Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk]  
Автор 3opa (***)
Публикувано31.07.02 12:32



Ааа, значи ти си приключил с работата си тук.

Ама тая шеста сфера какви ви е събрала... Нещо много ухилен ми се виждаш Амброзия ли ви дават, що ли... Голям купон сигурно пада там ...



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: 3opa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано31.07.02 13:31



Преключих с работата, времето не ми стигна, тук съм на почивка, не като теб да работя от сутрин до вечер там.
Купонната система не е позната тук
Още ли ти се виждам ухилен?
Махни си очилата или им смени стъклата?
Там където си ти поне имате много видове стъкла за очила, можеш да ме виждаш какъвто си пожелаеш, избери си нещо там и ме гледай както си желаеш, но не ме питай защо ти изглеждам еди си какъв, че няма да мога да ти отговоря и така ще ме видиш друг?
Гледай, гледай! Как ти изглеждам сега?



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk]  
Автор 3opa (***)
Публикувано31.07.02 13:56



Абе ние тук се претерпахме от работа - от сутрин до вечер и на другия ден пак същото.
Ама теб да те питам - то само почивка и пак почивка в тая шеста сфера ... Ни ви ли ръчкат от време на време да поработите малко, че щом си нямате купонна система сигурно на кеш я карате?

Избрала съм си релаксиращ вид на екрана и ми се виждаш малко позеленял...



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: 3opa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано31.07.02 14:15



Най- много ме вълнуват вижданията ти, аз и за това идвам тук при вас отвреме навреме.
Не работим и пари нямаме, ти не ме ли разбра от пръв път?
Това е второто нещо за което все още идвам при вас!
Липсвате ми !



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk]  
Автор 3opa (***)
Публикувано31.07.02 14:40



Добре де. Не толкова носталгично...
Явявай се тогава като призрак от отвъдното... и разказвай за живота там.

Знанията, ако можеш телепатично да ми ги предаваш ще бъде най-добре. Без много труд. Става ли?



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: ПЪTниk]  
Автор Moapeйн ()
Публикувано31.07.02 15:50



ама не видиш ли, че съм жена - какви въпроси ми задаваш ... гъркиня, циганка, с име, без име - туй съм си.

ииии що тъй пак ме мамиш ... или не верваш да мога достатъчно добре сама да се измамя - заа мое доброоо кат едното нищо ще речеш, че го правиш ... и каква е идеята ?!? ... бил не бил той наш
аааами чий си?!? я си намести очилата - ей на - тук сме си, и ти си тук ... при нас - ми кво ме моташ - наш си си!!!

Ама ти май не ни щеш ...аааа?!! иии що тъй?!? сръдльо такъв - кат не може да ми каже горе ли или в отвъдното и сръд!бравос - тая Хера горката - не забравяй поздрав спициален да и предадеш, хей хубава жена, хубав човек - щом та изтрая през целия юпитер в Рак пък от утре, Зевсее - може и да ме лъжеш ама кой ли ще заблудиш, че директно към Слънцето си тръгнал (та що тъй лъжеш изгрева женствен че си отвъд - а?!?) ... наа добър път - ама много те моля, спазвай знаците и правилата там за движение към и по Слънцето - там препинателните, пътните и безпътните ... абе ред да има - ад му мисли слънчицето какво го чака иии жалост имай и милост и респект - Слънце е тва, ееей - не тая работа като оная ... оная я забрави! - било каквото било

щяла съм да видя като дойда - е как да дойда (засилила съм се) кат така ме омагьогваш -- ела отвъд туй-онуй, пък накаряя - те ни най на жегата и нанагорното ... хубаво де - ше мисля, ама кой кого ще носи ?! или кат фтички ша си фъркаме ... абе дай ясна концепция за преминаване в отвъдното през по нанагорното

иии неееедей много да ме лъжеш - нали каз, че това и сама мога ... давай и истината да опитаме ... може пък да не е много крива - или?!




Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: 3opa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано31.07.02 16:35




Зората си е Зора, каквото и да и кажеш не вярва на залеза, сега пък тези носталгични стъкла от къде си ги постави на очилата?
Щом казваш добре и ти харесва и за мен е добре така.
За мен не е проблем да ти предавам телепатично, проблема е в приемането не в предаването... и с тези твои очила...? Твоите очила автоматични ли са, често се сменят, не може да съм толкова разнолик колкото ме виждаш. Тук при нас нещата не са такива, като дойдеш ще разбереш, нали не бързаш?



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: Moapeйн]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано31.07.02 16:49



Извинявай, не видях че си жена, мислех те за циганка. Ако знаех нямаше да разговарям с теб, права си!
Не съм ваш, не съм, много ми се иска да съм ваш, но нали вече разбра, че съм в отвъдното, а ми говориш като на жив човек.
Благодаря за Хера, ще и предам, случайно е до мен сега, тя има медал за това за което пишеш ти, не я мисли ти Хера, благодаря!
Какво Слънце сънуваш, какви Слънца? За пътя не се притеснявай и за знаците, дори и да не ги забележиш пак ще се срещнем тук с теб!
Не те разбрах какво искаш да опиташ, не си ли опитвала вече?
Дали мога да ти помогна от тук? Добра жена ми се струваш и ме е страх от теб?
Със здраве, до скоро , може би



Тема Re: Обаждам ви се от отвъднотонови [re: ПЪTниk]  
Автор 3opa (***)
Публикувано01.08.02 09:50



Ами виж сега, не е възможно да бъдеш еднолик. Всеки си има по няколко лица. В един момент показва едното, в друг - съвсем различно от предишното. Не си ли съгласен? Нали всички сме актьори ...

Разкажи какви са нещата там? Все пак е добре да съм подготвена.
Обичам приятните изненади, но ако е нещо не дотам желателно, как да го избегнем.

Приятен ден...



Тема Re: хи хи - КонкукурЕнциятаа!!!:)))нови [re: ПЪTниk]  
Автор Moapeйн ()
Публикувано01.08.02 15:24



хайде пак - страх те било от мене ... дето съм жена ли?!

ами решавай се най-после де - ще си играем ли или не ... с ластиците

и туй за Хера дето ми говориш - че била току До тебе ... кажи верно ли да го вярвам - да не си я дръпнал само за фотото, ей разбери ме и мене що не ти вярвам - как ще така до тебе ... ами неестествено е това ... мястото на жената е точно срещу мъжа и на мъжа точно срещу жената ... един срещу друг вървят/стоят цял живот ... очи в очи - толкоз.
Пък като имат крака и снага очите - танц ... хммм - и що така аз си рекох,че ме каниш в отвъдното - нали рече била съм щяла да видя като дойда ... то колко ли ми трябва на мене и ей ме на готова за път ... ама пак да питам де - как що ... е тоя път - ти нали си спец по пътищата - та за тях ми разкажи, и за правилника за движение по пътя към Слънцето си От днес господаря на слънцето ти, Зевсе-Юпитер е пак в собствената си стихия ... на собствен терен някак - в Лъв по пътя към слънцето ... обещавам, че вече няма така да боли - никога вече така

И докато не ми обясниш правилата там, аз тук си оставам в стъпка валсова ... само едно било важно при тая стъпка ... погледа
пък после сърцето да е леко ...айдееее. стоп.

И съвсем забравих да ти кажа какво исках да ти кажа - ами вчера пак и то тук сред горите тилилейски видях една от ония малките сините пеперуди от жежките лета на детството ми ... ами такива тук нормално няма - да не си я пратил ти ... хммм - нали си говорихме за магиите ... неее съм аз по тях, и затова може да те страх ... знам ли и аз - женска ми работа
Ама Благодарско - ако е била от тебе.

Редактирано от Moapeйн на 01.08.02 15:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.