дори и извън сценария...само че не го можем, за това ми е тъжно, че не мога!
Мечтая си да съм най- готиния в твоите очи, да те заведа на вечеря със свещи, уютна обстановка, нежни думи, страстни погледи, чувства....и изведнъж аз да припадна с гърлен шум и трясък под масата в краката ти и така преритващ да те хвана здраво за красивото краче...да шашна всички около нас двамата... след това да стана и нежно да те целуна и да ти кажа, че съм се пошегувал...и така от крайност в крайност да те направя неадикватна на истинските ограничаващи условия...и след това да те поведа в отвъдното...
Всичко това ще можеш да избегнеш ако въобще не ми обръщаш никакво внимание, много е лесно...но пък ще тъгувам за теб...



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: Moapeйн]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано03.08.02 14:39




Радвам ти се,
Много ми се играе с теб, не те лъжа, но нали виждаш, че съм сбъркан, нито да съм сериозен нито да се шегувам и по средата не мога да остана.
Не зная дали си циганката от съня ми, но много си приличате. Чувствена и нежна, работеща със сетивата ми като професионален хирург, как само ме омая като горска фея.
Защо няма да ме боли, умрял ли съм, да де нали съм в отвъдното, забравих.
Еееех какво знаеш ти за кървавите ми сълзи и за болките ми, не си играй с тях, не човъркай в тази рана, тя няма излекуване и си я нося с мен в отвъдното.
Благодаря ти за информацията, знаеш, че ти вярвам!
Ти ме радваш с онази синя пеперудка, ако можех щях да ти пратя целия свят, а не само една синя пеперудка, ти го заслужаваш, а и го цениш...пак се натъжих
Божеее какви жени има по света?



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: WastingLove]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано03.08.02 14:41



Защо да е сложно?

Човек се смее защото е побъркан!



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk]  
Автор 3opa (***)
Публикувано05.08.02 11:00



Пътнико свиден ...
Сега друг сценарий ли ще играем.
От предишните ти постинги останах с впечатление, че търсиш ахилесовата ми пета. А сега май искаш да разиграем романтичния ти сценарий.
Нещо не ми се ще да играя по твоята свирка.
Какво ще кажеш да си останем добри приятели, а пък тази сценка да пробваш да я разиграеш в действителността, с реален човек до теб.
Все пак благодаря ти за идеята - може ли да я приложа и аз. Искам ти позволение. Да не кажеш, че ти ползвам без разрешение фантазиите.



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk. (бодливо:))
Публикувано05.08.02 22:21



И тук ли те намирам:)))Дааааааааа,видно е.........дори очовадно:)))))))
А дали пък все теб търся...за да те откривам толкоз често
Това пък направо е очонабиващо се
Нееееееееееее,няма да полудявам:))))...после спонсорче на психодокторчета ще ставам:)))
Никакви полудешки!!!!!!!!!Само...........?!?!?!?!?!?
Какво ли??????:)))))))))))



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk.]  
Автор 3opa (***)
Публикувано06.08.02 09:32



Здравей точка на ПЪТника.

Какви са тия приказки за полудяване и за психодоктори. Не така. Я се стегни. Той - ПЪТника другото ти аз, де - е в отвъдния свят и оттам прави връзката с нас. И сега и ти с тия приказки за полудяване ме караш да си мисля, че и ти си се наканила да тръгваш към шестата сфера
Пък и друго си мисля. Тази точка трябва да означава нещо все пак. Ти как я разбираш?



Тема Re: хммм:) какво ли?!?:)нови [re: ПЪTниk]  
Автор Moapeйн ()
Публикувано06.08.02 17:08



и колко ли да ти река ... виж ... погедни се ... раадваш ми се - .... ееех хубаво радваш ми се ама "ама" - тука ако аз бях каквото съм(кой ме знае и мен какво съм ) бих си ти рекла чао ооообаче имало още
- сбъркан бил та не можел ... да си играе ... кааато професионалан играч! - сууупер! ... те най сложните игри с хубаво забъркване започвали ...хмм талант си ти - ама ме будалкаш(бих си рекла, ама не съм - спокойно) ... значи нагласа за сбъркване щом имаме - гаранция и нагласа за игра имаме - хубаво!, туй поне си изясних, че то инак не иде ... да си играем

по-натам ... ни насам ни натам викаш, ни отвъд ни отсам, ни горе ни доле ... и така във всички посоки --ооо хиииитрец :)))) играч с класа - тъй ли?! само по средата не стоим - бивасъгласна съм ... как ли да го направииим?!? аз още съм си с валсовата стъпка на притока на дунава:)) - ти току край него се кумиииш ... споокойно де! сега ш фръкнеш вертикално кат едното нищо:( - че какво му е на валса ... миии и той - ръченица (сбъркана - само сбъркани стъпки за теб -ок:)))) )
при ръченицата значи е тъй: тропне тропне пък се мирне;... тропне, тропне пък се литне;... и все някак така ... прави,струва,пък му мисли; мисли, мисли пък го струва; мисли,мисли пък го прави; ... с две думи бърза,бърза пък се спре(пасе, пасе па подскокне - изв. амаи това тук ми хрумва) и после пак бърза,бърза пък накрая гледа струва - това е работа за младо сбъркани - ние с теб май оттдавна сме си така ... та да опитаме валса така: позицията помниш(ни съ разсейвай )... нали важното е да не сме по краищата, ни по средата - значи от всяко място мож да се почне взима човек въздух, събира се и се затихне върте ... неволно се е и снижил, проотяга крак - ама не бърза, внииимателно опипва въздуха първо току под стъпката ииии стъъъпва баавно ... и лееко и мееко ...постепенно, ама с цяяЯлото! стъпало ... хуубаво здраво стъпва, и сигурно като са усети кат възуха събере със земята ... ии му олекне , и се изправи, и се зарадва, и се завърти ееееейй - леко му ... дето стъпнал здраво - да не се отплеснеш сега, че си сам - а ме пусна ... кой знае къде изхвърча ... туй дето държиш/крепиш с ръце(в случая мен - да не ти белее главата после) и после пак тъй - съъъпиш ... усетиш се и аха да се литнем(ама друга ни е уговорката - тук ще стоим), посоката не е много важна - може свят да ти се завие, но единствено и само - ако не гледаш ... къде ли - ами знаеш очите, единствено условие е това и света си се върти ... около погледа, докато стъъъъъъпваш / вяяяярваш ми ... викаш, .... християнино(говорили сме) -- тъй чак ми вярваш на информацията (що ли тъй аз пък не вярвам)--- да не си някой с вяяяра?! ... на мене ми напомняш и на ... илия - оня многосилноздравоверния илия, с неговата килия на ... кръстопътя на вярата и на невярата ... вяяярващ илия - вяра има той, нема да се върже на очите на ирина сините ...мнеее ... и нея в килията на вярата може дори да вземе мдаа:) --- много мога да съм значи и малко пак мога, ирина да съм ми е най-тежко ... от килия страх нямам, имам си и аз мойта понякога, и го разбирам илия кат ма не ще, разбирам го и не му вярвам ... че верно ме не ще ... какволи знам и аз ...ай! че се отнесох, я какво било приятно да се танцува със тебене бил бил могъл ... страх го било и не вярва, че тревата и да настъпиш, ще се изправи, камъчето да подритнеш пак ще си е добре, че е тука; и на себе си вярва, че му е добре тука - че и други за отвъдното вербува:)))) като да може там ей тъъъъъйй да си стъъъъъпиш, да се усеетиш и да се засмееееш ... и отвеееш ... дълбоко ... и сигурно.
на мене пък ми харесва така да стъпвам покрай притока на дунава - та благодаря ти за компанията, друго си е с очи насреща и поглед ... аз за мойта мъка бих ти разказала ... ама де да знам сега под масата ли си се тръшнал да смайваш околните, или на фея си ме метнал по невнимание, от едната радост ако не те е срам и вещица ще ме изкараш, и циганка и ... хем все си знаеш, че нищо такова не съм ... виж, че сме мръднали и двамата все за резил ставаме:)))) ... друга работа - ама да страдам и затова ли сега?! кажи ми



Тема Re: хммм:) какво ли?!?:)нови [re: Moapeйн]  
АвторPaXApи (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 21:16



Хей! :)) Цалувки! :))))
Потанцували! :)))
По всички фронтове :))))))

Тук вали и аз виновен и мокър през цялото време :))))
утре пак ще пече и китайците ще стават негри :)))))



Тема Re: хммм:) какво ли?!?:)нови [re: PaXApи]  
Автор Moapeйн ()
Публикувано06.08.02 23:50



и тук вали, и аз все под дъжда ...
ама все невинна:))))))
давай снимките латинските
на китайците с танците:))
по фронтовете не танцувай -
на дансинга си марширувай:))




Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: 3opa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано10.08.02 15:08



Привет,
Тук такива чувствителни чувства не минават.
От всичкото само разбрах за предложението ти да си останем добри приятели.
Много хубаво предложение, но то си е факт, който може да бъде прекъснат само едностранно. Тук в отвъдното такива уговорки не са възможни. Ние тук сме състояния, а не поведения и това ни пречи като теб да си измисляме и поставяме други условности.
Тази сценка съм я пробвал вече, точно както каза ти , иначе не бих ти я предлагал, въпреки, че предлагам фантазии.
Имаш разрешението ми, най много от всичко ценя и у себе си и у другите Свободата, как мога да ти забраня?

Редактирано от ПЪTниk на 10.08.02 15:25.



Тема Re: хммм:) какво ли?!?:)нови [re: Moapeйн]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано10.08.02 15:23



Цункиииии...толкова нещо си ми наредила, и как само си го наредилаааа...
От желязо да бях нямаше да издържа, ако бях в твоя свят.
Казвам ти всичко написано от теб бих изпълнил, толкова е задължаващо, но не съм от този свят и мога само да ти се радвам отдалеч, всичко ти давам, но само това имам, забравила си да го напишеш там, но виждам че го знаеш.
Страдаш защото си от този свят-ела при мен, какво имаш да вършиш там още?
Гледай си на красивата ръчичка и ми кажи съдбата си, искам да те разбера и да ти се отдам напълно, не че сега се дърпам, но сме от различни светове, нали ти казах че съм в отвъдното.
Думите ти ми донесоха тъга- така да знаеш!



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk.]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано10.08.02 16:02



Не съм очаквал, че ще ме срешнеш и в отвъдното?
Как преминаваш през световете?
Виж, те сега ще си мислят, че съм аз. Можеш да им кажеш спокойно каквото ти се казва, не се притеснявай, все едно съм аз, нали съм в отвъдното.
Ти четеш ли ми фенките в пощата?


Кликнах върху профила си и ми се падна "elizabet_st" , исках да те променя, но се проминих и веднага разбрах, че си ми сестра близначка.
Как си мила сестричке, никога не съм те виждал, сигурно си готина като мен.
За втори път те срещам, а до сега си дала 8 мнения, пази семейната ни чест на ясновидци мила.
Бъди здрава

Редактирано от ПЪTниk на 10.08.02 16:11.



Тема Re: хммм:) какво ли?!?:)нови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ (ж.р.)
Публикувано10.08.02 18:45



ама пък хиляда пъти ти казах да не ми налиташ с целувки че чак и от отвъдното ... то са пощенски разходи то е чудо. разбрах де пак отдавна, че не знаеш какво искаш(пък като знаеш не си казваш) ... така и не разбрах колко на майтап ме каниш по нанагорното ама нейсе сега - видя ли, че твоя човек Зодиак е тук ... аааако си забравил биричките да те подсетя и хич не се пробвай там с бирички отвъднически (не заради него разбира се)

Редактирано от omeg@ на 10.08.02 18:51.



Тема Re: хммм:) какво ли?!?:)нови [re: Moapeйн]  
АвторRaHari (Нерегистриран)
Публикувано10.08.02 20:48



който е виновен за дъжда -
подрежда паркета за степа :)))

нали го знаеш за циганчето
на първия учебен ден:
"Дургарко, съфътятъ - утри" :)))

Вицът е м/у другото - между автостопа на две мисли -
тук така захладня, че вече вина нямам :)))

паркетът е лъснат -
дансингът функционира
театрото се събира
за любовта и мира :))



Тема Re: хммм:) какво ли?!?:)нови [re: RaHari]  
Автор omeg@ (ж.р.)
Публикувано10.08.02 21:11



и дъжд пък и мисли
пък и борови пухкави връхчета
и пеперуда златиста по паркета пикира
паркира, маркира, копира
... да не учи за архитект на пагоди?!
мисли на знак с номер 36?!:))))))
их тез китайски фотографи:)))



Тема Re: хммм:) какво ли?!?:)нови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.08.02 14:36



Нищо не разбирам, сигурно е от разстоянието или пък от собственото ми ограничение- все тая.
Ти циганка ли си или не си?
Кой Зодиак е тук- бат Тони ли?
Не го виждам, поздрави го от мен, че му забравих номера на GSMа?
Какво се хиля и аз такъв?



Тема Re: хммм:) какво ли?!?:)нови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ (ж.р.)
Публикувано13.08.02 17:00



с Тони сам ще се разбереш ... каквото и да ти изглеждам - пощенска станция нсъм

и какво си ме заразпитвал ... ако си отвъд и горе значи всичко си знаеш дето ти трябва

ако си пък тууук ... си напът да се откажеш от службата на ясновидец ...

туй нали поне е ясно

та ще ми гледаш на ръка сега ....ооо искаш циганин да ставаш, или пък да се правиш на такъв... тъй тъй :))) - вижда ти се нежна ръчичката ми?! - така ли?



Тема Re: хммм:) какво ли?!?:)нови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано14.08.02 19:00



Както си ме почнала не само способностите ми ще отнемеш, но и ще ме смъкнеш и от отвъдното.
Какво те съмняват способностите ми? Казвам ти, че всичко мога да узная от сферата на информацията стига да преценя и да избера, че си струва разхода на енергия. Аз съм много икономичен и пестелив, а ти ме изкарваш невъзможен.
Много ме ядоса ти днес, язък
Вижда ми се нежна ръчичката ти и това, че трябва да правиш разлика между знание, действие и слово. Ако ме обичаш не ги смесвай моля ти се, че ще ме изкараш и кривоглед ясновидец, още съм ядосан

Редактирано от ПЪTниk на 14.08.02 19:01.



Тема Re: йес!!!нови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ (ж.р.)
Публикувано15.08.02 01:58



хаййде пак и подред ...моля те, защото аз много баавно чувам -

значи ясно виждаш че трябва! да правя разлика между тия три неща

а видно ли е да е важно дали как колко ако изобщо го мога това?
питам де - ако трябва! и без да го мога - само ми кажи(ама после да не кажеш пак нещо)това значи второ


и първо ... така ли работите вие ясновидците - значи: ако ме обичаш - тъй, ако инак - значи ?!? иииизобщо не я отбирам тая техника

ама сега да не си речеш нещо, ей! мнеее - виж! обичам те!, много дори и наистина си те обичам ... трудно ми е да го отмеря точно - сигурно граничи с безкрайната Обич, съвсем сигурна съм обаче че с ТочнО! една прашнка повечко е обичта ми към мене си срам и резил за мене мож да речеш ... ма ни мъ и срам - ич ... много съм очевидно егоистична ...и за да няма ясноти - още и повече и най пък обичам да си играя с теб! капише?!?:)))


и като сме се заговорили за смески и омески:))) ма престани с тия ... как ще се падне граматически не знам ... "ще ме смъкнеш от отвъдното" ми направо ще си ти се обидя вече наистина ли тъй ти се вижда да правя? (то аз не мога и да си го представя ... то такова нещо е ... смъква се нещо отгоре, пък от отвъдното - знам ли кво се прави нещото)?!??!искаш да ми докараш комплекси - тъй ли ... кат да не съм си достатъчно) и това всичкото със същата нежната казваш да правя:( ... ами недей така - съгласи се поне за едно(да не се сещам, че уточнихме май вече, че е безспорно очевидно, че двамцата заедно сме си тЕ тука тЕ! ... където и както да сме - заидно сме! оооо - споокойно де :))))- то тва било относително хич не посмейвай да помисляш по-натам - сакън!!! Тук!!!:)милата Хера - поздрави я хей съвсем и от сърце и от мен:))

способностите ти не са ме съмнявали за нито една нищожествена дори част от времева единица - това ти го каза! - аз се дистанцирам ... Хера определено ще ме потвърди и поясни:))) благодари и и от мен

да ги отнемам и не помислям ... мислиш малко ядове с моите си - това много по-добре можеш да ми разясниш - ако не поставяш условия отнесени, дори бих се надявала

за енергийното осчетоводяване на информативната ти сфера (това яйце ли ще рече?!:)))) изобщо не мога да мисля сега - това искаше нали?!? ... съвсем да ме помешаш

хайде сега да те видя как ясно ще ме гледаш кат ме уплете така




Тема Re: йес!!!нови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано15.08.02 16:14



То нешето стана като изповед и пазърлък
Добре щом искаш ясни факти-значи най- много те обичам затова че се правиш на оплетена. Покажи ми някоя друга тук така да го може като теб. И докато се правиш на оплетена ме оплиташ, все едно малко съм уплетен.
Второто нещо за което те обичам още по много е това, че и ти като мен си играеш с ума и думите, все едно съм кръстословица без неизвестни.
И двете неща в представите ми са дефекти, но ние им се радваме като върховни качества. Ей ги голите факти, трябваше да ти ги покажа, въпреки че ме е срам от теб. До сега ме беше страх сега вече и срам ми дойде.
Хубаво да се видиш какво представляваш и как си играеш с мен слабохарактерния и мекушав.
Така работим ние ясновидците, също като късогледите и при нас има ако.
Онова за което питаш не е яйце и не съм го снесъл аз, образно е една река от която аз пия водица, в случая информация. Колумб ги е открил тези неща, не знаеш ли.
Само те моля да не коментираш факта че те обичам защото той е неподвластен на логика, разбиране и обяснения. Той не се нуждае и от приемане, а най малко от отхвърляне. Имам отговор, но не мога да формулирам въпросите.
Искаш ли да ми помогнеш, де се осъзная и заживея в настоящето?
Питам те дали и можеш, че преди бях забравил, а това не ти хареса.
Не се вързват някак си нещата да те обичам , а да правя неща които не ти харесват. Май се формулира някакъв въпрос, то пък нямам отговор за него.
Приеми сърдечните ми поздрави и най- добри пожелания и не ми възразявай че те обичам, че много ме ядосваш?



Тема Re: йес!!!нови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ (ж.р.)
Публикувано15.08.02 17:20



тъй както много си се ядосваш направо ме изкушаваш да се усъмня изкусителю, хубаво, че аз поне съмнения си нямам (освен когато ги имам, но тук е инак) и на мене си вярвам пък и на тебе като си говорим за Обич - ти що бе, Илия се съмняваш? пущина ти и вяра като шарена водна топка:)))) играеш си с нея като с балон и хич не те еня че си край реката или край морето ... наопаки казано, че инак ще ми се ядосаш пак и пак ...за протокола значи - по твоя воля на кометирам оня факт, но съм длъжна да откоментирам повода за ядовете ти
всичките ти въпроси все до тоя отговор накрая опират, мили ми Илия - каквото и да си кажем - Вярата ни като е болна ... как да стане?

не беше преди забравил ... ами ми нямаше Вяра, нито на мене, нито на оня в тебе дето ти казваше ... болен си бил - та не си ме чул или видял ... сега вече не си:) - и пак пита и разпитва, че какво правим и двамата с тебе тук - ами помагаме си ... да живеем.
Ако ще ти помогне ... следя си ти хороскопа и не си приказвам на вятъра, мълча си като не е за казване онова дето ми идва ... само един път се насилих - зимата ... имах нужда от помощ ... и много много бавно те разбрах ... Срам викаш - да ти кажа ... бий му шута, колкото повече си гевезиш резилите толкоз повече ти се качват на главата - поне с мен беше тъй

Не се вързват някак си нещата да те обичам , а да правя неща които не ти харесват

Че за какво инак да те обичам ако сме си като мен ... от това по-хубав възел - здраве му кажи! ...



Тема Re: йес!!!нови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ (ж.р.)
Публикувано15.08.02 17:26



и кога ще почнеш да правиш разлика между Обич и ЦалуФка - а?!?
тез реплики са нормално на Хари ... обаче и той на пътНИК се обърна - ти ли го отнесе, хубостнико, да гони Михаля?!? разкажи ми за него моля те



Тема Re: йес!!!нови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано16.08.02 19:06



Желаеш ли да подредим нещата?
Едно по едно, че ги омешахме.


“ Любовта е дълготърпелива пълна с благост, любовта не завижда, любовта се непревъзнася, не се гордее, не безчинства, не дири своето, не се сърди, зло не мисли, на неправда се не радва, а се радва на истината, всичко извинява, на всичко вярва, на всичко се надява, всичко претърпява”

Така може да се каже с думи, но това е състояние, вътрешно състояние.
Думите, които си казваме, често нямат общо със състоянието ни.
Думите са различни за всеки конкретен случай и не е задължително да изразяват вътрешното ни състояние. Едното е илюзия и лъжа, другото е истината.
Действията пък са трето нещо, но и те са извън истината.
Ако искаш да ме разбираш, това е основата за разбиране.
Вече си разбрала, че мога да обичам и с думи и без думи и с действия или бездействия?
А до каква степен го мога, ще трябва да усетиш, защото думите и действията не са цялата истина.
Аз съм пълен с грешки, а ти ако имаш от онова написаното горе, можеш да ми простиш, ако нямаш достатъчно си намираш логични обяснения и постъпваш по собствените си правила, но знай че резултата от постъпките ти не се интересува от твоята логика, а от собствените си закони и за да ни е по- лесно те са написани там горе. Който гледа на написаното като думи, думи вижда, който гледа на тях като състояние, разбира.
Нищо не ми пречи да се грижа за вътрешното състояние, дори и неразбирането от околните.
Мина ми вече и не съм ядосан
Защо си тъжна, какво не ти достига да обичаш всичко и всеки?
А си толкова силна, за какво използваш силата си?
Вярата е сложна тема и аз я свързвам само с Твореца. За мен друга вяра няма!
Вярвам ти и те обичам защото виждам Твореца в теб, а не защото ...не зная какво си мислиш.
Изразих желание да ме разбереш?
Мога ли вече да продължа от отвъдното?



Тема Re: йес!!!нови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ (ж.р.)
Публикувано16.08.02 23:30



сега откровено ме съмнявашподреден спретнат ПЪТник ... надявам се Сърч да се позабрави на плажа
че и неядосан ... тоова как ли е истина?!
кажи?!? как?!?
хииитрец ... значи казваш имам нужда от основа за разбиране иното насам другото натам третото хич не го е всичко със размах и финес на майстор баничар ...ама що ми иде да се скрия зад ореха докато хвърчат яйца и черупки и тенекии и брашно и масло .... извинявай! - казах ли ти че срам си нямам ... е то и без очила се вижда

дообре! сега опитвам и сериозно ... ама не - погледни се!!! виж се само!!! е сета вече и грях си слагам на душата ама първо ще се от сърце насмея ... дано се сбера по някое време

окпочти се усериознявам ... мне - първо една грамадна целувка на челото и с двете ръце ти прасвам(хем и да видиш колко е хубаво като ти налитат ей тъй), че да ме разбереш мдааа

как сега да отклоня любезно основата разбрана дето ми предлагаш така надалеч от истината ... виж, разбери ме - имам си основа, седя си хубаво на нея, и виждам и чувам и разбирам(туй всичкото малко тъй звучи ама не е много лъжа) ... и най-хубавото и е дето ми е хубаво така, пък и околните не се оплакват(не много де) ... кааак си ги наредил строил обич,вяра,истина,Творец,сила ... няма да е лесна и твойтаразбирам те някак, дори и да съчувствам мога (ама туй с моженето още не сме го подредили май) ... ама кому ли е нужно?!

не тъгувам ... отдавна ... спокойна съм(да не е от там силата), освен като не съм весела или пък ядосана ... ааама ей. тъй. съвсем. ясно!!!

с тежък труд си се наел - да ги редиш и пренареждаш всичките онези, че и кой знае още колко като тях и кой знае още какво около или във тях
нямам си аз грижи такива ... с думи да се меря - ми те думите или ме изразяват или ... нещо друго ме правят ... ама срещу тях да заставаааам - виж това е сериозно и си иска можене ... има думи и съдържания и състояния такива едниии ... грамадни!масивни!колосални! ... и като се случи да ми се случат насреща, не си развалям рахатлъка с позорно бягане ... мнее те не се много начините за разминаване с тях май ... примерно 1. фронтално!челно!сещаш ли се ... има го, ама то е за други възрасти 2. значи едно компромисно разминаване ляво/дясно - то си е чисто теоретично и емпирично, не ни интересува щот го няма в природата ... компромисното ако го има е рядкост, всеки друг случай ни вади от улея - значи не ни е било там мястото, или не ни е на място някой чарк 3. прескачаме го! ама много добри акробати трябва да сме и във чудесна форма ... мдааа - ти имаш данни та нищо чудно да се изкушаваш ...ама пак отхвърчаме надалеко(високо) ... и как ще се приземиииим - аз си признавам, не се наемам ... хич! и не помислям даже- ми не е за мен 4. има един хипотетичен вариант да натрупаме маса, поне колкото тях и пак фронтално - мъжката! ... тук просто не знам, не е за мен, ама наивно ми се вижда или пък жестоко (във всеки случай е прекалено - разбирам неестествено) ... знам ли и аз, но. за мен не е 5. разсейваме масата и пак съвсем внимателно като прегръщайки го преминаваме през ... там каквото се случи ... то и това опасно изглежда, но ми се струва разумно

разбира се, че можеш ... където и както си искаш и си ти харесва протестирах аз само срещу онова отвъдно/горе ... такива движения разбалансирани ме вадят от равновесие (е малко послъгвам - ама много малко, не ми идват думи да ти кажа как ме дразни това скрибуцане из времената състоянията и пространствата ... нищо сериозно, просто непривично)... туй то - и помолих за ясна концепция ... задай поне азимут, че да не те мислим

не съм силна ... пак ме объркваш - слаба съм ... ако имам сила - тая е



Тема Re: йес!!!нови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.08.02 11:31



Цунки, цуууунннн...
Появи се възможност да си развалим играта, не е страшно това вече се е случвало. Доуточнявам това което се правиш, че не си разбрала: Предложих ти основа на която да се опрем и ДВАМАТА! За да се разбираме един друг и да се приемем такива каквито сме.
Ти казваш, че е моята основа, дори се криеш някъде от разхвърчалите се яйца и черупки и тенекии и брашно и масло ...
Крий се не ми пречиш и дистанцията която се получава не ми пречи.
Ако това че ти не ми пречиш ти пречи, скрий се още по- далеч.
Ако ти не желаеш да разбереш и приемаш моето и аз твоето е най добре да си играем на цигани, отвъдно и каламбури.
Сега е редно да изчакам мнението ти за да продължа избраното от теб така че да запазя твоята и моята свобода.
Като казвам думата свобода, се опитай да я разбереш! Предполагам, че не е онова за което ти си мислиш?
Затова ще се опитам да поставя допълнителна основа за общото ни разбиране и приемане.
Знаеш ли, че аз не съм единствения вършител на действията си?
Знаеш ли, че и ти не си единствения вършител на действията си?
Ако знаеш това, знаеш ли вече какво зависи от нас и какво не зависи от нас?
Ако знаеш и това, мен ли, нас ли упрекваш /обясняваш/ за това което вършим?
Ако и това знаеш, кажи какво предлагаш да направим?
Ако не знаеш всичко това, нека да ти кажа, че и аз не зная и заради това приемам всичко такова каквото си е и го смятам за съвършено.
Теб също смятам за съвършена, не ми е необходимо да те разбирам напълно, достатъчно ми е да виждам така в теб.
Ако има нещо друго, което не съм видял у теб, моля да ми го покажеш?
Всичко каквото решиш да ми покажеш съм го описал горе.
Сега си поплачи защото ще ти кажа, че ние с теб сме съвършено нищо!
От нищо като мен можеш да получиш само онова, което ти казах че имам и то ти изглежда нищо защото действително за теб е нищо , но за мен е всичко.
От това по ясна концепция нямам...не, имам...баща ми навремето ми каза, че ще бъда най- големия глупак ако се опитвам някога да докажа на жена нещо по логичен път!
Цунки, не плачи, тук при мен в отвъдното сълзите са децата ни, много е интересно, макар че казваш че е тежко и трудно. Моето любопитство ще ме свърши, цунки...

Редактирано от ПЪTниk на 17.08.02 11:34.



Тема Re: йес!!!нови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ (ж.р.)
Публикувано17.08.02 11:44



разбирам или пък не съвсем ... съгласна съм тъй е - така някак ама не толкоз изпънато и от при мене изглеждаправи си!
виж баща ти не е:))))
що пък аз да плача ... правила съм го изнам какво са сълзите ... ама ти не знаеш май щом тъй вярваш на баща си ... за тях щях да разказвам в началото ... ама ти пак хукна:))) виж и Дунава придойде ... това са сълзи ... неправилно, неподходящо употребени ... не си го мисля ... рядко мисля ...знам си го някак ... и основата ми за всичко останало така някак подобна, удобна, устойна ... не е за подпиране основата - нали пак не ми скърцаш по пространствената сетивност ... друго нещо е основата не е бастун

Редактирано от omeg@ на 17.08.02 11:50.



Тема Re: йес!!!нови [re: omeg@]  
Автор omeg@ (ж.р.)
Публикувано17.08.02 11:57



грешно те прочетох, но пък не е случайно ... с децата така не бива - в прав текст казано ... и сега вече ще има скандал - оправяй се !
на логика хич не разчитай - тъй ще ти го кажа, че да ме разбереш ... ако искаш ми вярвай



Тема Re: йес!!!нови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано20.08.02 14:43



Добър ден, само ти показвам, че те виждам от отвъдното.
Бъди здрава, ще се радвам когато се усмихваш, дори и да не ми вярваш!



Тема Re: йес!!!нови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ (ж.р.)
Публикувано20.08.02 15:16





Безвернико!
как ти хрумна, че трябва да ми го покзаваш ... мислиш не го знам?

Усмихвам се дори когато без особена радост се заприказваш с мен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.